Ovulasyon yardım

sterli

Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2022
72
77
34
Hanımlar merhaba, 1.5 senedir bebek istememe rağmen olmadı. Sadece bir sefer kimyasal 😔 gebelik ve kanaması anlatılandan daha ağır ve 20gün sürdü.
Neyse, son 1 sene içinde 3 sefer regl zamanı hormon testi yapıldı ve hepsi referans değer aralığında, bir sefer progestron yapıldı 11 sonucu.
Soruma gelirsem bu 1.5 sene içerisinde 6-7 sefer ovulasyon Testi takibi yaptım, malesef sadece 1 kere pik gördüm. Geri kalan tğm takipler resimde olduğu gibi, pik görmedim.
Saatte bile değişir deniliyor ama böyle olup da gebe kalan oldu mu acaba?
**uzun oldu, hakkınızı helal edin.

Eklentiler

• 20230811_210013.jpg
    20230811_210013.jpg
    137,7 KB · Görüntüleme: 44
Hanımlar merhaba, 1.5 senedir bebek istememe rağmen olmadı. Sadece bir sefer kimyasal 😔 gebelik ve kanaması anlatılandan daha ağır ve 20gün sürdü.
Neyse, son 1 sene içinde 3 sefer regl zamanı hormon testi yapıldı ve hepsi referans değer aralığında, bir sefer progestron yapıldı 11 sonucu.
Soruma gelirsem bu 1.5 sene içerisinde 6-7 sefer ovulasyon Testi takibi yaptım, malesef sadece 1 kere pik gördüm. Geri kalan tğm takipler resimde olduğu gibi, pik görmedim.
Saatte bile değişir deniliyor ama böyle olup da gebe kalan oldu mu acaba?
**uzun oldu, hakkınızı helal edin.
Geçmiş olsun canım oncelikle ovulasyon testi gebe kalan çok kişi var her ay yumurtlama olmayabilir bu attığın testte yumurtlama var ve 1 kere yumurtlama görmen normal herkeste farklı oluyor yumurtlama günleri testi yaparken günde 1 kez hep aynı saatte yapman yeterli 2 saat kadar öncesinde sıvı almaman lazım lh hormonu seyretiyor idrarda test doğru sonuç vermez
Allah in izniyle güzel sonuçlar alırsın 🥰🤗

X