Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

3 aydır gebelik planlıyoruz.. bu ay umutla beklerken 10 gün erken adet oldumm .. şimdi ben yumurtlama tarihimi nasıl hesaplayacamm ya kafam karıstı. normalde her ayın 6 sında oluyordum bu ay 26 sında oldum erkennn

Merhaba kızlar bu ay ovulasyon testi kullanıyorum 20. ve 21.gun 2.çizgi cok koyuydu. Ama 22. gun çizgi silikleşmeye başlamıştı .
Bu gun 27. gun yıne bı test yapayım dedım 2. çizgi cok belirgin bi şekilde vardı .20. ve 21. gun kadar belirgin degildi ama vardi. bu ne anlama geliyor yumurtlamalarım devam mı ediyor yoksa bu test yanıltıyor mu beni. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

arkadaşım acaba hamile olabilimisin geneld eböle çıkan arkadaşlar sonrasında hamile çıkıyor inşallah öyledirr konuları okuduğunda sende bende aynu fikirde olucaksın:)) hayırlısııı olsunnn

arkadaşım acaba hamile olabilimisin geneld eböle çıkan arkadaşlar sonrasında hamile çıkıyor inşallah öyledirr konuları okuduğunda sende bende aynu fikirde olucaksın:)) hayırlısııı olsunnn

Bende hamile olayım ck isterim canım ama daha adetime 1 hafta var bu kadar erken belli olcagını sanmıyorum. hemde yumurtlama gunumden 5-6 gun sonra 2. çizgi cıktı yani cok erken deilmi bu zaman ?

selam bişey sorucam. ben bu tükürük testlerinin hem daha ekonomik hem daha güvenilir olduğunu düşünüyorum. peki çevreden şu marka daha iyi diye duyduğunuz bi marka varmı?

merhaba. bugün testte çift çizgi gören biri olarak, daha önce bu sayfadan okuduklarıma borç bilirim bilgi paylaşımını. 6 aylık uğraşılarımız sonunda, bu ay Certain ovulasyon testi kullandım ilk defa. Emin olmak için çok kalın çift çizgi görmeme rağmen, ertesi gün de tekrar yaptım testi. Olması gerektiği gibi silikleşmişti. 28 günlük adet periodu olan bende 12. günde kıpkırmızı 2 çift çizgi 13-14.günlerde yumurtlama olacağının habercisiydi. Allaha şükür tüm koşullar birleşmiş demek ki nasip oldu. İsteyen herkese nasip olur inşallah.

Buraya yazma sebebim, ucuz olan bu ovulasyon testinin aynı zamanda güvenilir olduğu bende ispatlandı, onu paylaşmak.

arkadaşlar dün doktora yumurta takibi için gitmiştim. dün yumurtam 14mm dedi doktor ama dün dijital ovu testi yapmıştmgülenyüzçıkmıştı. bugün yine test yaptm yine gülen yüzçıktı ve iki çizgi aynı koyuluktaydı, sol kasığımda baya ağrıyor bugün. ama anlamadığım şey dün yumurtam 14mmse bugün en fazla 16mı olur ve çatlarmı bu kadar küçükken??dünü değerlendirdik bugünü de mi değersek, yoksa yarını mı beklesek?

Arkdaşlar merhaba.Öncelikle 2013 hepimiz için hayırlı olur.Sağlık evlatlar nasip eder rabbim.Bende laboquick marka ovülasyon testi kullanıyorum.geçen ay 6. tüp denemem ne yazıkki negatif sonuçlandı.2 aralıkta adet oldum ve bittiğinde ovülasyon testi yapmaya başladım.17. gün kontrol çizgisi daha netti diğerine göre.sonraki günlerde 1-2 kez daha yaptım ama silik çıktı.bugün 31.günüm ve adetim hep önce gelirdi.bugün ovülasyon yaptım ve pozitif çıktı yine.acaba hamilelik varmıdır diye birde kan testi yaptırdım malesef oda 0,1 bu gecikme neden oldu acaba.ibrahim saraçoğlunun verdiği kürleri uyguluyorum acaba ondan olmuş olabilirmi...

