Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar kargOm geldi VE ordaki laboguick KASET TİPİ GEBELİK test yaptim HEMDE iki üç saatlik idrarla bakin SAAT 16 58 DE YAPTIM EN SONUNCU B HCG
VE KIZLAR DAYANAMADIM EŞİM GELİNCE AĞLAYA AĞLAYA GALİBA HAMİLEYİM DEDİM SÜRECİ İYİ YA DA KÖTÜ ONUNLA YAŞAYALIM DİYE,
Sonra ona testleri gösterdim acil e gidelim dedik iyi ya da kötü öğrenelim diye gittik kan verdik ve 1 saat aldık kızzlaarrr b hcg 133 çıkdııııı:):):) Allah a hamd olsun ki İnşallah değerler düzenli artar kızlar şok dayız eşimlee hatta sonucu almaya ben girdim içeri o girmedi gecen ay da böyle olmuşştu bu sefer baktım gülmeye başladım:)

Eklentiler

• 20141222_165842.jpg
    20141222_165842.jpg
    123,4 KB · Görüntüleme: 484
Kızlar kargOm geldi VE ordaki laboguick KASET TİPİ GEBELİK test yaptim HEMDE iki üç saatlik idrarla bakin SAAT 16 58 DE YAPTIM EN SONUNCU B HCG
VE KIZLAR DAYANAMADIM EŞİM GELİNCE AĞLAYA AĞLAYA GALİBA HAMİLEYİM DEDİM SÜRECİ İYİ YA DA KÖTÜ ONUNLA YAŞAYALIM DİYE,
Sonra ona testleri gösterdim acil e gidelim dedik iyi ya da kötü öğrenelim diye gittik kan verdik ve 1 saat aldık kızzlaarrr b hcg 133 çıkdııııı:):):) Allah a hamd olsun ki İnşallah değerler düzenli artar kızlar şok dayız eşimlee hatta sonucu almaya ben girdim içeri o girmedi gecen ay da böyle olmuşştu bu sefer baktım gülmeye başladım:)
tekrar gözün aydın canımm.. artık belirtileri yazma vakti geldi heyecanla bekliyoruz :KK70:

hayırlı olsun canım saglıkla kucagına al ıns darısı basıma

narinnn nekadar pozitifsin inan birasda olsa iyi geldi bana dilerim en kısa zamanda burda iyi haberler verebiliriz..dualarım sizinle..
inşallah canım senin durumunda negatif düşünecek bir sebep yok şu an çünkü adet tarihin gelmemiş adetten bir gün önce bile hamile kalanlar var ümidini kaybetme bebişini sakin sakin gülümseyerek bekle :emir_bebek:

canım inan 7 aydır uğraşıyorduk ama yanlış yaptımız şeyler varmış, ilk olarak ilişkiden 15 20 dk sonra kalkıyordum internette 15-20 dk giden giidiyor yazıyor neyse ama biz varikoseldik ve hız da sorun vardı .
kasımda doktr a gitmiştim kalkma dedi 1 saat buralarda da okudum, doktrm eşimin değerlerine baktı ve bu değerlerle Allah ın izniyle üç ay deneyin kalırsınız dedi. adet ilk günden sonra 9 ve 12. günler arası 3 kere en az ilişki olsun dedi - adetten sonra gün aşırı yapmaya başladık.sabah duş almaya başladım. eşime ikisaat önce türk kahvesi yaptım spermleri hareketlendiriyormuş.
ovu test elime geçtiğinde aslında yumurtlamam bitmiş olabilirdi ama gec yumurtluyorsam öğreneyim diye test yapmaya başladım adete yakın çift çizzgi koyulaştı geç yumurtluyorum heralde dedim.
gecen ay da adetim gecikmişti ama hcg 0,00 çıkmıştı. ilk kez adetim gecikmişt.
neyse belirtiler kendi çapımda yazayım
aşırı uykuya düşüyordm saat 1 e 2 ye kadar ölü gibi uyurmu insan çalışmıyorum bu arada.
dudaaklarım kurudu çok susuyordum bide sabahları hafif bi mide bulantısı hissi vardı ama kusmuyorum,
midemde yanma oluyordu ama derslerimin stresinden vs diye düşünmüştüm ona yormak istemiyordum sonuç bu canım
Rüyamda annem bana beyaz bi beşik gösteriyordu bu daha kullanışlı bundan alın diyordu :)
SAT 28 kasım kızlar

İnşallah İsteyen herkese Allah tez zamanda nasipp etsin bizimk,lei de sağlıkla kucamıza almayı nasip etsin, bi de kızlar ilşkiden önce abdest aldık eşimle oyle yaptık yumurtlama günlerine meryem suresini meal okudum
şaka gibi inanamıyorum

hayırlı olsun canım saglıkla kucagına al ıns darısı basıma
canım gecen ay benim adetim gecikmişti ve ozaman 5 gün gecikince koşa koşa acil e gittik hiç gecikmezdi ama o,00 gördük eşim moralman çökmüştüü ama sen moral topla eşinede destek ol. ben hemen netten araştırmalar a devam ettim ailemle hiç paylaşamadım,
havuç kürü ballı karışım vs denedim, belimin altına yastık koyma vs. ve hep Allah büyük o isteyin birsürü sıkıntısı olan insalrda bile oluyor meryem süresi hz zekerria ben kısırım çocuğum nasıl olsun diyor ama oluyor inanc ve ümidinizi kaybetmeyin

