Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Burdan olsun sorun değil

canım ama buda iyi bi korunma yöntemi değil biliyorsun hamile kalma şansın oldukça yüksek bu şekilde.. bazen kadınlar yumurtlama dönemini iki kere de yaşayabiliyorlarmış ..
Ayrıca biz ovulasyon testini hamile kalmak için kullanıyoruz bununla yumurtlama günü takibi öğrenerek .. ve ovulasyon testini korunma amacıyla kullanmayın diyede üzerinde belirtiyo .. çünkü test yanlış sonuçta verebilir yumurtlamadım sanarsın ama test yanıltır oyüzden önermiyolar .. prez kullanamıyosanız geri çekilme iyi bi yöntem değil ama deneyebilirsiniz .. yada neblim kayganlaştırıcı flan kullanabilirsnz ..

Ayrıca bende daha 3 aylık evliyim ve pek tecrübeli olduğum söylenemez =))))))))))

Son düzenleme:
hatimm nerdesinnn test yaptım yine az önce ama sonuç silik ikinci çizgi dünkü gibi değil neden böle oldu yoksa ben yumurtladım mı :KK50:

hatimm nerdesinnn test yaptım yine az önce ama sonuç silik ikinci çizgi dünkü gibi değil neden böle oldu yoksa ben yumurtladım mı :KK50:

dur bi kız üzülme hemen.akşama doğru bir daha test yap eğer ozamanda silik çizgi çıkarsa konuşuruz dert etme sen akşam tekrar yap

dur bi kız üzülme hemen.akşama doğru bir daha test yap eğer ozamanda silik çizgi çıkarsa konuşuruz dert etme sen akşam tekrar yap

ben dün akşam saat on gibi tekrar yaptım testi yine silik çıktı ama dün yine bu saatlerde yapmıştım gayet belliydi çizgi ve akıntımda çok oldu dün :KK5:

ben dün akşam saat on gibi tekrar yaptım testi yine silik çıktı ama dün yine bu saatlerde yapmıştım gayet belliydi çizgi ve akıntımda çok oldu dün :KK5:

adetin kaçıncı günündesin sen ?? muhtemelen yumurtlamışsın gibi görünüyo peki şey dicem bana bu bir haftalık ilişki günleri yazarmısın tatlm

adetin kaçıncı günündesin sen ?? muhtemelen yumurtlamışsın gibi görünüyo peki şey dicem bana bu bir haftalık ilişki günleri yazarmısın tatlm

canım dün adetimin 11. günüydü bu ayın 13 ilişki oldu 15 zaten adet başlangıcım 20 sinde adetim bitti 21,23,25 ilişki oldu işte ..

canım dün adetimin 11. günüydü bu ayın 13 ilişki oldu 15 zaten adet başlangıcım 20 sinde adetim bitti 21,23,25 ilişki oldu işte ..

tamam tatlım eğer yumurtlama olduysa bile en güzel günlerde ilişkiye girmişsin sıkıntı etme çok süper yapmışsın aferin kız :KK1:

tamam tatlım eğer yumurtlama olduysa bile en güzel günlerde ilişkiye girmişsin sıkıntı etme çok süper yapmışsın aferin kız :KK1:

hehe inşallah canım ya hadi hayırlısı ama ben yine ovulasyon yapıcam bi iki gün daha bakalım nolcak belkide yumurta naz yapıyo oyun yapıyo bana :KK1:

hehe inşallah canım ya hadi hayırlısı ama ben yine ovulasyon yapıcam bi iki gün daha bakalım nolcak belkide yumurta naz yapıyo oyun yapıyo bana :KK1:

evet birkaç gün daha yap silik şekilde devam ederse yapma..dmekki erken yumurtlamşsn tavuk kardeşim :KK1:

kızlar bende genelde 32 günde bir adet olurum + - zamanlarıda olur tabi ama genelde 32 günde bir olur aldığım yumurtlama testinde 16 . gün yazıyordu ama ben 14. gün yaptım daha öncede foto paylaşmıştım gayet koyu idi sonra 15, gün yapatım oda koyu 16. gün yaptım aa ne olmuş çizgi gitmiş silikmi silik çıkmış yani diyeceğim 12, günden itibaren başlayın testi yapmaya garanti olsun eğer ben 16 . gün yapsaydım yumurtlama günüm gitmiş olacaktı

