Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Eki Görüntüle 1991575 kızlar benim testler böyle garip bişey çıktı ilk ikisi yaklaşık bir saat sonra koyulaştı diğeri de ilk 10 dk
16 sinda testin silikleşmiş.yumurtlamissin.bunun dışında evet testlerin bi garip en fazla 4 damla idrar damlat.fazla damlatın sanki testini bulandir mış.yarın tekrar dene hala silik mi devam ediyor.

16 sinda testin silikleşmiş.yumurtlamissin.bunun dışında evet testlerin bi garip en fazla 4 damla idrar damlat.fazla damlatın sanki testini bulandir mış.yarın tekrar dene hala silik mi devam ediyor.
Canım 3 damla falan damlattım aslında çok değil.bakalım hayırlısı.

Merhaba arkadaşlar bende yenı uyeyım :) benım adet tarıhıme uc dort gun kaldı sadece ama ovulasyon testım de ıkı cızgı cıktı sızce bu hamileliğin belırtısı olabilir mi test yapmak istemiyorum erken oldugu ıcın tecrubelı elı arkadaslardan yorum bekliyorum

Bu da yaptıgım test sabah ılk ıdrarla yapmıstım

merhaba arkadaşlar bende yeni üye oldum. Yardımlarınızı bekliyorum. Reglimin 13.gününden başlayarak ovülasyon testini yaptım ancak hiç pozitif görmedim sonra bıraktım. 23.günü bi bakıyım dedim 2 çizgi çıktı hemen ekteki gibi. Adetime 8 gün kaldı sizce geç mi yumurtladım yoksa hamile olabilir miyim????

Eklentiler

• file.jpeg
    25,2 KB · Görüntüleme: 117
Hosbuldum
Hoşgeldin aramıza. Gebeligi gosterebillmesi için testinin daha koyu olmasi lazim.bu teste bakıp gebelik var diyemem.insalllah bat gününde daha koyu çıkar. Devam et yapmaya
hosbuldum canım tesekkurler ovulasyon testlerımı yapmaya devam ederım bat gunune kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…