Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canım sen ovülasyon yapıp atsana bi varsa elinde
Adetime 3 kala yaptığım test silik çıktı onda da idrarim hiç dikkat etmemiştim gerçi diğerlerine de etmedim ama en azından 2 saat falan idrar yapmamıştım son yaotigimda daha az tuttuğum için silik çıktı bakalım belkide yumurtladim gecikmenin 4.günündeyim bugün

Kizlar bide bana bakin gecen ay 14.günde pozitifdi bundan koyuydu ama sizce bu pozitifmidir yoksa varmidir daha iki gün

Eklentiler

• image.jpg
    28,8 KB · Görüntüleme: 95
Normalde bat günüm 8 Mayıs ama ben bu ay erken yumurtladim.bu yüzden 4 yada 5 mayis gibi adet olurum diye tahmin ediyodum.ama bugün lekelenmem oldu.normalde bende hiç lekelenme olamz ben direk adet olurum helede bukar erken.devamı gelse lekelerimin adet olsam hayatımda ilk defa bukadar erken adet olacam.ya acaba yerlesme kanamasi olabilir mi.umut dünyası işte. Ovulasyon testlerim negatif.

Canim naptim ya sonuc varmi

Canim benim umudunu kaybetme Allah büyüktür insallah tez zamanda guzel haberi aliriz senden de

İyice kafam karıştı kızlar yardım edin yine mi koyulaştı bu çizgi

Eklentiler

• IMG_3104.JPG
    42,3 KB · Görüntüleme: 69
Günaydın bayanlar bugün 5.günüm adet olmadim idrar testim negatif kan verdjm yarın belli olucak umudum kalmadi idrar negatif olsa çıkardı diye düşünüyorum valla ruh halim hiç iyi degil bu islere ara vercem yıksa kafayı yiycem

Kizlar bide bana bakin gecen ay 14.günde pozitifdi bundan koyuydu ama sizce bu pozitifmidir yoksa varmidir daha iki gün
Canm yapmaya devam et bazen internetten alınan testlerde çok koyu olmuyo hani yumurtan olgunlaşmış olabilir bnde öyle olmuştu çünki sen gende gün aşırı değerlenir insalhh bevinin gelir bu ay

Bata 2 gün kala lekelendim. Adet mi olacam yerleşme kanamasi mi.bukadar erken adet olmamam lazım.daha önce hiç lekem olmamıştı.ovulasyon testinde 1 gün arasindaki fark belirgin kafamda deli sorular.varmi böyle bişey yaşayan.kafam gayet rahatti bu lekeler gelene kadar.

Eklentiler

• 1493719591037-338297562.jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 97
Canım seninde baya geçmiş hiç bukadar gecikmismiydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…