Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kızlar testte 15.gün dün ve bugün ikinci çizgi koyu ama diğeri gibi kalın değil ince bu pozitifmi yoksa aynı koyulukta ve kalınlıktamı olması lazım

SLM arkadaşlar
bu ay bende ovülasyon testi kullanmak istiyorum fakat reglim her zaman aynı tarihte gelmiyor.ya bazen erken ya bazen geç geliyor.testi yapmaya ne zaman başlasam daha garanti olur??
içinde yeteri kadar test kiti oluyormu??bana bi akıl verin lütfen

eğer nisan 27 de hasta olursam önümüzdeki ay bende kullancam.gün aşırı 1 ay boyunca insanda derman kalmıyo.çocuğum olsa bakacak gücümüz kalmadı:)

hayır canım ya şehir dışında değil eşimden kaynaklanıyo aşırı isteksizlik ve yapamıyo doktorada gönderemiyorum.benim testte bugün 15.gün dün ve bugün ikinci çizgi koyu ama diğeri gibi kalın değil koyu ama ince bu pozitifmidir

eğer sürekli isteksizse doktor için zorla bence.yada çocuk yapma stresine girmiştir görev gibi geliyosa belki yapamıyodur.bizede oluyo bazen çunku artık hep cocuk yapmak için yapar hale geldik.ama spermleri alana kadar pes etmek yok:KK52::KK52::KK52::KK52:15 gündürmü test yapıyosun eğer iki gündür yaptıgın testler diğer günlere göre koyuysa kaçırma bu iki günü.diğer çizgi gibi kalın çıkmıyoki çizgiler hiç yani benim öle oldu en azından ama her gün üst üste yapıyosun ya testi bir iki gün diğerlerine göre koyuı cıkıyo o günler yumurtluyoruz bence yoksa hergün çift cizgi cıkıyo bende ama açık

teşşekür ederim cevap için öncelikle.özellikle iki gündür çok dikkat ediyorum iki üç saat hiç sıvı tüketmiyorum öğleden sonra 3 4 arası yapıyorum bu gün 14.gün diğerlerine göre biraz daha koyu ama tam net değil.canım ya zaten düzenli ilişkimiz olamıyo malesef ayda iki üçü geçmiyo ilişkimiz o yüzden testi kullanıyom günü kaçırmim diye ama çıkmıyo ya napıcam

canım ya keşke öyle bişey olsa hiç testle filan uğraşmam bukadar stres yapmam.çünkü sorunumuz zaten düzenli bi ilişkimizin olmayışı olamayışı diye kullanıyorum bu testi oyüzden günü kaçırmak istemiyorum

hayır canım ya şehir dışında değil eşimden kaynaklanıyo aşırı isteksizlik ve yapamıyo doktorada gönderemiyorum.benim testte bugün 15.gün dün ve bugün ikinci çizgi koyu ama diğeri gibi kalın değil koyu ama ince bu pozitifmidir

karanfill arkadaşıjm merhaba, yazdıklarınızi görünce, benzer dertleri yaşayan biri olarak cevaplamadan edemedim. benim eşimde de isteksizlik vardı ve bu performans düşüklüğü olarak da yansıyordu, yapamıyordu demişsiniz ya hani,o hesap. bebek niyetine girince bu daha da sorun oldu. yumurtlama günüm de olsa değerlendiremez olduk. Eşim dayanamayıp doktora gitti. Önceden normal olan testosteron hormonu düşük çıktı. Tedaviye başladık ve fark gözlemliyoruz artık. hala bazen sıkıntı yaşıyor, ama artık hormonları düzgün. Doktor eşimde performans anksiyetesi olduğunu söylemiş. Yani "acaba olacak mı başarabilecek miyim" korkusu. belki senin eşind ede vardır.

bence ne yap et, doktora gitmesini sağla, çünkü bu durum devam ettikçe sorunlar artarak büyüyor. Senin de sabrın tükenicek bir zaman sonra. inşallah çözülür sıkıntılarınız. Sormak istediğin birşey olursa özelden yazabilirsin...

eğer sürekli isteksizse doktor için zorla bence.yada çocuk yapma stresine girmiştir görev gibi geliyosa belki yapamıyodur.bizede oluyo bazen çunku artık hep cocuk yapmak için yapar hale geldik.ama spermleri alana kadar pes etmek yok:KK52::KK52::KK52::KK52:15 gündürmü test yapıyosun eğer iki gündür yaptıgın testler diğer günlere göre koyuysa kaçırma bu iki günü.diğer çizgi gibi kalın çıkmıyoki çizgiler hiç yani benim öle oldu en azından ama her gün üst üste yapıyosun ya testi bir iki gün diğerlerine göre koyuı cıkıyo o günler yumurtluyoruz bence yoksa hergün çift cizgi cıkıyo bende ama açık

evet genelde isteksiz inşallah ikna olurda gider doktora.adetin birinci gününden itibaren sayarak 15.gün demiştim testi 6. günden itibaren yapıyorum dünkü bayağı koyuydu gerçi hiçbişey olmadı ama bi umut bugün yine yapıcam ama kasık ağrılarından akıntıdan tahminim dün yumurtladım ve ilişki olmadı bugün olsa bi şansım varmıdır acaba

evet genelde isteksiz inşallah ikna olurda gider doktora.adetin birinci gününden itibaren sayarak 15.gün demiştim testi 6. günden itibaren yapıyorum dünkü bayağı koyuydu gerçi hiçbişey olmadı ama bi umut bugün yine yapıcam ama kasık ağrılarından akıntıdan tahminim dün yumurtladım ve ilişki olmadı bugün olsa bi şansım varmıdır acaba

bugün kesin yap sen çalışmayı yumurtladık sonraki 24 saat şansın var diye biliyorum.ilişki sonrasında ayağada kalkma dik ayaklarını havaya

Kızlar merhaba bende 6 aydır korunmuyordum, bir arkadaşım bu testleri önerdi medismartın ovülasyon testini aldım. testlere başladığımın ikinci günü cift çizgiyi gördüm ve o ay hamile kaldım. Bende işe yaradı. Paylaşmak istedim..

SLM arkadaşlar
bu ay bende ovülasyon testi kullanmak istiyorum fakat reglim her zaman aynı tarihte gelmiyor.ya bazen erken ya bazen geç geliyor.testi yapmaya ne zaman başlasam daha garanti olur??
içinde yeteri kadar test kiti oluyormu??bana bi akıl verin lütfen

kızlar banada bi şeyler söylesenizz:44:

kızlar banada bi şeyler söylesenizz:44:

canım reglin ne zaman olursa olsun başlangıç tarihinden itibaren 8 yada 9 uncu günbaşla testi yapmaya bende 9 uncu gün cıkmıstı çift çizgi tabi kişiden kişiye değişir ama sen 8 gün geçince yapmaya başla bence.

X