Ovulasyon

Siz nasılsınız adet oldunuz mu var mı bi gelişme 🤗
Daha henüz olmadım yarin olamam lazım test taptım silik çizgi çıktı ama hayırlısı normalde daha koyu gorselden daha önce yaptıklarımda çizgi hiç çıkmıyordu denemediğim marka kalmadi bu zamana kadar hiç birinde ne kuruma cizgisi nede bi belirti yoktu ilk defa bu şekilde belirdi hayırlısı adet geçilmesini bekleyeceğim artık kimyasal falan olur diye çok heveslenmek istemiyorum

Daha henüz olmadım yarin olamam lazım test taptım silik çizgi çıktı ama hayırlısı normalde daha koyu gorselden daha önce yaptıklarımda çizgi hiç çıkmıyordu denemediğim marka kalmadi bu zamana kadar hiç birinde ne kuruma cizgisi nede bi belirti yoktu ilk defa bu şekilde belirdi hayırlısı adet geçilmesini bekleyeceğim artık kimyasal falan olur diye çok heveslenmek istemiyorum

Eklentiler

• 1000046332.jpg
    1000046332.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 14
Hemen mi çıktı kaç dkka da gördünüz🥹😍

İyiym bu ay rahat bıraktım kendimi 😂hani zamanın gelmedi mi naptın nasılsın
Olmadım daha anlamadım ama bende sarkamlar oluyor ya çok da şey yapmadım o yüzden aşırı gerginim sadece anlamadım ufacık şeyde sinirleniyorum reglde böyle beni ama amaaan valla kafaya takmamamız lazım ya

X