Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canım bende bugün çok yoruldum ve yürüdüm. Misafirim vardı kahvaltıya 5 dk oturmadım, sonra eşimle baya yürüdük.. sonra kanamam geldi, belkide hareket etmemizi bekliodu regl. Lütfen kendini üzme

Haklısın canım belki de hareket etmemizi bekliyordu :))

Doğru söylüyosun canım bakalım devam edecek mi , artık herşeyi düşünür olduk :)

Doğru söylüyosun canım bakalım devam edecek mi , artık herşeyi düşünür olduk :)
Bnde yarin pazara gidicem azcık uzak yürüyerek belki bnde yarın olurum bu arada bnde kaşıntı var sol boşluğumun üzerinde sinek ısırıgi gini kizariklil ar oluştu ve kaşınıyo alerjimı oldum acaba ya

Alerji olabilir canım ya rahimle alakalı değildir bence dışta olduğu için ama yine de ihmal etme

Kızlar bana yorumlar mısınız bat 23 nisandı bugün 8. Gün

Eklentiler

• IMG_2840.JPG
    34,6 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar bana yorumlar mısınız bat 23 nisandı bugün 8. Gün
Canm bu ovu terleri idrarını tutmanla ve sıvı alımıyla çok ilgili o yüzden aynı gün yaptığın testin bir koyu diğeri silik çıkmış bugunde öyle olmus idrarını tut sıvı alımını iyice dikkat et bu testlere göre işi yumurtan olgunlasiyo gün aşırı çalış bana kalırsa bide kimisinde 3 4 gün koyu cikiyo kimisinde 1 gün çıkıp ertesi gün siliklesiyi bjde kaç günde bir oluyosun o önemli canm

Sıvıya dikkat etmedim ama canım en az iki saat tuttum idrarımı öyle yaptım testleri düzensiz canım adetlerim 32-34 arası oluyorum

Bak hatta canım sen öyle yazınca yaptım test çıkmadı bişey

Eklentiler

• IMG_2861.JPG
    9,6 KB · Görüntüleme: 64
Canım benim ne hakkı asıl sen et gecenin bir yarısı benim derdime ortak olduğun için
ben şimdi bidaha baktımda testler iki günde yapmşşn birini 3 defa ben gün gün sandım.. dedigi gibi saat 10 ve 8 arasi yap ve idarini tut ama senin en üstteki sanırım ilk gün adetten sonra yaptigin koyu belki o gün yumurtluyosundr yanı 24 saat sonrasi kimisi erken kimisi gec yumurtluyor

Tamam canım o zaman ben bu hafta takip edip eğer silikleşme olmazsa direk kana mı gitmeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…