Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım aslında yumurtanın çatlaması için belli bir olgunluqa gelmesi gerekiyor...ne zaman çatlayacaqını tam olarak bilmemiz mümkün deqil...inşalalh bu testlerde tuttururuz ve RABBİMİZ bizlerede bebiş nasip eder amin...

canım bazen birden fazla yumurtlayabiliyoruz...onlarında çatlama zamanları deqişiyor....mesela 2 defa yumrutlayan birinin ilk yumurtası 15. gün çatlıyorsa diqer yumurtası 24.gün çatlayabilir...bunu dikkate almak lazım..ama sen söktürücüylede olsa adet olmuşsun..bebek varsa söktürücüylede olsa adet olmazsın cnm... neyse inşallah bu ay gelir bebişlerimiz

tatlım hiç sorun yok merak etme en güzel günlerde ilişki olmuş sperm nasıl olsa 3 gün yaşar sen 12-14 te en uygun günlerde yapmşsın nasipse zaten sorun yok gbi duruyo inşallah hayrlı haberler verirsin amin.

ay cnm inş..geçen ayda böle günleri tutturmuştum ovulasyon testi bu ay yapınca anladım fakat tutmadı bebiş..onndan dolayı inan hiç umudum yok...3.ayım denemede biraz morallerde düştü anlayacn...saolasın cnm yorumladığın için...

kızlar merhaba..sizlere birşey danışmak istiyorummm
ben 32 günde bir regli oluyorum.ovulasyon testi ilk bu ay kullandım ve ona göre temasta bulunduk eşimle.bugün içimden bir yapayım dedim ne çıkıcak tekrar ovul testi yaptım çift çizgi bugun benim 26.günüm.gebemiyim yoksa geçmi yumurtluyorum??evde var gebelik testi yapıcam ama idrara çıkamıyorum henüz.çok heycanlıyım lütfen rahatlatın beni

bende öyle diyordumda bak kistim çıktı hemen çocuk olması için uğraşıyoruz ama olmadı daha.bakalım sen dene inşallah hemen olursun

yaa bneimde bugüna detim yeni bitti 5.günüm ama kasık ağrım var korkuyoum acaba yine mi kiste çevirdi.Dr.a gitmek te istemiyorum eğer varsa doğum kontrol hapı verecek.Bu ay ovulasyon testi de aldım((

canım çok bilgim ypok ama tecrübeli arkadaşlar hamileyken LH ın arttığını bu yüzden hamileykende ovu.testinin çift çizgi olabilevceğini söylüyorlar ki ovulasyon testi kulalnıp birliktelik olduysa temas gününü az çok bilirsin.idrarda belli olur herhalde bence biran çönce gebelişk testi yap inş. hamişsindir

çok çok teşekkürler cevap için.sanırım biraz sonra yapıcam gebelik testi.dua edin nolur inşallah pozitif çıkar.Rabbim isteyen herkese nasip etsin.AMİN.gelişmeleri aktarıcam

çok çok teşekkürler cevap için.sanırım biraz sonra yapıcam gebelik testi.dua edin nolur inşallah pozitif çıkar.Rabbim isteyen herkese nasip etsin.AMİN.gelişmeleri aktarıcam

aminn canım yaa inş. gebelik testindede çift çizgiyi görürsün.hayıulır haberlerini bekliyoruz.bizleride haberdar et

selam kızçeler.bende buya ovulasyon testi ile denicem.inşallah olur çok istiyoruz ,kistede dönüşüyo benim ama bakalım bu ay nolucek

selam kızçeler.bende buya ovulasyon testi ile denicem.inşallah olur çok istiyoruz ,kistede dönüşüyo benim ama bakalım bu ay nolucek

az önce gebelik testi yaptım negatif çıktı ovul testi ise 2 çizgi koyu bugün 26.günüm 32 günde bir adet oluyorum.1 ekimde adet olucam olursam eğer.demekki geç yumurtlama artık ne diyim kızlar.bugünde çalışma var.gelse biran önce bebiş.of off

Ben bugün doktora gittim 12. günüm yumurtam 16 mm miş gayet güzel 2 güne kadar çatlama olur dedi ben hayırlısıyla kız bebek istediğim için yarın denemicem bugün denedik bakalım ..Ovulasyonu kendin anlayabilirsin dedi vücudunda ısınma olur ara ara alevlenme gibi.Anlayabilir miyim bilmiyorum bu ay kendiliğinden olursa olmazsa bende test alıcam.

aminn canım inşallah ..

Bu arada günaydın kızlarrr

canım kız bebek isteidğim için yarın denemicem demişsin nasıl yani ne demek istedin tam olarak açıklar mısın ? :44:

canım kız bebek isteidğim için yarın denemicem demişsin nasıl yani ne demek istedin tam olarak açıklar mısın ? :44:

Yumurta çatladığı gün ve tam 1 gün öncesi erkek olma olasılığı daha yüksek , yumurta çatladığı günden uzaklaştıkça kız olma şansı daha yüksek.Yani benim yumurtam 14. gün çatlayacak ben 12. günde denedim 13. ve 14. gün denemicem.Çünkü erkek sperm daha hızlı hareket ediyor ama çabuk ölüyor , kız spermleri yavaş hareket ediyor ve yavaş ölüyor.Bu durumda yumurta çatlamasına kadar kız spermlerinin kalacağını düşünerek hareket ediyorum, tabikide bu bir ihtimal kesin diye birşey yok.Doktorun söylediği çok çalışan adamın kızı olur yorulmayan adamın oğlu olur.Ve sık ilişkide kız olma ihtimali yüksekmiş..

Hmm anladım canım .. Birazda nasip işi bu

rica ederm canım sıkıntı etme olacak sabırlı olalım yeterki

yaa bneimde bugüna detim yeni bitti 5.günüm ama kasık ağrım var korkuyoum acaba yine mi kiste çevirdi.Dr.a gitmek te istemiyorum eğer varsa doğum kontrol hapı verecek.Bu ay ovulasyon testi de aldım((

canım dert etme ama muhakkak doktora git alttan muayene ol tamam mı

sumeku canım mesaj yazdım sana ama 100 tane olmadığı için henüz gönderemiyorum nasıl cevaplıcam sorunu :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…