Ovulasyon

Evet ben doktorlar yok dedigi için yok diyordum hsg filmi çekildim tedbir amaçlı ameliyat yapalım düzeltelim rahmi dedi doktor alttan bakmamıştı ameliyatta dedi perdeden dolayı değil enfeksoyondan dolayı olmamış xocuk diye değerim düşük hemen tüp bebek yapacaktı ama enfeksiyondan dolayı kendiniz bi 2 ay deneyin olmazsa öyle yapalım hakkınızı yemiyeyim dedi yumurta var daha 2 ayda o kadar azalmaz dedi kalır bize yumurta dedi geçen ay olmadı bu ay ilk defa silik çizgi gördüm yıllardan beri
Enfeksiyon varmış dediniz
Peki siz farkettiniz mı? Mesela akıntı enfeksiyon belirtisi mi

Ben evlendiğimde beri var gidiyordum doktora değer düşük çıkıyor dahiliye falan kadin doğuma git diyor prof falan 15 tane belki daha fazla doktor gezdim tahlil sonucumdada yazıyormuş ama yok diyip suda eriyen antibiyotikler verdiler hep hatta antibiyotikden mantar oldum en son ameliyat eden doktor seni bu doktorlar nasil tedavi etmedi dedi tedaviden sonra 2 ay deneme süreniz var olur zaten dedi olmazsa tüp bebek yapılacaktı ama Allah'ıma çok şükür oldu Allah'm tamamını gösterir inşallah

Enfeksiyon varmış dediniz
Peki siz farkettiniz mı? Mesela akıntı enfeksiyon belirtisi mi

Ben evlendiğimde beri var gidiyordum doktora değer düşük çıkıyor dahiliye falan kadin doğuma git diyor prof falan 15 tane belki daha fazla doktor gezdim tahlil sonucumdada yazıyormuş ama yok diyip suda eriyen antibiyotikler verdiler hep hatta antibiyotikden mantar oldum en son ameliyat eden doktor seni bu doktorlar nasil tedavi etmedi dedi tedaviden sonra 2 ay deneme süreniz var olur zaten dedi olmazsa tüp bebek yapılacaktı ama Allah'ıma çok şükür oldu Allah'm tamamını gösterir inşallah
Amin inşallah 🙏🏻 Allah kucağınıza almayı nasip etsin

Ben kontrole gittiğimde herşey güzel temiz dedi sadece biraz akıntın var dedi onun için fitil bide krem verdi ama o muayenede gördü yani yoksa benim bı şikayetim yoktu akıntıyı keselim dedi o kadar
Valla pek bişey anlamıyorum daha yolun başındayız
İnşallah bı problem çıkmaz bu ay hiç bişey yapmiycam kontrolde gitmiycem belki sonraki aylar
5 ayda bile çok yordum kendimi 🥲

Ben kontrole gittiğimde herşey güzel temiz dedi sadece biraz akıntın var dedi onun için fitil bide krem verdi ama o muayenede gördü yani yoksa benim bı şikayetim yoktu akıntıyı keselim dedi o kadar
Valla pek bişey anlamıyorum daha yolun başındayız
İnşallah bı problem çıkmaz bu ay hiç bişey yapmiycam kontrolde gitmiycem belki sonraki aylar
5 ayda bile çok yordum kendimi 🥲
Muhtemelen enfeksiyon vardır yumurtlama zamanı da devam eden akıntı enfeksiyon genelde

X