Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

ben dün yaptım ovi testi ile gebelik öğrenmek için batım yarın ama çizgi hiç çıkmadı arkadaşlar
bu kesin bir sonuçmu silik çizgi bile yoktu

elimde olmadan stres yapıyorum.sanki bebeğim olmayacak gibi düşünüyorum.moralim bozuluyor 3 ay önce gittim doktora.dediğin gibi vajina icine ultrasonla baktı.yumurtalıkların normal.rahim ici zarın temiz kalınlığı normal dedi bu kadar.folikasit bile vermedi.ben kendim alsam kullansam olurmu

Ya al kullan bisey olacagini sanmiyom zaten doktoe sadece bebek isteyenlerin omcesinde kullanmasini oneriyoruz bi zarari yok folik asit al kullan dedi bana. Ama bende sen gibiyim kendi icimde yine olmayacak diyorum ama umut iste strese girerek bekliyoruz

Erken oldugu icin cok bisey yapmak istemiyolar doktor bana tedavilere baslamak insanın dahada strese soktugu icin erkenden olmasi iyi olmaz. Biraz akisina birak rahat ol rahat dusun olur dedi. Olmazsa gel tekrar bakalim o zaman yapalım genis capli tetkitlerini dedi

folikasiti benim qblam hamile kalınca kullandi.illa kullanilacak diye bişeyde yok galiba.doktorada en azindan ben bir kere göründüm.eşim hiç görünmedi.ben oda görünsün istiyorum.eşimde evliligimiz 1yıl olsun gideriz diyo.peki dedim

Benim bildiğim hamilelik planlıyorum dediğinde doktor folik asit başlıyor. Hamile kalınması halinde çocuğun iskelet sisteminin gelişmesinde çok önemliymiş. Ben geçen sene Haziran'da miyom ameliyatı oldum ondan sonra doktorum başladı şu ana kadar hamile kalmadım ama folik asiti de kesmedi.

doktor bana yazmadi.artık ben kendim alır kullanırım.etrafımda kimse kullanmadığı icin bende cok önemsemedim açıkçası.hepsi hamile kalınca kullandi

Hamile kalmadan once kullanmak lazim diye biliyorum doktorda bana oyoe dedi hamileligi düşünmeye baslayinca kullam dedi

Kontrol çizgisinden bile koyu çıkarsa oldu bu iş :)

Yoksa öyle 2. Çizgi çıktı falan olmuyor bayaa koyu olmasi lazim

Ben önce ovu ile öğrendim hem de akşamki idrar ile

Sonra ertesi gün sabah gebelik yaptım çıktı :)

Kızlar adetime 2 gün kaldı bugün hem ovulasyon hemde gebelik testi yaptım yorumlarınızı bekliyorum

Ve insllah hamilesindir ya cok sevinirim senin icinde :) guzel haberlerini bekliyoruz
Ya inşallah ama testi bu şekilde çıkıp bir sonraki gün siliklesenleri biliyorum.yarinda yapacam eğer koyu çıkarsa ozman olabilir derim. Bakalım yarın yazarım tekrar sonucu.

Merhaba arkadaslar,
Benimde adetime 1hafta var ama 2 3gündür göğsümde dolgunluk ve yanma var kasıklarmda ve karnımda sürekli ağrı var ovulasyon testi yaptm ama silik gösterio 7-8 günde hemen belli olur mu bu testte yoksa adetimi mi beklemelym

kızlar merhaba, mayıs ayında başarısız tüp bebek denemem oldu adetlerim genelde düzensiz ama 3 aydır düzenli bu ay 6 gün gecikti gecikmeden 2 gün önce gebelik testim negatif çıktı elimde fazlaca ovulasyon testi var onlar pozitif çıkıyor açıkçası gebelik testi yapmaya cesaretim yok adet gecikme tarihinden 5 gün önce bir kaç damla kahverengi lekelenmem oldu lütfen yorumlar mısınız şimdiden çok teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…