Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canim bat a kac gun var senin.. ?? Hamilelige dair belirtilerin var mi?? bide ovulasyon testini yukleyebilir misin bizden sonraki arkadaslarimiza yardimci olmak amaciyla ben hergun yukluyorum olumlu veye olumsuz
Canım bata 4 gün var da arkadaşıma gönderdim gebelik testini yeni doğum yaptı çizgi yok diyor. Sanırım ben kendimi kandırdım

Canim senin bat a kac gun kaldi ovulasyon testin nasil cikiyor benimkiyle ayni markaymis fotosunu koyabilir misin benim bat a 2 gun kaldi
canım beyaz peçete üzerindeki dünkü ovulasyon testim. renkli peçete üzerindeki kaset tipi olan bugünkü ovulasyon, strip olan da gebelik testim. Bugün silikleşti anlayacağın. benim bu ay umudum yok. Cuma günü regl olmam lazım ama ovulasyon testi iki gün önce pozitif kadar koyuydu. Belki de bu ay baya gecikecek regl.

Eklentiler

• 20150209_203157-2.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 371
  • 20150208_122845-1.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 365
Slm kizlar ben sabah yaptim ovulasyon testi silik de degil koyu da degil ve bugun sdet gunumdu halen olmadim gebelik testi de yaptimmmm gene yokkkk sizleri takip ediyorum testin resmini atamadim isyerinde yaptimmmm devran senin kesin hamilelik var bence canim.m cunku baya koyu cikmissss ne olur bilmemmmm ama beklemedeyim kizlbeklemedeyim kizlar cumaya kadar olmazsammmm kan testi yaptircmmm akintim cok var oldum dedimmmm kacdefa tuvalete gittim seffaf akintim var ama bakalimmmm misafirim var 15 gun tatilsen sonra bugun bittim yorgunum o yuzden giremiyorummm herseyi haber vericem kizlar kendinize iyi bakin insallh annelik duygudlsunu bizde yasarizzz Gazili canim benim de silik devran kadar koyu degilll belki de bizimmm gec dollenmedir:))))

Canimmmm sakın umudunu kaybetme benim de silik daha olmadimmmm ve benim bugun adet gunumdu halen silikti cok koyu cikmasi gerekir ama ne yapiyimmmm

Canim gebelik testini cektigin isik cok los cizgi varsada goremiyorum
ovulasyon testin niye siliklesti ki

Canimmmm sakın umudunu kaybetme benim de silik daha olmadimmmm ve benim bugun adet gunumdu halen silikti cok koyu cikmasi gerekir ama ne yapiyimmmm
canım bizim bu ay ilk korunmadan denememiz. yatılı misafirlerim vardı, ovulasyon testlerim de yumurtlama döneminden sonra geldi o yüzden pek verimli geçmedi bu ay. ben o yüzden umudum yok diyorum, bi de sağlıklı olsun da dert etmiyorum ben bu ay da olmadı diye. ekim doğumlu olacak diye bu ay fazla heyecanlı ve istekliydim ama önümüzdeki aylarda daha rahat olmayı planlıyorum. dediğim gibi sağlıkla gelsin de dert değil, bekleriz noolacak. sen de olumlu düşün olur mu, kısmet her şey.

Canim gebelik testini cektigin isik cok los cizgi varsada goremiyorum
ovulasyon testin niye siliklesti ki

banyoda çekmiştim :) çizgi yoktu canım baktım ben iyice. ya bilemiyorum ki. ben cumartesi akşam denedim, o kadar koyuydu ki, sanki yumurtlama dönemi gibi. sonra silikleşti işte yavaş yavaş. belki de ben cumartesi yumurtladım çünkü testler elime yumurtlama döneminden sonra geçti, o dönem nasıldı hiç bilmiyorum çizgiler. bi de bende pko var, sanırım lh pkoda yüksek çıkabiliyormuş. o yüzden hiçbir fikir üretemiyorum artık. reglim zamanında gelse öpüp başıma koyacağım bu ay :)

Canım erken gebelik testi mi o?

Canim sende polikistik over var mi?bende var ve bir forumda okudum polikistik over olanlarin ovulasyon testi adete yakin pozitif cikabiliyormus?umudum kirildi

Yuka
Canim sende polikistik over var mi?bende var ve bir forumda okudum polikistik over olanlarin ovulasyon testi adete yakin pozitif cikabiliyormus?umudum kirildi
Yukarida yazmissin gormedim bizim testler ondan pozitif cikiyor galiba yumurtladik ama ben catlatma ignesi oldum yumurtam catladi off kafam allak bullak oldu

Kizlar benim ovulasyon düne gore daha koyulasti bide yaptigim gebelik testinde saatler sonra t bölgesinde silik ama belirgin pembe cizgi cikti kafam karisti ne dersiniz bu duruma yorumlarinizi bekliyorum

İnşallah canım yaa ama ovulasyon cok koyu degil ama dunku ve oncekilere nazaran daha koyuldu gebeliktekide saatler sonra çıktı

Ayy kızlar yaa inşallah ben kendimi kaptirmak istemiyorum bakim yarin sabahada bi gebelik testi daha yapicam inşallah netlesir

Kızlar yardımmm, adetim 3 gün gecikti ki hiç gecikmezdi,ovulasyonda t hafif belli oluyor ve gebelik testide negatif.hala bi umut var mıdır?

Kizlar dünkü ve bugünkü ovulasyon testlerim

Eklentiler

• 20150208_211116.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 198
  • 20150209_214017.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 203
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…