Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Cnm yaa msj yazali bayağı olmuş ama seninle aynı durumdayım ve sonucun ne oldu merak ediyorum var mi bi gelisme

Kizlar adetime 4 gun var ve bugun peceteye acik pembe kahverengi leke geldi bi saat sonra baktim azalmis azdi zatende iste aradan iki uc saat gecti baktim yok daha once dusuk yaptim o yuzden hastaneye gittim yapsinlar diye 4 gun gecti dedim yapmadilar 4gun gecikmeyle cikmazmis kan testinde daha once dusuk yaptigmi dedigim halde ben napim dusuk olursa dedi deli olduk . sizce bu yerlesme kanamasi olabilirmi?

Bu ayki adetimde banada öyle oldu hayatımda ilk defa adetime 3 gün kala lekelendim pembe sonra lekelerim kesildi dedim acaba yerleşme kanamasi mi diye çünkü daha önce hiç lekelenme yaşamadım.ama malesef sonra adet oldum.sonra dusundum ki acaba düsuk olabilirmi belki tutunamadı adetle attım. Allah bilir tabi.ama umutlanmistim.ayrıca o hastanedeki doktorlar tahlil yapmaya üsenmisler nasıl belli olmaz sakami bu. İslerini doğru yapmayan insanlar bunlar resmen baslarindan savmislar. Coxuk mu kandiriyolar.adetin geçmese bile kanda çıkar. Şu an çok sinirlendim onlara.

Inanki bende. Hayirlisi diyelim o zaman ama yarin test yapcam

Kızlar adetime 5 gün kala ovulasyon testim bu. Sizce bebiş olabilir mi ?

Merhaba kizlar. Benim 3 gündür yumurta akı gibi akintim oluyor bugün de kahverengimsi akintim oldu ama ovülasyon testleriyle de takip ediyorum fakat koyu çikmadi. Belirtiler yumurtladiğimi gösteriyor fakat teste göre değil. Bu durumu yaşayanlar varsa yazarlarsa çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…