Ovulasyon testleri yanılır mı?

Wanda Maximoff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
276
285
İyi günler hanımlar. Ovulasyon testi kullandım bu ay. Bildiğim kadarıyla çatlamadan 14 gün sonra regl olunuyor. Ovulasyon testine göre ayın 2sinde yumurtam çatladı. Bu durumda reglime 3 gün var. Ancak bugün lekelenmelerim başladı ve yarın tamamen sökülür büyük ihtimal. Ovulasyon testleri yanılıyor mu yoksa çatlamadan 14 gün sonra kesin regl olunur gibi bir durum mu söz konusu değil? Yorumlarınızı bekliyorum. Eğer yanılma varsa bir daha almayacağım ovulasyon testi.

İlla 14 gün sonra olucak diye bi kural yok. Benimde yumurtlama 1 inde oldu. Beklenen adet tarihi 18 kasim. Ama ben yumurtlamadan 12 gün sonra silik cizgi ile hamile olduğumu ögrendim.

14güne takılma illaki gecikme yada erken geldigi oluyo. benim iğnenin 19.günü sökülmüştü mesela.

Canım tam 14 gün sonra adet olacaksin diye bişey yok
Ovulasyon testi gayet güvenli bende onlar sayesinde hamile kaldım
Canım peki birşey sorabilir miyim benim yumurtam çatlamış mı? En alttan 2 ci su içmiştim öncesinde ama en alttakini az evvel yaptım

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-22-16-05-12-07_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 70
Adete kaç gün kaldı acaba sızın bütün testler sankı pozitif gıbı duruyor
Adetim 1 hafta geçti canım ama gebelik testi negatif ya çok ince bi çizgi var ama kuruma çizgisi gibi duruyor

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-22-17-50-08-81_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 61
Adetim 1 hafta geçti canım ama gebelik testi negatif ya çok ince bi çizgi var ama kuruma çizgisi gibi duruyor
Baya geçmiş başka konunuza bakıyordum sımdı de pcos varmış sanırım sizde kan da vermişsiniz kuruma bu kadar olmuyor benımde başıma geldi gri tonlarında oluyor genelde sız zaten 10 dakika ıcınde bakmışsınız bence siz hamılesınız

Evet pkos var malesef ondan kaynaklı yumurtlama belkide kaç gündür de tam anlamıyla çatlamadı yinede değerlendiriyoruz inşallah hayırlı sonuç alırız hamile olmasam bile bidaha ki ay inşallah hayırlı haberler alırız

Degerlendırmıssınız zaten kan da vermıssınız bende oldu bu iş bu sene bitmeden bızde bu haberi alırız duam sizinle

Ayyyyy inşallah inşallah hayırla sonuçlanır canım benim bende çok dua ediyorum bol bol ceviz fındık kuru incir muz ye yani yumurtlamaya iyi gelecek şeyler bebeğin tutunmasını sağlayacak şeyler ye inşallah şifa olur

Insallah canım ne kadar takmıyorum desem de kafaya içten içe takıyorum malesef yarın alıcam bakalım onları umarım olur ama sızın kan testınız pozitif yarın sonucunuz çıkınca goreceksınız

Insallah canım ne kadar takmıyorum desem de kafaya içten içe takıyorum malesef yarın alıcam bakalım onları umarım olur ama sızın kan testınız pozitif yarın sonucunuz çıkınca goreceksınız
İnşallah dediğiniz gibi olur kim takmıyor ki herkes takıyor takmadan olmuyor tabiki alın yiyin eşinle şifa niyetine

Canım sonuç çıkmış negatif ama olsun buna şükür en azından hala yumurtlama dönemindeyim değerlendirmeye devam Allah'ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…