İnşallah İsteyen herkese Allah tez zamanda nasipp etsin bizimk,lei de sağlıkla kucamıza almayı nasip etsin, bi de kızlar ilşkiden önce abdest aldık eşimle oyle yaptık yumurtlama günlerine meryem suresini meal okudum
şaka gibi inanamıyorum

amın canım ıns tez zamanda yumurtlama gunlerıne meryem suresı okudum demıssın anlamadm canım nasıl yaptın

amın canım ıns tez zamanda yumurtlama gunlerıne meryem suresı okudum demıssın anlamadm canım nasıl yaptın
canım ilişkiye gircemi bidimiz için abdes alıp oyle ilişkide bulunduk-
akşamları meryem suresi okudum canım başucumda meal var açıp okuyorum ama sen arapca okuyabilirsen arapça bak, ama meali de çok güzel yüzyıllar önce Allah bize örnek gösteriyor ben isteyince oluyor diyor
isteyenlere mesaj atarım kızlar bende aylarca umut aradım,
bu arada bende b 12 ve folik asit ve omega içtiim eşimde omega ve vitamin takviyesi kullandı

canım gecen ay benim adetim gecikmişti ve ozaman 5 gün gecikince koşa koşa acil e gittik hiç gecikmezdi ama o,00 gördük eşim moralman çökmüştüü ama sen moral topla eşinede destek ol. ben hemen netten araştırmalar a devam ettim ailemle hiç paylaşamadım,
havuç kürü ballı karışım vs denedim, belimin altına yastık koyma vs. ve hep Allah büyük o isteyin birsürü sıkıntısı olan insalrda bile oluyor meryem süresi hz zekerria ben kısırım çocuğum nasıl olsun diyor ama oluyor inanc ve ümidinizi kaybetmeyin

anladım canım benım cok sagol ben bebgımı kaybettım 3 bucuk ay oldu ölü dogum yaptım ılk adetımı 28 kasım da gordum ama gec yumurtladım sanırım 22. gun cıft cızgı gordum 23 de sonra sılıklestı bakalım kasıklarımda agrı var hala goguslerım dolgun oldu ama hayırlısı yenıden olsun cok ıstıyrum

canım ilişkiye gircemi bidimiz için abdes alıp oyle ilişkide bulunduk-
akşamları meryem suresi okudum canım başucumda meal var açıp okuyorum ama sen arapca okuyabilirsen arapça bak, ama meali de çok güzel yüzyıllar önce Allah bize örnek gösteriyor ben isteyince oluyor diyor
isteyenlere mesaj atarım kızlar bende aylarca umut aradım,
bu arada bende b 12 ve folik asit ve omega içtiim eşimde omega ve vitamin takviyesi kullandı

anladım canım benım ben 41 tane okudum duasını ettım ıns rabbım kabul eder arapcadan okudum ılıskıye gırmeden once okunacak bı dua varmıs onu da okudum esıme de okuttum ıns rabbım verır dıyorum keske adetım gecse ve hamıle oldugumu ogrensem :KK68:

Ayy maşallah tebrik ederim canım benim

anladım canım benım cok sagol ben bebgımı kaybettım 3 bucuk ay oldu ölü dogum yaptım ılk adetımı 28 kasım da gordum ama gec yumurtladım sanırım 22. gun cıft cızgı gordum 23 de sonra sılıklestı bakalım kasıklarımda agrı var hala goguslerım dolgun oldu ama hayırlısı yenıden olsun cok ıstıyrum

Canim cok geçmiş olsun yeni gördüm mesajini
canım ben ovulasyon testi kullanmaya basladgmda aslinda yumurtlamam bitmisti
yani aded den sonra bir gün arayla iliskiye grdik bir hafta sonra iki gün arayla girdik esim Varikosel ya spermler sağlıklı olsun diye zaten ilişki yi birakmazsan her türlü yakalarsin yumurtlamayi

Canim cok geçmiş olsun yeni gördüm mesajini
canım ben ovulasyon testi kullanmaya basladgmda aslinda yumurtlamam bitmisti
yani aded den sonra bir gün arayla iliskiye grdik bir hafta sonra iki gün arayla girdik esim Varikosel ya spermler sağlıklı olsun diye zaten ilişki yi birakmazsan her türlü yakalarsin yumurtlamayi

sagol canım benım bızde ıyı degerlendırdık bu ayı ıns olur hayırlısı artık

Tebrik ederimm sağlıkla kucağına almayı nasio etsin insallah :)

inşallah canım senin durumunda negatif düşünecek bir sebep yok şu an çünkü adet tarihin gelmemiş adetten bir gün önce bile hamile kalanlar var ümidini kaybetme bebişini sakin sakin gülümseyerek bekle :emir_bebek:[/QUOTE inşallah öyledir narin yaaa :) ama sanmıyorum hayırlısı bakalım.. Son adwti 28 olanlardan hamileliğini öğrenenler var ben onedenle ümitsizleştim :KK43: insallah kısa zamanda hepimizin bebeği olurrrrr :)

İnsalah ama benim pek ümidim yok :KK43: dilerim en kısa zamanda hepimiz iyi haberler paylaşırızzz :) narine yasdım ama beceremedim sanırım :)

X