Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Geç yumurtlama olabilir keşke 13.günden sonra test yapmaya devam etseydin. Sen bugünü değerlendir. Yarın testin silikleşmeye başlamış mi diye bak.birde kaç günde bir adet oluyorsun adetlerin.düzenli mi.

Gec yumurtluyosundur akintin varmi?
Yarin birdaha yap eger siliklesirse yarini degerlendir pozitif ciktiktan 24saat sonra yumurta catlar ve 24saate kdr canli kalir

Kullandi
Bende pco da var ınofolıc ve glıfor kullanıyorum pek tahmın edemyprum adet gununu bıraz duzensızlıgım oldugu icin
Kullandığın ilaçlar hormon içeriyorsa ovulasyon teslerini yaniltabilir. Bunu deneyerek göreceksin koyu ve silik günlerini takip et hep koyu mu çıkıyor yoksa siliklesiyormu mu.zamanla vücudunu tanırsın akinti larını takip et.yada pozitif günlerde kasiklarinda ağrı oluyomu mesela

Hayır hep koyu cıkmıyor resımlerını atsam yorumlarsan sevınırım canım

Evet ama hiç çift görmedim moralim bozuldu. Aslında pco luyum eskiden düzensizdi şimdi diaformin kullanıyorum 3 aydır 30 günde bir oluyorum. Sizce 23. Yumurtlama olması normal mi?
Geç yumurtlama olabilir keşke 13.günden sonra test yapmaya devam etseydin. Sen bugünü değerlendir. Yarın testin silikleşmeye başlamış mi diye bak.birde kaç günde bir adet oluyorsun adetlerin.düzenli mi.
sürekli

Gec yumurtluyosundur akintin varmi?
Yarin birdaha yap eger siliklesirse yarini degerlendir pozitif ciktiktan 24saat sonra yumurta catlar ve 24saate kdr canli kalir
Çok teşekkürler canım öncelikle. Evet dün akıntım vardı peki bu test pozitif mi sizce? Hamile olma ihtimalim Yok mudur

8 gün var canım peki erken gebelik testinde çıkar mı sence?
Ben sahsen guvenmiyorum onlara yani para tuzagi baska bisi degil cünkü ona ciksa normal ucuzlardada cok silik olsada cikar muhakak ben hamile oldugumu ögrendigimde ucuz test ondan önce koyulasti düsün yanii ama sen bugun yapsana bidaha ovulasyon testi idrarini tutmam lazim4 saat ve az sivi alcaksin

Evet ama hiç çift görmedim moralim bozuldu. Aslında pco luyum eskiden düzensizdi şimdi diaformin kullanıyorum 3 aydır 30 günde bir oluyorum. Sizce 23. Yumurtlama olması normal mi?

sürekli
24 no

sürekli
Arada yapmadığın bir boşluğun olduğu için bişey diyemiyorum. O boşlukta pozif olup silikleşseydi şimdi tekrar koyuluk için gebelik aklıma gelirdi.evet 23 yumurtlama için geç kalınmış bir tarih ama olmaz diye bişey yok geç yumurtlamiş olabilirsin benim bildiğim pko olanların yumurtlama günleri belirsiz olabilir. Yani geç yumurtlama olabilir.testlerini tekrar et koyuluk devam ederse ozaman tekrar yorumlariz.

Çok teşekkürlerrrr
teşekkür

merhaba kızlar ben de ovulasyon testi ile yumurtlama zamanımı takip ediyorum geçen ay yumurtam çatlamamıştı ve 5 gun adet gecikmem oldu 28 günde bir adet görüyorum adet bitimi test yapmaya başladım adetten 11 gun sonra köyü çift çizgiyi gördüm 2 gun aynı koyulukta çıktıktan sonra siliklesti dün tekrar ovulasyon testi yaptım cizgi koyulasmisti sizce tekrar yumurtluyor olabilirmiyim adetine 12 gun kaldı

Çizgi tekrar koyulaşabilir önemli olan t çizgisi ile c çizgisi aynı koyulukta mi. Aynı koyulukta değilse dikkate alma.çünkü sıvı alimina idar tutmaya ve günün farklı saatlerinde yapman bile testi etkiler.bu yüzden iki koyu çizgi bizim için önemlidir. İkinci kez yumurtladigini sanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…