cnm benim bildiğim kadarı ile ovulasyon testinde çift çizgi yumurtlamadan 24-48 saat önce çıkar.yani ovulasyon testinde çift çizgi çıktığı günü takip eden 24-48 saat içerisinde yumurtlamanın gerçekleşeceğini haber verir.ben de 2 gün üst üste çıktı çift çizgi.ben ilk çift çizgi çıktığı gün değil 2.kez çift çizgi çıktığı gün ve ertesi gün (yani silikleşmeye başladığı ilk gün)çalışma yaptım.önemli olan silikleşmeye başladığı günüde mutlaka değerlendirmek.sen adetinin kaçıncı günde gitmiştin dr a .adetlerin kaç günde bir oluyor.

kızlarrr yaaa size bişey sorcam bilen varsa lütfen cevap verebilri mi...ben bugun ovulasyon testi yaptım ve 13.günüm çift çizgi cıktı aynı koyuluktaa.benim yumurtlamam bugun mu yoksa yarın mı..eşim bgn nöbetçi. acaba dünde yapsam çift çizgi çıkar mıydı ben yogundum malum yen yıl olmasndan dolayı.ovulasyn yapamdım.bgn yapınca cıft cızgı yaptı ve eşim yok yarın gelcek.bu ay bosa mı gitti sizce.

slm bende ovu testi kullandigim icin sana cevap verebilirim sanirim...eger normal test ise zaten siliklesmeye basladiginda iliski olmadi..yani yumurtluyosun evet ama yumurtanin catlamasi 24-48 saat icerisinde oluyo...eger digital kullaniyosanda onlardada gülen yüz falan oluyo hani biraz daha degisik...ama bu ay bosa fln gitmiyo..yarini mutlaka degerlendir bence :)

benim adetimin 26. günü dr agittim işte dün.adetlerim düzensiz ovu. kullanmadan anlayamıyorum heray kullanıyorum. bugün de öğlen gülen yüz çıktı,akşam 9da yaptım tekrar bu sefer boş yüz çıktı çizgi baya silikleşmişti değerlendirdik.ama dün 14mm di yumurtam bugün çatladı ben daha 4 gün falan beklicektim ovu.testi yapmasaydım doktorun dediğine göre.

cnm bnm ovulasyon testim dijital olandan değil su gebelik testleri gibi olandan.bugun t cden daha koyuydu buda pozitif oluomus.ama bgn bnm eşim yok

kızlar bnm testte laboquik marka ..bnmde hep silik cıkıo diodum bgn yaptım dakıkasında çift çizgi çıkktı.suiçince bıraz sılık cıkıo.

kızlar nasılsınız..ben dün ovulasyn testi yapmsıtım ıkısı de cok koyu cıkmıstı ama eşim nöbetteydı.bgn tekrar yaptım yıne ıkısıde koyu hatta t çizgisi daha da koyuydu.bgn çalışma oldu.şuan sol kasıgımın içinde yol çalısması var gibi..inşallah güzel haberlerimi burdan paylasırım

selam ttmm,

inşallah güzel sonuç alırsın. burda hep okuduguma göre çift çizgide aynı koyulukta cıktıktan 24-48 saat sonra yumurtlama oluyomuş. isterseb birkaç gün daha sen çalışmaya devam et.

bak benim dün koyu çift çizgi çıktı muhtemelen bugünde koyu çift çizgi çıkar geçen ay öyle oldu.yarın da silikleşir.ben yarın yaparım çalışmayı.bence yarınıda değerlendirin mutlaka.

kızlar sitenin yabancısıyımm. bende test aldımm.ikimizdede sorun olmadığı halde olmuyo bebişş test silikleşincede yapmak mı gerekio??

arkadaşlar benim dün ovu testinde gülen yüz çıktı kopoyu iki çizgi çıktı bugün de hastanede kanda yumurtlama olup olmadığını öğrenmk için test yaptırdım ama alamadım bugün gidemedim yarına kaldı.değer kaç olmalı çatlamış olması için ve hangi değerler iyidir??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…