kızlar bende genelde 32 günde bir adet olurum + - zamanlarıda olur tabi ama genelde 32 günde bir olur aldığım yumurtlama testinde 16 . Gün yazıyordu ama ben 14. Gün yaptım daha öncede foto paylaşmıştım gayet koyu idi sonra 15, gün yapatım oda koyu 16. Gün yaptım aa ne olmuş çizgi gitmiş silikmi silik çıkmış yani diyeceğim 12, günden itibaren başlayın testi yapmaya garanti olsun eğer ben 16 . Gün yapsaydım yumurtlama günüm gitmiş olacaktı

ben 7.günden başladım yapmaya 14.gün yumurtladım :KK1:

kızlar size bişey sorucağım adete mesela 4 gün var.. yumurtlama testi negatif çıkarsa gebelik yok demektir değil mi? Ben şöyle duydum da doğru mu bilemedim gebe olan kişinin yumurtlama testleride pozitif çıkıyormuş.. benim negatif çıkıyor da:KK14:

adet dönümünüz 28 günde tekrarlıyorsa.Dün adetinizin 11. günüyse yani 15 eylül ilk regli gününüz bugünden itibaren çalışmaya başlayabilirsiniz en doğurgan olduğunuz günler daha yeni başlıyor özellikle yarın ve diğer gün daha fazla şansınız var.

kızlar size bişey sorucağım adete mesela 4 gün var.. yumurtlama testi negatif çıkarsa gebelik yok demektir değil mi? Ben şöyle duydum da doğru mu bilemedim gebe olan kişinin yumurtlama testleride pozitif çıkıyormuş.. benim negatif çıkıyor da:KK14:

canım dur hemen üzülme adetinin geçmesini bekle inş gelmez kırmızılarr testlerin yanılma yönleride var unutma ..

adet dönümünüz 28 günde tekrarlıyorsa.Dün adetinizin 11. günüyse yani 15 eylül ilk regli gününüz bugünden itibaren çalışmaya başlayabilirsiniz en doğurgan olduğunuz günler daha yeni başlıyor özellikle yarın ve diğer gün daha fazla şansınız var.

adetlerim düzensiz oluyo gecen ay adet olmadım mesela .. bu ayda ilaç içip olmuştum ..

Benim bugün 13.günüm ikinci çizgi ilkine çoook yakın koyulukta sanırım benim yumoşlar yolda :KK70:

hadi bakalım inşallah güzel haberler duyarızzz gelsinn bebişlerrr :emir_bebek::emir_bebek: :KK8:

canım dur hemen üzülme adetinin geçmesini bekle inş gelmez kırmızılarr testlerin yanılma yönleride var unutma ..

adetlerim düzensiz oluyo gecen ay adet olmadım mesela .. bu ayda ilaç içip olmuştum ..

hadi bakalım inşallah güzel haberler duyarızzz gelsinn bebişlerrr :emir_bebek::emir_bebek: :KK8:
İnşallah canmm geçen ayda kaçırmamıştık bugünleri ama olmadı maalesef,yanlız bugünlerde benim sol göğsümde bi ağrı var :KK19: yumurtluyorum diye mi acaba

Valla cnm ben geçen ay yapmıştım reglime yakın ikinci çizgi çıkmıştı hemde çok silikte değildi ama ben adet oldum,eğer ikinci çizgi yumurtlama dönemindeki gibi ilkinden koyu çıkarsa pozitif çıkıyomuş

selam hanımlar.ben dün akşamda yazmıştım size dün 26.günümdü ovul testi yapayım dedim pozitif,gebelik testi yaptım sonra negatif çıktı.az önce tekrar ovul testi yaptım 27.günüm çift çizgi net..1 ekimde adet olmam lazım hala pozitf çıkıyo.geçmi yumurtluyorum,yoksa hamişmiyim bilemedim.günüm geçmediği için sanırım gebelik testi doğru göstermiyo.çünkü benim 5 gün var adet olmama.çok heycanlıyım napsam bilemedim.32 günde bir olurum.sanırım geç yumurtluyorum kızlar dimi?fikirleriniz önemlii:KK34:

X