Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canm merhaba sana bisey sorcam ya bugün hsg cekileli 5.günüm az az kahverengi leke geliyo doktor bana antibiyotik vermedi sence bi sıkıntı varmıdır yarın doktoru arayacam bgun tatil diye arayamiyorum
Banada antibiyotik vermemişti.benim lekelerim 10 günü bulmuştu.tedirgin olmuştum. Ama sonra geçti yani korkulacak bişey yok.lekeler oluyor.

Canm merhaba sana bisey sorcam ya bugün hsg cekileli 5.günüm az az kahverengi leke geliyo doktor bana antibiyotik vermedi sence bi sıkıntı varmıdır yarın doktoru arayacam bgun tatil diye arayamiyorum

bazılarına veriyor bazılarına vermiyor bu doktorlar

benimki vermişti sen de arasan mı acaba için rahat eder

merhaba hanımlar bata 5 gün varken ovu testim pik ti bi gün sora silikleşmiş. sizce tekrar mı yumurtladım ben

merhaba hanımlar bata 5 gün varken ovu testim pik ti bi gün sora silikleşmiş. sizce tekrar mı yumurtladım ben
Senin gibi olan arkasaşlar var.test niye öyle çıkıyor bilmiyorum.ama iki kez yumurtlama ile ilgili bişey hiç okumadım. Her ay bir kez yumurtlama olur diyor.hatta bazı aylar yumurtlama olmaz. Acaba gebelik oluyoda hormonlar yükseliyor sonra biz farkına varmadan tutunamiyor mu. Kadınların çoğu gebe olduğunu öğrenmeden bebeğini kaybedermiş.acaba öyle bişey mi.

anlamadım ki bende hiç olmamıştı böle bişey

Regl olmama 11 gün var ovu testi böyle sizce bebek olsa daha mı koyu olurdu test için erkenmi bu ovulasyon testi

Eklentiler

• IMG_20170520_175511.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 84
Regl olmama 11 gün var ovu testi böyle sizce bebek olsa daha mı koyu olurdu test için erkenmi bu ovulasyon testi
Cok erken ovulasyon testi için bile.gebelik olsa bile 11 gun var yine silik çıkardı. Benimde 11 günüm kaldı hadi inşallah olmayız.

Kızlar Sesiniz cikmiyo yokmu hamilelik haberleri.
Ay 10 gün var daha canm takip ediyorum burda sayfalari ama pek girip yazmıyorum stres olmayayim hani kendimi çokta kaptirmayayim diye 2 gundur kasık agrim var normlade yumurtlamami pek hissetmem rahim filmi çektirdim tupler açıldı acaba Ondan mi hissediyom anlamadım tabi yumurtlama günümü bilmiyorum rast gelsin bilmek istemiyorum gün aşırı calisiyoz bakalım cnm ins.güzel haberler veririm senin kaç günün var

Bat 1 haziran ama başladım adet belirtileri mi sırayla yaşamaya yine mi olmadi diyorum.eşim bu yaz tup bebek yapalım diyor.daha da strese giriyorum. Hastanelerde uğraşmak istemiyorum. Bunaldim yine bu aralar.

Bat 1 haziran ama başladım adet belirtileri mi sırayla yaşamaya yine mi olmadi diyorum.eşim bu yaz tup bebek yapalım diyor.daha da strese giriyorum. Hastanelerde uğraşmak istemiyorum. Bunaldim yine bu aralar.
Bnm de 2 haziran cnm hemn umitsizlige kapilma dur bakayım daha 9 gun önceden ne adet belirtisi içini ferhat tut ne zamandır dusunuyosunz cnm ilk defa mı tüp bebek yapılacak ay ilk defaysa yaptir gitsin canm tutma ihtimali yüksek çünki cnm bnm arkadasin 4 yıldır olmuyodu ilk tup bebekle hamile şimdi 3 aylık ins.bizede nasip eder

Tam 2 sene 1 ay oldu.ilk defa tup bebek olacak allaha şükür ki 1 tane evladım var oyüzden tup bebek için acele etmedik daha doğrusu ben etmedim eşim istiyodu ama bu iki sene beni gerçekten yordu. En azından denedik ama tüp de olmadı deriz.nebilim ya.

Ne güzel bak 1 evladın var bn bir buçuk yıllık evliyim sadece 2 ay korunduk bekletiyor daha kereta bizi bi tanidigimda 2.çocuğa 2 yıldır uğraşıyordu o da yeni hamile kalmış hormonlqrindaki bir değer mi ne fazlaymış tedavi görüyordu öyle işte kalmiş gebe kim bilir belki sende kalırsın tüp bebeğe gerek kalmaz

Canım inşallah ya allahtan umut kesilmez.böyle hamile kalanları duyunca umut oluyo bana insalllah tez zamanda hamile kalırizda burda paylaşırız. Baskalarinada umut oluruz.

Merhaba kizlaaar,

Çok heyecanla yaziyorum bu mesaji, umarim biri gorup hemen cevap verir :)
bugun bata 6 gun varken bir ovulasyon testi yapayim dedim, cunku bu ay yumurtlama doneminde test yapmasak da tahmini olarak o gunlerde 4 gun ustuste iliski oldu. Bu aksam sivi alimina dikkat ederek ovulasyon testimi yaptigimda test cizgisi 1 dakikadan kisa surede kontrol cizgisinden bile koyu renk aldi. 1.5 senedir calisiyoruz, umarim bu ay tutmustur, karnimda bi bebis vardir :)
testin fotosunu paylasiyorum, bana bir akil verin, regl gunume 6 gun kala boyle cikmasi hamileligin yesil isigini yakar mi? yurtdisinda yasiyoruz, tahlili nerede yaptirabilirim hic bilmiyorum, bir lab var midir arastiricam ama o da 5-6 gun kala kanda belli olur mu hicbir bilgim yok

Eklentiler

• 20170523_192001.jpg
    14,7 KB · Görüntüleme: 115

Canım benim ben artık sitede bişey yazmıcam diye kendime söz vermiştim ama senin heyecanını paylaşmak istedim :)

Bata 6 gün kala bu kadar koyu olması normal değil ama bu durumda hamile olanı da gördük olmayanı da o yüzden öncelikle sakin olmaya çalış kendini çok kaptırmamaya çalış , 2-3 gün bekle ve bi gebelik testi alıp sabah ilk idrarınla yap canım inşaAllah hamilesindir Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…