Özel hastane tedavi süreci yardım eder misiniz?

Eglencesineee344

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2022
323
152
Kızlar merhaba , öncelikle böyle bir zaman da böyle bir konu açtığım için kendimi hiç iyi hissetmesem de bu ayı da heba etmek istemiyorum. Şimdiye kadar Cok doktora gittim devlette klomen verip herşeyin normal deyip yolluyorlardi . Şimdi özele başlamayı düşünüyorum adetin 5.gunu gidip direk tedaviye başlamak istiyorum bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz süreç nasıl ilerler sizce bilginiz varmı ?

Adetin 2.günü hormon tahlillerini verip gidin. Ama özeldede muhteşem bi sonuç beklemeyin ben aylarca özele gittim sonuç sıfır şimdi devlet tüpe başladım. Baştan belirtmekiyim ki çok masraflı gerçekten. Özelde sadece 1test gebelik kan tahlili verdim 100tl.. sağlık ocagında bedava onlarca sonuca bakılıyo 😄 doktoru iyi seçmek önemli. Hayırlısı olsun

Kızlar merhaba , öncelikle böyle bir zaman da böyle bir konu açtığım için kendimi hiç iyi hissetmesem de bu ayı da heba etmek istemiyorum. Şimdiye kadar Cok doktora gittim devlette klomen verip herşeyin normal deyip yolluyorlardi . Şimdi özele başlamayı düşünüyorum adetin 5.gunu gidip direk tedaviye başlamak istiyorum bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz süreç nasıl ilerler sizce bilginiz varmı ?
Bence doktor önemli hastane değil de. Neredesiniz il olarak

Üniversite hastanelerinde doçent ve profesörler oluyor testler vb ücretsiz oluyor bir tek muayene ücret ödüyorsun diğer türlü özel hastanede 1 test 200 300

Adetin 2.günü hormon tahlillerini verip gidin. Ama özeldede muhteşem bi sonuç beklemeyin ben aylarca özele gittim sonuç sıfır şimdi devlet tüpe başladım. Baştan belirtmekiyim ki çok masraflı gerçekten. Özelde sadece 1test gebelik kan tahlili verdim 100tl.. sağlık ocagında bedava onlarca sonuca bakılıyo 😄 doktoru iyi seçmek önemli. Hayırlısı olsun
Haklısın aslında devlete de verebilirim hormon sonuçlarını
Üniversite hastanelerinde doçent ve profesörler oluyor testler vb ücretsiz oluyor bir tek muayene ücret ödüyorsun diğer türlü özel hastanede 1 test 200 300
Erzincandayim burda üniversite hastanesi yok maalesef

Bunu buldum ama bir bakın isterseniz Erzurum'dan oraya sevil hanım gelmişti öğretim görevlisi olarak halam gidiyordu ona ve aşırı memnundu

Eklentiler

• Screenshot_2023-02-13-13-00-08-179_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-02-13-13-00-08-179_com.android.chrome.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 23
Merhaba bence klomeni denemediyseniz mutlaka deneyin devlet yada özel farketmez aşamalar tedaviler aynı ilerliyor önce yumurtalıkları uyaran klomen ve benzer ilaçlar işe yaramazsa iğne çatlatmak için ek olarak verilir oda işe yaramazsa aşılama ve eeeen kötü ihtimal Tüp bebek olur. Buda en en son yapılan bişey bunların hiç birini denemediyseniz deneyin bir problemin olmadığını söylüyorsunuz şansınız var.. ama özele gitmek istiyorsanız en iyi yerler İstanbul’da eğer ordaysanız şanslısınız

Bence de farketmiyor özel devlet hepimizin anne olmak icin bir zamani var bence. Bende 17 ay ekledim klomen aşılama vs olmadi pes dedigimde oldu Allah'ım isteyen herkese nasip etsin insallah

Âmin ya benim 2 sene olacak nerdeyse :) artık canıma tak etti burnumda tütüyor bebek kokusu
Tahmin edebiliyorum neler hissettiginizi ben cok kızardım bana soylendiginde ama cok haklılarmis ben de size soylicem gercekten stres cok buyuk etken cok zor biliyorum stres yapmamak dusunmemek ama mumkun oldugunca aklinizdan cikarmaya çalışın şimdi 36. Haftadayim ben hamilelerin duası kabul olur derler dualarım sizlerle tez zamanda sağlıklı mutlu güzel kaderli evlat nasip etsin isteyen herkese

Tahmin edebiliyorum neler hissettiginizi ben cok kızardım bana soylendiginde ama cok haklılarmis ben de size soylicem gercekten stres cok buyuk etken cok zor biliyorum stres yapmamak dusunmemek ama mumkun oldugunca aklinizdan cikarmaya çalışın şimdi 36. Haftadayim ben hamilelerin duası kabul olur derler dualarım sizlerle tez zamanda sağlıklı mutlu güzel kaderli evlat nasip etsin isteyen herkese
Âmin âminn....😔

X