Oyun bağımlısı eşim :(

Şuan tam beni anlattınız 1 haftadır konuşmuyoruz ise gidip geliyor bir evin içinde iki yabancı gibiyiz

Bi an çocuğunuzu anlatıyorsunuz sandım.
Evliliklerin üzerine kara bulut gibi çöktü bu oyun belası.

Aman oyununada karışma adam stres atıyor belkı. Bende sürekli oyun oynarım. Esim bana oynama dese inadına daha cok oynarım .Kumar oynamıyorya adı üstünde oyun bukadar sıkbogaz etmeye gerek yok

Aman oyununada karışma adam stres atıyor belkı. Bende sürekli oyun oynarım. Esim bana oynama dese inadına daha cok oynarım .Kumar oynamıyorya adı üstünde oyun bukadar sıkbogaz etmeye gerek yok
Kumar değil belki ama para da harcıyor bazen oyundan bir şeyler satın alıyor sonu yok tamamen bırakmasa da azaltsa en azından

iyi sabır var bu kk kadınlarında ya...

telefonu alıp kafasına geçirirdim ben çocukla evle uğraşcam adam oyun oynayacak oyyyy

Çarlarınız hala duruyorsa tekrar başlama ihtimaliniz var bence her şeyiyle birine satıp kökten kesmek lazım oyunla ilişkiyi yoksa bırakıp bırakıp tekrar başlıyor benim eşimde
Söylendi mi bilmem. Belli bir süre aktif olmayınca oyun pasif çarları siliyor.

Bizimki metin2 değil pubg diye bi oyun . Ben zaten oynamasın demiyorum ama bizimki abartmıştı sabahlara kadar oynamalar uyandığı an hemen oyuna girmeler iletişim sohbet denen bise kalmamıştı ama sonunda hallettik eskiye döndü şükür

Ya resmen benim hayatımı anlattınız ve 5 senedir de biz böyleyiz dayanacak gücüm kalmadı diyorum ama çocuğum için sabrediyorum iyi yapıyorum kötü mü sürekli kavga ediyoruz bu yüzden oyunda konuşma yaptıklarında içeri giremiyoruz bile o derece tek çare boşanmak gibi geliyor bana

Bende vardı aynısından. Çocuk olduktan sonra oyunu bırakıp pop cast dinlemeye sardı. Evde Elinde telefon kulağında kulaklıkla geziyordu. Bağımlı anlayacağın birini bıraksa diğerine sarıyor en son ben onu bıraktım. Hiçbir paylaşım yapmadığın evlilikten hayır gelmiyor maalesef

belki vakitleri bölmek mantıklı olabilir haftasonunu tamamen ona bırakıp haftaiçini size ayırması gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…