Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bende değerlendiremiyorum eşim yok çok can sıkıcı!

16. gün ilk kez ovulasyon testi yaptım. ikinci çizgi açıktı. resmini de koymuştum. ama 17. ve 18. günlerde 16. güne oranla daha da açık renkte ikinci çizgi. ne demek oluyor? hiç koyulaşmadı.
erken mi yumurtladım acaba ki adet dongulerim 35 gün civarıdır. anlamadım neden rengi açılmaya başladı?

yumurta catlamdan 6 gun oncede iliskiye girsen o yumurtayi beklermis spermler hamile kalma sansi varmis haberiniz olsun kizlarrrr

merhaba;ben yeni katıldım aranıza 4 ay önce düşük yaşadım allah kimseye yaşatmasın bu ay ovulasyon testine başlıcam adetim düzensiz kafayı yicem allah kucaklarımızı boş bırakmasın

merhaba;ben yeni katıldım aranıza 4 ay önce düşük yaşadım allah kimseye yaşatmasın bu ay ovulasyon testine başlıcam adetim düzensiz kafayı yicem allah kucaklarımızı boş bırakmasın

bence 2 adet sürenizarasında yetecek kadar test alın ve hergün uygulayın çift çizgiyi kaçırmamıs olursnuz..umarım hayırlısıyla nasip olur isteyen herkese, banada

Son düzenleme:
inşallak allah'ım dualarımızı kabul etsin beklemek çok zor 2 defa yaptım deneme amaçlı silik çizgi gördüm 2 çizgininde aynı koyulukta olması gerekiyomuş inşallah yakalarım

merhaba bende bu testlerden almak istiyorum önerebileceğiniz bir marka varmı acaba bırde ben düzensiz oluyorum adetım bıterbıtmezmı baslamalıyım ?

merhaba bende bu testlerden almak istiyorum önerebileceğiniz bir marka varmı acaba bırde ben düzensiz oluyorum adetım bıterbıtmezmı baslamalıyım ?

ben ggdan aldım laboquick 20ovulasyon+3adet gebelik testi çok iyi yorumlar duydum yarın başlıcam bende fiyatıda uygun ben kullandıkça bilgilendiririm seni inşallah sonuç alırım allah dualarımızı kabul etin inşallah

tmm canım benım bugun bırıncı gunum daha sanırım 12.05 baslamam gerekıyor benmde

tam cnm beklıyorum gun gun bnım bırıncı gunum daha

beklemek o kadar zorki çok olmadı evleneli ama her ay gebelik testinde negatif görmekten o kadar sıkıldım ki inşallah bu ay hayırlı haberleri alıcaz allah büyüktür

evleneli çok olmadı ama gebelik testinde her ay negatif görmekten o kadar sıkıldım ki inşallah bu ay hayırlı haberleri alırım Allah ım sen büyüksün hepinize dua edicem

slm kızlar 15. gun ov testınde cıft cızgıyı gordum o gunlerde calıştık . teste devam ettım cıf czgıden sonra hep tek cizgı vardı bu ara ben de sebebsız bı ateşlenme ğöğüslerımde bı acı bırı dokuncak dıye cıldırdım aglayacaktım bı 3 gun surdu byle acaba yumurtlamadan mı oyle oldu hc byle olmazdı şun ıyıym göguslerım hafıfledı hala test yapıyorum 2. çizgı sılık varmı benım gıbı yumurlaam donemı byle olan (

kızlar size 2 ayın aynı günlerinin resimlerini göstercem yorum yapın lütfen ..
Bu geçen ay 13. günümden itibaren 5 adet

Bu da bu ay 13. günümden itibaren..son 3ü neden koyu ? neden koyu ?

merhaba bu teestlerı nerden ve ne kadara alıyosunuz bende alcamda

canım gitti gidiyordan aldım daha hesaplı 30 lıraya 30 tane aldım önceden eczaneden alıyodum tanesı 5 lıra :)) internetten al bence daha hesaplı

senin test çizgilerini görünce bana heyecan bastı valla :) ayy acaba hamilesinde ondanmı öyle ben daha koyu çizgiyi göremedim de inşş senin hamiş haberini alırız da bizede moral olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…