Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

sipariş ettiğim ov. testleri geldi ve gelmeden yaklaşık 2 saat önce hiçbir sıvı almadım ve 3 saat kadar önce de tuvalte çıkmadım.bugün adetimin 6. günüydü ve 10 dk içinde kopkoyu iki çift çizgi gördüm ve çok şaşırdım demekki bnde adet gününde yumurtlayanlardanmışım.bi saat geçti içimde kuşku kaldı bnde bi kez daha yaptım acaba biraz fazlamı bekledide ondanmı çıktı çift çizgi diye.ikinci yaptığımda da c kopkoyu t ise biraz silik çıktı.zannedersem bir saat önce tuvaltimi yaptğım vede yemek yediğim için öle oldu.bnde birinciyi dikkate aldım .az geliyodu adetim ama mecburen kocişle bu durumu değerlendirmek zorunda kaldık

aaaa adetin 6. günü yumurtlama oluyomu hiç duymamıştım hadi hakkında hayırlısı.bende bugün alcam 33 günde bir adet oluyorum bugün 11.günüm dün hsg çektirdim.yarından itibaren bende yapcam merak ettim valla.çok koyu bir çizgi çıkınca oluyo sanırım.hadi hayırlısı

evet gördüğün gibi kimisinin yumurtlama dönemi farklı olabiliyor var böyel baska bi sitee arakadasım oda öyle...bugunleri es gecme canım ii değerlendirrr

herkese merhaba

bende test kullanmak istiyorum ancak hangi marka kulnacağıma karar veremedim. bazıları baya pahalı 5 adet 60 tl falan.

gitti gidiyorda çok uygun ama kaliteli midir ???

sizler hangilerini kullandınız, lütfen yardımcı olun.....

Okadar pahalı alma derim ben gitti gidiyor dan aldım 3 aydır kullanıyorum doğru çıkıyor

cnm bnde duymuştum ama bnmde onlardan birisi olabileceğim aklıma gelmemişti.ne olur ne olmaz diye adetimin 6.günü yaptm ve pozitif.hergün yapıyorum gittikçe ikinci çizgi silikleşiyor.demekki doğruymuş adet tarihimde yumurtluyormuşum.ama bir iki ay daha geçsin işe yaramazsa tekrar bi dr.a gidip yumurtalarıma baktrmk istiyorum.

testi adetimin 13. günü yaptım tek çizgi çıktı
14. günü yaptım ikinci çizgi silik çıktı peki bu ovulasyon gününün yaklaştığı anlamına gelir mi aklıma taklıdı da cevap verirseniz sevinirim

cumadan beri ovulasyon testi yapıyorum,cuma günü iki çizgi de hemen hemen aynı koyulukta çıktı,c.tesi daha da koyulastı,poziftii yani,pazar günü cuma günü yaptığım gibi nerdeyse aynı koyulukta....sağ tarafımda belime doğru bi ağrı var 3 gündür,adete 10 gün kaldı,c.tesi ve pazar sabahı ilişki oldu,bugün silik çıkarsa ilişki olsun mu??? off sıkıldım kaç gündür üst üste yaaa ya da yine iki çizgi de aynı koyulukta olursa napcam,adete 10 gün var :26::26::26::26:

arkadaşlar bişey sorucam 2 gün üst üste çif çizgi çıktı ovulasyon testinde
ikiside aynı koyulukta ilk günde ikinci günde ilişki oldu bugünde bakıcam ama merak ettim neden aynı koyulukta oluyor
kaç gün devam eder bu ve devam ettiği hergün ilişkiye devammı edecez nasıl olcak bilenler varsa bir cevaplarsanız çok sevinirim?

dijital test olanlardan kullaniyorum kendinizi ne zaman hazir hissediyorsaniz yapabilirsiniz yaziyor....kafam karisti bak simdi:44::44::44::44::44:

Son düzenleme:
günaydın kızlar bende dün aldım ama cuma gunu baslayacakmıssım :) eger dıjıtal testınızın kullanma sınırlaması yoksa (5 defa ,10defa v.s) gıbı gebe kalmayı pılanladıgınız andan ıtıbaren kullanın demeye calısmıssdır :))

ıkı gun ust uste koyu cıkabılır muhtemel 3 gun cızgının rengı solacaktır ıste o gun kı ılıskı gebelık ıhtımalının en yuksek oldugu zamandır ..

adetimin ilk gününden itibaren 17 gün geçti 4 gündür test yapıyorum çizgi gittikçe koyulaşıyor son bi test kaldı acaba gittikçe koyulaşması yaklaştığı manasına mı geliyor yarın yapsam mı bilemedim son test olunca

su anda yumurtluyorsun :) o cızgının rengı solmaya basladıgı an sen de calısmalara basla :) hata bu gunlerde de baslayabılırsın :) sonrada ıns hamıs haberını alırız

su anda yumurtluyorsun :) o cızgının rengı solmaya basladıgı an sen de calısmalara basla :) hata bu gunlerde de baslayabılırsın :) sonrada ıns hamıs haberını alırız

çok içten bi amiinnnn dedimmm :)) ama aynı koyulukta olmalı çizgi diyor daha aynı koyuluğu yakalayamadım ben bugün sabah çalışma yaptık tabi de garanti olsun diye o zaman son testi yarın yapayım :)))))

çok içten bi amiinnnn dedimmm :)) ama aynı koyulukta olmalı çizgi diyor daha aynı koyuluğu yakalayamadım ben bugün sabah çalışma yaptık tabi de garanti olsun diye o zaman son testi yarın yapayım :)))))

su an senıle kader ortagız allahım ınsallah bıze gebelık tesıtınde de cıft cızgıyı gormeyı nasıp eder oglene dogru bende ıkıncı testı yapacagım sonucu bıldırırım :)) hadı hayırlısı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…