Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

borancım senin dediğin yöntemle şimdi dil altından ölçtüm yine 37.1 çıktı yanlış mı bu alet ya koltuk altıyla dil altı farklı olur mu

canım bugun sabah benimde dil altından 37.1 cıktı.koltuk altından ölçtüğümde farklı çıkıyordu.senin kaç gün var adete.benim 6 gün kaldı.

nasıl yani yok canım anlamadım bide bşi srucam sende testlerin resmleri varmı kalın çizgi gördükten sonra silindi mi çizgi yoksa belrgnmiydi benm dün silikleşti bugun düne rağmen yıne belrgnleşti kalın iki çizgiyi gördüm pazartesi salı koyu çarşamba yani dün silikti
bugun yine silik ama dün ki gbi değil koyu biraz

Ovolasyon testi mi gebelik testi mi? Olarak soruyorsun anlamadim cnm

psikolojikmi nedir bilemedim ama bir kaç gündür gün içinde bir iki kez oluşan 15 20 saniye süren tiksintiye benzer bişeler oluyor bende,ama belimde agrıyor,genemi nasip olmadı acaba

Canim sorunu bulamadim :KK43: ne sormustun tekrar yazsana :KK43:

nasıl yani yok canım anlamadım bide bşi srucam sende testlerin resmleri varmı kalın çizgi gördükten sonra silindi mi çizgi yoksa belrgnmiydi benm dün silikleşti bugun düne rağmen yıne belrgnleşti kalın iki çizgiyi gördüm pazartesi salı koyu çarşamba yani dün silikti

psikolojikmi nedir bilemedim ama bir kaç gündür gün içinde bir iki kez oluşan 15 20 saniye süren tiksintiye benzer bişeler oluyor bende,ama belimde agrıyor,genemi nasip olmadı acaba

Benimde belimde ara ara agri oluyor.inşallah bizim kendimizi kandirmamiz değildir.o kadar çok belirti uyduruyorum ki ama hepsi de gerçek.umarim nedeni de istediğimiz şeydir.

37.1 çıkan degeri nezaman ölçtün nasıl ölçtün,sabah yatakta ölç uyanınca,ölçegi yanına koy yataktan çıkmadan ölç

hani sen dün demiştin ya koltuk altımdan ölçtüğümde 36.4 demiştim sana sonra yine o zaman dil altından ölçtüm 37.1 di bugün ise dil altından 37.0 çıktı ama

Silinmedi benimki yok canim aksam daha belirgin oluyor bu ovolasyon lar öyle duymustum.cift çizgide en belirgini görünce anla takip et yan yana koy ve karsilastir tarihlerini yanına yaz saatleride sabah ve aksam yap tavsiye ederim ve kesinlikle su ve yeme icmeyi 4 saat kadar birak canim dün demekki çatlsmiş bugün yap uzun sürüyor demek senin lh in

Son düzenleme:
[SUP][/SUP]
canım bugun sabah benimde dil altından 37.1 cıktı.koltuk altından ölçtüğümde farklı çıkıyordu.senin kaç gün var adete.benim 6 gün kaldı.

tatlım benim adetimin günü geçeli bugün 2. ci gün 2 gün geçti bugün bida ölçtüm dil altından 37.0 çıktı

kızlar pazartesi günü gusül aldım. ve hemen ovulasyon yapmya başladm yumurtlama zamanını kaçırmamak için. ama üç gündür bu şekilde çıkıyo acaba yumurtluyor muyum yoksa yumurtlamam yakın mı ? yardımcı olur musunz ??:KK50:

Eki Görüntüle 946830

canım daha yumurtlamamışsın ama yine de takip et bazı arkadaşların hiç koyulaşmasa bile yumurtladığı oluyormuş

Silinmedi benimki yok canim aksam daha belirgin oluyor bu ovolasyon lar öyle duymustum.cift çizgide en belirgini görünce anla takip et yan yana koy ve karsilastir tarihlerini yanına yaz saatleride sabah ve aksam yap tavsiye ederim ve kesinlikle su ve yeme icmeyi 4 saat kadar birak canim

aynen öyle yapıyorum bende canımm aman herhalukarda yarından sonra yapmıcam :))) adetime az kaldı çünkü :))

hani sen dün demiştin ya koltuk altımdan ölçtüğümde 36.4 demiştim sana sonra yine o zaman dil altından ölçtüm 37.1 di bugün ise dil altından 37.0 çıktı ama

adetin geçeli iki günmü oldu,bu harika bişey,lütfen beklemeyi bırak ve kan ver artık,sabah yatakta ölçtün demi bugün

canım inş. olmuştur
ay inşallah canım ya,hayırlısıyla bebiş vardır umarım,işte tam şuanda o bulantıyı tiksintiyi yine hissediyorum,ama inan bana ben senden çok umutluyum şuanda çünki adetin iki gün geçmiş ama hala ateşin oldukça yüksek,kan ver lütfen,bekliyorum heyecanla haberini

adetin geçeli iki günmü oldu,bu harika bişey,lütfen beklemeyi bırak ve kan ver artık,sabah yatakta ölçtün demi bugün

evet tatlım sen öle demiştin ya canım geçti de adet olcakmışım gibi ağrılarım da var bi iki gün daha olmazsam gitcem idrarda negatif çıkması normal mi peki ısım yüksek olduğu halde adet olcağım gün negatifti

kızlar pazartesi günü gusül aldım. ve hemen ovulasyon yapmya başladm yumurtlama zamanını kaçırmamak için. ama üç gündür bu şekilde çıkıyo acaba yumurtluyor muyum yoksa yumurtlamam yakın mı ? yardımcı olur musunz ??:KK50:

Eki Görüntüle 946830

yok güzelim henüz yumurtlama gözükmüyor,ama merak etme daha erken nasılsa,hem ben bu ay hiç çift çizgi göremedim,21 güne kadar yaptım ama yok işte,geçen ay 14.gün görmüştüm bu ay olmadı,24. günümdeyim artık adet tarihini bekliyorum bakalım neolacak

ay inşallah canım ya,hayırlısıyla bebiş vardır umarım,işte tam şuanda o bulantıyı tiksintiyi yine hissediyorum,ama inan bana ben senden çok umutluyum şuanda çünki adetin iki gün geçmiş ama hala ateşin oldukça yüksek,kan ver lütfen,bekliyorum heyecanla haberini

ayy tatlım ağzından bal damlıyor ya ne biliyim her ay olmuyordu ya hep hayal kırıklığı oluyordu bende acaba diyorum doktorun verdiği fitil işe mi yaradı ayy canım inş. sende hamişsindir bende Allahım inş güldürür yüzümüzü

X