Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Benimde 2 gün falan seffaf akintim olmuştu ama test negatif ti sonra sonraki günler testim koyulaştı.sen teste devam et.şüphen varsa testle ilgili ozman bugünleri değerlendir en azından kafan rahat olur

Yumurtan catladiysa Cnm catlayana kadar koyu oluyo catladıktan sonra silik çıkıyor

Adet oldunmu ne durumdasın.

Bende sırf korkudan anestezili yaptırmıştım. Sonrasında kanamam 1 hafta devam etmişti. Sorun çıkmadı inşallah.
Ay keşke bnde aneztezili olaydim inan kusmaktan içim disima çıktı bnm de kanamam var 3.günüm bugün ama az kahve rengi sende 1 hafta mı olmusti pwki cnm ilişkiye girdinmi doktor bana bişey demedi leke geliyo acaba girilir mi ki bn eş geçmek istemiyom bu ayi

Yok çok şükür tıkalıydi açtık dedi

Ben de bu ay adetin 8.gunu rahim filmi çektirdim, 3 gün kanamam oldu ve o günlerde ilişki olmasın dedi. Adetin 12.gunu kontrole cagirdi ve yumurtlama günlerinde 14-17. gunler arasi ilişki önerdi. Bence kanama bitince siz de denemelere başlayabilirsiniz:)

Cnm öncelikle teşekkür ederim bilgin icin bana hiç bişey demedi bn adetimin 10.günü çektirdim bugün 13.günüm eğer yarın gelmezde başlarz çalışmalara ya çok az geliyo böyle kahve rengi bn de yumurtlama zamanını tahmin edemiyorum o yüzden gün aşırı deniycem bakalım ins.tutar gobuslerimiz bebisle dolar

Ben cekindigim zaman bu ay ilişki olmasın demişti.

Hiç bişey demedi bu 2 ay önemli dedi yüzde 90 gebe kalırsın dedi cnm hayırlısı hakkımızda cnm
Evet rahim filmi cekinenler hemen hamile kaliyorlarmis inşallah sende kalırsın. Ben rahim filmi çekileli 7 ay oldu ben hamile kalamadim.benim tuplerde açıktı.ama senden umudum var içimden bir ses hamile kalacaksın diyor. Haberlerini bekliyorum.

Ayyy ins.cnm bnm rabbim hepimzizn yüzünü güldürsun gecem ay adet gecikmesi bni çok strese soktu bu ay hiç dusunmiycem rahat olmaya çalışıcam eğer hamiş kalırsam yazarım buraya cnm ins.zamanı gelmistr

Hadi ya tikaliydi demekki.dur bakalım inşallah hamile kalırsın şimdi.
Canm merhaba sana bisey sorcam ya bugün hsg cekileli 5.günüm az az kahverengi leke geliyo doktor bana antibiyotik vermedi sence bi sıkıntı varmıdır yarın doktoru arayacam bgun tatil diye arayamiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…