Bebek İkinci El Oyun halısı,dönence,yürüteç,lansinoh manuel pompa,göğüs kalkanı,astront tulum/satış durdurulmuştur

muktol

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2013
245
15
Playgro Mutlu Çiftlik Işık ve Sesli Oyun Halısı 75 tl temiz kullandım parçalar tamdır
P_20150201_221452.jpg
P_20150201_221638.jpg
P_20150201_221648.jpg

Chicco İlkbahar Bebek Beşiği Dönencesi 90 tl ye almıştım 40 tlye satıyorum

P_20150201_221815.jpg
ılgın.jpg

Pilsan uğur böceği yürüme arabası 6 sesli müzik kutusu, hiç kullanmadık diyebilirm gercekten cok temiz..oğlum cabuk yurudu ve sevmedi yuruteci.. 90 tlye aldık 40 tlye satıyorum..yürüteç buyuk olduğundan dolayı kargo çok tutacaktır eminim yazık günah o paraya oyuzden gaziantep cevresi elden alırsa karınıza kızlar..
P_20150202_112049.jpg

Lansinoh Manuel Göğüs Pompası cok emziremediğim için cok az kullanıldı orjinal kutusunda parçalar eksiksiz olacak gelecektir 56 tlye almıştım 25 tlye satıyorum..

Lansinoh-Manuel-Gogus-Pompasi_4421_1.jpg

PHILIPS AVENT GÖĞÜS KALKANI 2 Lİ hiç kullanamadım diyebilirm az emzirdiğim için 15 tlye satıyorum
145269223_tn50_0.jpg

6 aylık astronot tulum su geçirmez içi peluş sıcak tutar kalın, bir kere giydirebildim çok çok temiz 20 tl
P_20150201_193830.jpg

Wind-salbe N Bebek Gaz Merhemi : kolik sancıları için oğluma şifa olan tek şeydi çok şükür,, türkiyede bulamamıştık almanyadan 4 kutu getirttik 1 kutuyu hiç kullanmadım umarım alanada şifa olur 25 tl son kullanma tarihi 09 2016 kutusunda yazıyor zaten
resize.jpg

resimlerde gördüğünüz gibi çok temiz,oğlum pek sevmediği için çok az kullanabildim, 130 tlye almıştık, 65 tlye bırakabilirim..

resimlerde gördüğünüz gibi çok temiz,oğlum pek sevmediği için çok az kullanabildim, 130 tlye almıştık, 65 tlye bırakabilirim..

cam marka orjinal ve emsallerinden çok çok geniş olan oyun parkını satıyorum.5 yaşına dek çocuğunuzun rahatlıkla uyku ve oyun için kullanabileceğiniz oyun parkını ev değişikliği nedeniyle sadece 1 yıl kullanabildim.resimlerden de görüldüğü gibi çok temiz.sıfır gibidir.hareketli çocukların ;güvenle oyun oynarken düşmeden uyumaları için de gönül rahatlığı ile kullanılabilir.ayrıca tatilde çok rahat kullanılır.sineklik ile yazın rahatça yatabilirler.ilgilenen üyeler buradan ulaşabilir.kargo alıcıya aittir.
Güvenle Uyu.. Güvenle Oyna.. (300 tl)
DSC02473.JPG

DSC02473.JPG
DSC02475.JPG
DSC02476.JPG
DSC02477.JPG
DSC02478.JPG

bendede var gec yazıyorum cnm anlıyorum seni..kargo ücreti hakkında bilgim yok inan ne desem yalan olur..nerde oturuyosun

X