Oysaki bebek tedavisine başlayacaktık ama hamileyim

pembeinci

Canan & Murat
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
5.444
5
42
Yumurtlama problemim vardı dün tedaviye başlamak için doktora gittim ve bebeğimin kalp atışlarını gördüm yok böyle bir mutluluk arkadaşlar
6 haftalık hamileyim çok şükür
Allahım Tüm isteyenlere nasip eder inşallah :Saruboceq:

maşallah cok guzle bır haber almışınız saglıklı bı hamılelık gecırıp bebgınızı kucagınıza alırsını inş.
pekı adet duzenınız nasıl oldu anlamadınızmı?

İsranz teşekkür ederim güzel dileklerin için a.s.
4 aydır adet düzensizliğim vardı 40 -50 küsür günde oluyordum doktorda yumurtlamıyorsun diyince ihtimal bile vermemiştik.

mükemmel bişey yaa off mevlam inşallah bizlerede yaşatır bu duyguyu. iyiki tedaviye başlamadan hamiş olmuşsun tedavi süreci çok yıpratıyor insanı. hayırlısıyla bebişini kucağına almanı nasip etsin mevlam

Senin için çok büyük bir süpriz olamalı ne güzel :1hug:
Tebrik ederim canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

tebrikler arkadaşım gözün aydın RABBİM tamamına erdirsin inşallah .böyle güzel haberler duymak bizide ümitlendiriyor .kendine ve bebişine iyi bak

çok teşekkür ederim arkadaşlar
daha düne kadar dua ediyordum çok şükür kabul oldu Artık dualarım sizin için allahım hayırlısıyla sizede nasip etsin inş.

gözün aydin canim senin adina cok sevindim inanki
negüzel süpriz yapmis meleginiz
allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin:Saruboceq:

gözün aydın canım allah kucagına almayı nasip etsin bende tedavi oldum 2 sene ama olmadı umudumu kaybettigim ay hamile oldugumu ögrendim çifte bayram yaşadım şimdi 4 aylık hamileyim allahın izniyle

canim cok super olmus. ne guzel. tam sok olmussundur. Allah im nasil bir sey bu? tam tedaviye baslayacaken oluyor cogu kez. hadi insallah canim ya Allah tammaina erdirsin.

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

gozun aydın canım allah tamamına erdirir insallah bende tam tedaviye baslıcaktım hamiş oldugumu ogrendim hakkımızda hayırlısı olur insallah:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

tebrik ederim canım yaaaaaa.......allahın mucizesine bak....maşallaaaaah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…