Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bende tükürükle yapılan var 2 ay denedim hergün,bi kere bile eğreltiotu görünümü olmadı ama yumurtladım biliyorum kan testlerim öyle gösteriyor çünkü

kizlar bi sorunum var:26:ben dun ovulasyon testinde cift cizgiyi gordum fakat esimin beli incildigi icin calismamiz olmadi buyuk ihtimalle bugunde olmayacak yanliz cift cizgiyi gormeden onceki gun olmustu... sizce cift cizgiden onceki beraberlikle hamile kalma olasiligi varmi? kac aydir bu cizgiyi bekliyordum simdide boyle bir aksilik yasiyoruz inanilmaz uzuluyorum

hatunlarrr hangi markayı tavsiye ediyorsunuz.gg'den alan vamı

kızlar ben laboquick markalı ovulasyon testini kullanıyorum. çok memnunum. gg den aldım içinde 20 adet var ve 6 adet gebelik testiyle beraber. 20 tl ye aldım. çift çizgiyi yakalıyor. öncesinde 2. çizgi hafif koyu çıkıyor. bu ovulayonun yaklaştığına işaret. sonraki günlerde iki çizgide koyu.ilk defa bu ay kullandım ve çok memnun kaldım. bakalım hayırlısı olsun.

canım memnunsan ne güzel bende işe yaramadı adet bittiğinden beri yapıyorum silik bende sorun var heralde

bende tükürükle yapılan var 2 ay denedim hergün,bi kere bile eğreltiotu görünümü olmadı ama yumurtladım biliyorum kan testlerim öyle gösteriyor çünkü

nasılsın? :)) üzme kendini ya kan testi gösteriyorsa yumurtlamışsındır. ben hamilelik düşünmüyordum ama yumurtlayıp yumurtlamadığımı kontrol etmek için bu ay ovulasyon testi kullandım idrarla yapılandan.dün çift çizgiyi gördüm. idrar testi dene bence :)

olasılık var canım çünkü spermler içerde 2-3 gün canlı kalabiliyor.hadi hayırlısı:)

gg nedir canım?

bir de onu deneriz:)

goldenpınk gg : gitti gidiyor demek canım. ordan aldım. 3 gün içinde geldi. ben memnun kaldım bu testten.bu arada kızlar bazen çift çizgi çıkmayabiliyormuş. çünkü her ay yumurtlama olmayabiliyormuş. Allahım hepimizin gönlüne göre hayırlısını versin..

Kızlar ben çift çizgiyi 18.günümdeyim hala görmedim ve çok üzüldüm cidden bu ayda yok bişi sanırım allahın bılecegı iş bu saglıklı bır evlat hayırlı bır evlat ıstıyorum Allhımdan inşallah dularım kabul olur

canım bende senin gibiyim bugün 20 günümü devirdim hala silik istersen senle benim ovu tetlerini karlıştıralım zaten bidaha aylarda açıkçası yapmayı düşünmüyorum bende olmadı bu test işi halbulki ne kadar ümitlenerek almıştım

ben 27. günde yakaladım bence devam et regl olana kadar,adete yakın yumurtluyor olabilirsin. 18. gün benim de 2. çizgim koyuydu ama diğeri kadar olmamıştı. 27. gün(yani dün)yaptığımda ilk çizgiden daha koyu çıktı

canım ama test bitiyor o zamana kadar yeni mi alayım hemen ya ne kadar güvenicem bilmiyorum bakalım kısmet dıyorum ya almayı düşünmüyorum artık 1 gun calısma yapar bır gun ara verırrım yapcak bısı yok . sinir oldum kendıme hem alete

canım benimde bugüne kadar silikti bugün 21 günüm sen şimdi 27 demişsin benim adetten 2 gün önce oluyo elimde son 6 test kaldı nabayım

canım benimde bugüne kadar silikti bugün 21 günüm sen şimdi 27 demişsin benim adetten 2 gün önce oluyo elimde son 6 test kaldı nabayım

mervecim ben normalde 32 günde bir adet görüyorum.dün 27. günümdü yani 5 gün kala 2 çizgiyi çok net yakaladım, ama şaşırdım da aslında.bu kadar geç olduğunu hiç düşünmemiştim. bir ümit devam edin derim belli olmaz bazen havanın sıcaklığı bile etkiliyor bizi illede siklusun ortasında yumurtlama olur diye bir kural yok, bunu doktorlar dahi söylüyor. ay bizim arkadaşın ablası var adetinin 3. gününde hamile kalmış.belki adet döneminde yumurtladı belki o günkü ilişkiden kalan spermlerle bir kaç gün sonra çatlayan yumurtası döllendi? belli olmuyor,takmayın kafaya:)

canım maddi olarak zorlamayacaksa seni bi kutu daha al bence. denemekten zarar gelmez diyorum ben:) ama senin yöntem de mantıklı çalışmaları sürekli hale getirirsen teste zaten gerek kalmaz:) sinir olmayı bırakın kızlar, rahatınıza bakın yaa. annelerimiz nasıl hamile kaldılar ne ovulasyon testi vardı ne gebelik testi:) zavallı annem hemen hamile kalmış bana, evlilik yıl dönümünde loğusaymış:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…