Ovulasyon Testlerime Bakar mısınız?

andean

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2013
1.214
319

Arkadaşlar yukarıdaki resim ovulasyon testimden. dün öğle sonu yaptığım ovulasyon testimde T kısmı C kısmından daha koyu çıktı. gece 23.00 sıralarında da vücut ısım bariz yükseldi. normalde 34,8-35 derecelerde olan vücut ısım ilk kez 36.1 olmuştu. sanırım yumurtluyorum dedim. neyse ilişki olmadan direk yattık uyuduk. çünkü gün aşırı ilişki deniyoruz. bugün sabah da 10.30 da tekrar ovulasyon testi yaptım ve bu test kısmındaki T bölümündeki çizgi silikleşmişti. ve biz de 11.00de ilişki denedik. bu durumda sizlere sorum şu olacak. bugün T kısmı silikleştiğine göre ben kesin yumurtladım mı? ve de yumurtanın döllenme şansı ne kadar?

bence yumurtlamışsın sen. ve silikleşmeye başaldığında yumurta çatlıyormuş sen daoğru zaman da çalışmışsın ama gerisi allaha kalmış artık

sen yine de gün aşırı bir kez daha çalış...

cnm gün aşırı çalışıyoruz Allahın izniyle :)

ovulasyon testinde 2. çizgiyi ben sadece 1 gün gördüm ve ertesi günü silikleşti. bu anormal bir durum değil değil mi?

Kızlar bende pazar ve pazartesi koyu çizgiyi yakaladım bugün çok silik oldu neyse cuma-pazar ve bu sabahı değerlendirdim bu şekilde devam etsemmi çatlamışmıdır yumurtam acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…