Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Her gebelik birbirinden farklı oluyor demekki hissettinmi hiç hamileyim duygusuna kapildinmi hic

Sabah akşam test farkı sence catlamismidir bu akşam değerlendireyim diyorum

Eklentiler

• 20170923_230224.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 58
Doktor ikiz üçüz ihtimalin var demişti canım ne bilim 26 sinda yaptıracam işde bakalım nasip eder allahim inşallah hepimize
Ovulasyon testi yapabilirsin. 3 günün var teste erken gebelik testine takılma. Ya ben neler okudum idrarda negatif kanda pozitif olanlar.üstelik daha var gününe.

:) hassasta olsa bazi gebelikler idrarda cikmaya biliyormus canim kirmizilari gormeden kesme umudu idrara hemen gecmeyede bilirmis oyle

merhaba kızlar bata 2 gün var ovulasyon testim kop koyu çıkıyor bugün. yumurtlamam 12 gün önce olmuştu. ama gebelik testim negatif. ilk defa bunu yaşıyorum daha önce bat zamanı ovulasyon testim çok silik oluyordu.
artık çok yoruldum umutlanmaktan neden hep benim başıma geliyor böyle ekşınlar

Canım adete yakın lh dahil yumurtlama hormonları tekrar yükselirmis birde bir Gün değil ard arda bir kaç gün pozitif olması gerekiyor yarın ovulasyon u tekrarla bir kere pozitif çıkması anlamlı degilmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…