Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

cnm 37 günde bir adet görüyorsan 37-14=23 uncu gün civarı yumurtluyorsun demektir.
dolayısıyla bugunlerde yumurtlama dönemin ve 8 şubat ikiside koyu görünüyor dolayısıyla bugün yarın yumurtlayabilirsin, akıntını da takip et tabi:)

pazartei ve salı akıntım oldu dün ve bugün akıntı yokk...tşkk yorum için

arkadaşlar ateşimi yazıyorum yorum yaparsanız sevinirim 28 günde bir oluyorum;
1.gün 36,2
2.gün 36,2
3.gün 36,1
4.gün 35,9
5.gün 36,0
6.gün 36,0
7.gün 36,0
8.gün 36,0
9.gün 35,9
10.gün 36,0
11.gün 35,8 OVULASYON NEGATİF İLİŞKİ OLDU yumurta kıvamında akıntı oldu
12.gün 35,8 OVULASYON POZİTİF
13.gün 35,9 OVULASYON POZİTİF İLİŞKİ OLDU
14.gün 36,0 OVULASYON NEGATİF İLİŞKİ OLDU
15.gün 36,1
16.gün 36,3
17.gün 36.3

kizlarr bisey soracamm cvp lutfenn

simdi benim aksam saat 9.30da iki cizgide ayni koyuluktaydi

ertesi gun saat 18 de yaptigimda ikinci cizginin biri baayaa ssiliklesmistii o zaman yumurtlamismi oluyorumm
bu dedigim test gulen yzuu ama her ikisindede gulduu

ertesi gun saat 18 de yaptigimda ikinci cizginin biri baayaa ssiliklesmistii o zaman yumurtlamismi oluyorumm

inan bende bunu anlamadım işte benimde 3 gün koyu idi bugün silik yumurtlama oldu mu yoksa bugün mü yumurtladım :KK43:(

selam kızlar benımde adetımın 15. gunu bugun.28 gunde bır adet oluyorum.bugun ve dun ovulasyon testımde cıft cızgı cıktı.dun akıntım cok yogundu bugun yok.acaba yumurtlamam bıttımı.ama sancım var ve bu sabahkı ovulasyon testımde cıft cızgı cıktı yıne.kızlar yardım edın

selam kızlar benımde adetımın 15. gunu bugun.28 gunde bır adet oluyorum.bugun ve dun ovulasyon testımde cıft cızgı cıktı.dun akıntım cok yogundu bugun yok.acaba yumurtlamam bıttımı.ama sancım var ve bu sabahkı ovulasyon testımde cıft cızgı cıktı yıne.kızlar yardım edın

iste bende aynenn senin gibi oldumm saat 18 de ikinci cizgi siliktii o gecenin sabaha karsisi iliski olduu ssizce beim yum ne zaman catladi akinti falan yoktuu yaniii hiccccc

benimdee 3 gün üst üste çift çizgi vardı bugün silik çizgi çıktı...

Kızlar bu gün ovulasyonda çift çizgi gözüküyor.dün birliktelik oldu.gün aşırı olsun dedi doktor.bugün çift çizgiyi gördüm ama bu akşam değilde yarın akşam birliktelik olsa kaçırmış olurmuyız ovulasyonu.

ovulasyonn testim 6-7-8 şubatta çift çizgi idi. 9-10-11-12 şubatta kadar tek çizgi koyu diğeri silikti. bugün gene çift çizgide koyu bu nedemek yumurtlamam gerçekleşmedimi.. cuma günü adet olmam gerekiyor... bu nasıl bir iştir anlamadım gitti.. bilgisi olan varsa lütfennn yazın...

ovulasyonn testim 6-7-8 şubatta çift çizgi idi. 9-10-11-12 şubatta kadar tek çizgi koyu diğeri silikti. bugün gene çift çizgide koyu bu nedemek yumurtlamam gerçekleşmedimi.. cuma günü adet olmam gerekiyor... bu nasıl bir iştir anlamadım gitti.. bilgisi olan varsa lütfennn yazın...

canım demek ki 2 tane yumurtan varmış.biri çatlamış.sonra ikinci yumurtlaman olmuş eğer ilişki varsa o günlerde ayrı yumurta ikizleri olabailir yanılmaıyorsam.

gebe olabilirsin anlamina geliyor. hemen bi test yap istersen...

$Fotoğraf0149.jpg bugün yaptığım ovulasyon testi :KK34:

günaydin kizlar :KK3::KK3::KK3: ben geri geldiiimmmm :KK1::KK1::KK1::KK1: yine basladim ov. testi yapmaya ama bi durum var.. salidan bu yana testleri pozitif hem de günde iki kere yapiyorum testlerimin bozuk olma durumu da yok.. üstelik test cizgisi kontrol cizgisinden de koyu cikiyor.. gün hasabina göre yarin yumurtlama günüm.. biliyorsunuz testleri de sadece hormon iceren ilaclar etkiler ama ben ilac da kullanmiyorum ki :44::44::44: sogan kürü yapiyorum sizce bu etkilemis midir??? lütfen bi cevap verin yaaa 3gün boyunca ov. testi pozitif cikar mii???? bakin bu da testim test cizgisi bariz koyu..

$SNC00755.jpg

Son düzenleme:
X