Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

TE="_DevRaN_, post: 39329987, member: 339441"]kızlar bugünkü ovü.testimi yüklüyorum çarşamba regl günüm tabi hamile değilsem :)Eki Görüntüle 1407218 [/QUOTE]
kızlar bugünkü ovü.testimi yüklüyorum çarşamba regl günüm tabi hamile değilsem :)Eki Görüntüle 1407218
Bence hiçte silik değil gayet net görünüyor moralini bozma
Canım senin testinin markasi ne gebelik testi yaptinmi hiç

Arkadaşlar bugün adet günümdü,bu sayfayı okuyunca ovulasyon testı yaptım iki çizgide aynı koyulukta,gebelik testide yaptım onda negatif,acaba hamile olabilirmiyim cok heyecanlandım ne olur yorum yapın :)

TE="_DevRaN_, post: 39329987, member: 339441"]kızlar bugünkü ovü.testimi yüklüyorum çarşamba regl günüm tabi hamile değilsem :)Eki Görüntüle 1407218

Canım senin testinin markasi ne gebelik testi yaptinmi hiç[/QUOTE]

benimki laboquick
gebelik testi yapmadım çünkü sonuç pozitif olursa eşime dayanamam söylerim sevgililer gününü bekliyorum cuma yapmayı planlıyorum o yüzden :)

Arkadaşlar bugün adet günümdü,bu sayfayı okuyunca ovulasyon testı yaptım iki çizgide aynı koyulukta,gebelik testide yaptım onda negatif,acaba hamile olabilirmiyim cok heyecanlandım ne olur yorum yapın :)

bizde onu anlamaya çalışıyoruz birçoğu gebelik testinden bile erken gösteriyor diyor bakalım ne olacak bizde senle aynı durumdayız merakla bekliyoruz ama sanırım önce sen öğreneceksin haberlerini bekliyoruz

canım cvbın ıcın tesekkur ederım :) yarın kan testı yapacagım sonucu buradan yazarım..Peki ovulasyon testı tek cızgı cıkan varmı adet gunlerıne yakın acaba herkeste aynı sonucmu cıkıyor?

canım cvbın ıcın tesekkur ederım :) yarın kan testı yapacagım sonucu buradan yazarım..Peki ovulasyon testı tek cızgı cıkan varmı adet gunlerıne yakın acaba herkeste aynı sonucmu cıkıyor?

inan ben de çok merak ediyorum adetine yakın gebelik beklentisi olmayan birini bulsam hemen eline bir tane ovü.testi vereceğim :)) ama etrafta yok :)
ama hiç ovülasyon gününden sonra denedin mi bilmiyorum benim ya hiç 2.çizgi yoktu ya da çok ama çok silik görünüyordu. Adete yakın yeniden lh hormonu artıyor mu yoksa gebeliği gerçekten ölçüyor mu bilmiyorum ama umarım beklediğimiz sonuçtur. Şahsen bende normal zamanıma göre belirtilerim farklı olduğu için ben kendi adıma şüpheleniyorum :) Mutlaka haber ver heyecanla bekliyoruz :))

tamam canım haber vereceğim forumlarda yapılan yorumlara baktım tek cızgı görenlerde olmus cıft cızgı gorenler hep hamıleyım demıs ben ovulasyon zamanı cıft cızgıyı yakalamıstım sonrakı gun tekrar yaptım sılıklesmıstı bır sonrakı gun yapsam kaybolurdu suan yumurtlayamayacagıma gore ya adet yaklasınca bu hormon yukselıyor yada hamıleyız :)

http://www.ankarakadindogumcu.com/makale_detay.aspx?id=103

lütfen ilk satırları iyi okuyun

HCG Yapısı

Human koryonik gonodotropin (HCG) hormonu, gebelik hormonu olarak bilinir. HCG heterodimerik olup alfa ve beta subünitelerinden meydana gelir ve glikoprotein yapısındadır. Alfa subünitesi LH, FSH, TSH hormonlarının alfa subünitelerine benzer, fakat beta subünitesi tektir. Onun için gebelik testi olarak benzersiz olan beta HCG ölçülür. Kadın ve erkeklerde hipofiz bezinden salgılanan luteinize edici hormon (LH) analoğudur. LH hormonuna olan benzerliği nedeniyle infertilite tedavisinde ovulasyonu tetiklemek için HCG kullanılabilir.

Beta hcgnin LH ye ne kadar benzediğini söylüyor yani bu ovül.testleri betahcg.yi ölçüyor ve gebeliği erkenden belirliyor olabilir :) :) :)

Canim testinin markasi neydi bi de kac saat sivi almadan yaptin

gazilii seninkiyle aynı laboquick
hiç sıvı almadım değil yarım litrelik bardağım var öğleden önce onu içtim en son 11.30 du bardakta kalanı içtim yemek dönüşü 13.30 gibi bi yarım bardak ancak içmişimdir ve 2 gibi yaptım testi
yukarda yolladığım linklere bakabildin mi betahcg ve lh birbirine benzer yapıdadırlar diyor ama bence seninde pozitif ayrıca günlerimiz aynı ben de çarşamba bekliyorum

Evet canim okudum.. yok tatlim benimki silik sen gebelik testi yaptin mi yapsana.. ben yaptim negatifffff

Canım senin testinin markasi ne gebelik testi yaptinmi hiç

benimki laboquick
gebelik testi yapmadım çünkü sonuç pozitif olursa eşime dayanamam söylerim sevgililer gününü bekliyorum cuma yapmayı planlıyorum o yüzden :)[/QUOTE]

Yap yaa cumaya kadar catlariz bizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…