Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

merhaba herkese
ovulasyon testlerinde 2.cizgi hep cikiyor mu? yani bugun 10.gunum.ovulasyon testi yaptim ve silik bi cizgi cikti. bu yumurtlamanin yakin oldugunu mu(yakin zamanda koyulasacak mi demek) gosterir yoksa hep cikar mi yumurtlama olmadiginda?

benimgeçen ay çift çizgi hiç çıkmadı, çok morelim bozulmuştu, bu ay 14. günde çift çigiyi gördüm hem de koskoyuydu ama sanırım hamile kalamadım çünkü adet olacağım,çünkü çok ağrım var kaç günlerdir,Rabbim dilediğine dilediği zaman nasip ediyor,daha vaktimiz gelmeiş galiba malesef...

Silik çizgiyi dikkate alma, her iki çizgi koyu reng olunca LH hormonu yükseldiğini gösteriyor.

kızlar benimde adet döngüm genelde 28 30 32 diye değişiyo ve ilkkez ovulasyon testi kullanıyorum bu gün 13.günüm hala silik çizgi çıkıyo kopyu çift çizgi çıkmassa bu yumurtlamadığım anlamınamı gelir.ama bikaç aydır takip ediyorum yumurta akı kıvamında uzayan akıntılarım oluyo bugün başladı mesela ama testte ikinci çizgi silik yani bu negatif

ben adetten sonra 9 uncu gün başadım teste 10 gündür yapıyorum ve hep çift çizgi cıkıyor.iki gün baya koyu çıktı sanırım o günler yumurtladım.ama hala çift çizgi çıkması garip analamadım bende..senin bir iki güne koyulasır çizgi o zaman çalışmalara başla bence

akıntın varsa yumurtluyosunudur bence değerlendir bu günleri.çift çizginin koyu çıkmasını engelleyen durumlar varmış mesela testten iki üç saaat önce sıvı tüketmemen gerekiyomuş su içmicekmişsin sabah yapmıcakmıssın testi belki sen buna dikkat etmeden testi yaptın ve acık renk cıktı.

selam kızlar banada bilgi verirmisiniz bu testler hergünmü yapılıyor
ve fiyatları ne kadar

ağdetten sonra işte tahmini 10 uncu günde falan başlıyosun yapmaya sanırım bidaki adet gününe kadar.eczanelerde pahalı ben gitti gidiyordan aldım daha uygun.bende ilk kez denedim bu ay ve erken yumurtluyomusum meğer

????????????????????????

Canım benimde 2 ay önce böyleydi ama malesef hamile değildim Lh hormonu vücudumuzda belli düzeyde var olan bi hormon zaten, ovulasyon testleri gebeliği de tespit edebiliyor güvenilir olmamak kaydıyla, bunun için çizginin silik değilde diğer çizgiye yakın olması gerekli diye biliyorum. Ama inşallah güzel haberler alırsın canım

slm kızlar bende internetten ovulasyon testi aldım pkoluyum basta ikinci çizgi silikti sonradan koyulastı ama bırebır aynı koyuluka deıldı c dekı cizgiyle sımdı tekrar acıldı ama sureklı ıkıncı cızgı var bu normalmı

Son düzenleme:

teşşekür ederim cevap için öncelikle.özellikle iki gündür çok dikkat ediyorum iki üç saat hiç sıvı tüketmiyorum öğleden sonra 3 4 arası yapıyorum bu gün 14.gün diğerlerine göre biraz daha koyu ama tam net değil.canım ya zaten düzenli ilişkimiz olamıyo malesef ayda iki üçü geçmiyo ilişkimiz o yüzden testi kullanıyom günü kaçırmim diye ama çıkmıyo ya napıcam

en garantisi çift çizgi çıktıgı sürece gün aşırı ilişki olmalı o zaman.çift çizgilerde kocayı rahat bırakma sen

arkadaaşlar ben de ovulasyon testi kullanıyorum çok mennun kaldım fakat ovulasyon testini gebelik testi için kullanmayı önermiyorum yanıltabiliyor.bazıları hamileliğini ovulasyon testiyle öğrenmişler geçen ay ben de gaza geldim adetimden bir gün önce ovu. testi yaptım iki çizgi de koyu çıktı. ben de hamişim diye çok ümitlenmiştim ertesi gün kırmızılar geldi daha çok hayal kırıklığına uğradım.
inş. yaparsanız da sizi yanıltmaz

en garantisi çift çizgi çıktıgı sürece gün aşırı ilişki olmalı o zaman.çift çizgilerde kocayı rahat bırakma sen

canım ya keşke öyle bişey olsa hiç testle filan uğraşmam bukadar stres yapmam.çünkü sorunumuz zaten düzenli bi ilişkimizin olmayışı olamayışı diye kullanıyorum bu testi oyüzden günü kaçırmak istemiyorum

hım şehir dışında falan oluyor sanırım eşin...o zaman çift çizgiyle birlikte şu sünen akıntıda olursa o günleri değerlendir...bende 12 gündür yapıyorum ovulasyon testini hala çift çizgi çıkıyo bende bu yüzden gün aşırı çalışmalara devam ediyorum..ama senin durum farklıysa şu akıntı olayına dikkat et o günleri kaçırma

hayır canım ya şehir dışında değil eşimden kaynaklanıyo aşırı isteksizlik ve yapamıyo doktorada gönderemiyorum.benim testte bugün 15.gün dün ve bugün ikinci çizgi koyu ama diğeri gibi kalın değil koyu ama ince bu pozitifmidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…