Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Olabilir canm bnde o yüzden boşu boşuna yaptirmak istemedim zaten ama pazartesi ye kadar olmazsam kan verim kesin yani sağlık ocağına giderim hastanwyle uğraşmak istemiyom

Aynen ben de o zamana kadar olmazsam gider kan veririm kısmet ya hafta sonunun tadını çıkar :)

Normalde adet olmaya yakın 5 gün önceden ishal başlardı vs, kabızım deli gibi. Vücudumun bukadar bana oyun oynaması beni ruh hastası etti.. olsamda kurtulsam.. hamile olabilme ihtimalim sıfır testler gösterdi ama hala oyun oynuyor benle..

Canm bnm hiç belli olmaz bak insalhh gebesindir olsamda artık dusunmesek eşim diyo 10 gün geçikirse ancak kan testi yaparız diyo deli ediyo bni

Canm bnm hiç belli olmaz bak insalhh gebesindir olsamda artık dusunmesek eşim diyo 10 gün geçikirse ancak kan testi yaparız diyo deli ediyo bni
İmkanı yok cnm , ayak ağırlarımdan anlarım ben. Eşlerimizi bile bıktırdık

Anladım cnm inşallah hamilesidir. Bendede kabızlık bitti bugün yrn olurum vucudumu çok i tanıdığıma Eminim. Hamilelik zerre Yok testlerde kanıtladı zaten

Anladım cnm inşallah hamilesidir. Bendede kabızlık bitti bugün yrn olurum vucudumu çok i tanıdığıma Eminim. Hamilelik zerre Yok testlerde kanıtladı zaten
Günaydın canm hala regl olmadim 2 gün geçti bugün 3.günüm sabah bekliyidum ama yok insalhh gelmezde gebeyimdir yarına kadar olmqzsam bi erken gebelik yapayım diyorum

Günaydın canm hala regl olmadim 2 gün geçti bugün 3.günüm sabah bekliyidum ama yok insalhh gelmezde gebeyimdir yarına kadar olmqzsam bi erken gebelik yapayım diyorum
İnşallah güzel haberlerini alırız canım, umutla bekliyorum valla senden

Kızlar üçümüzünde bat aynı mıydı :) benim de bugün 3. Gün hala gelmedi arada 2 dk karnıma ağrı giriyo ama geçiyo sonra valla bebişten değilse bi an önce gelse şu adet iyi olur :)) A Araftaaa 2 2ba86

Canm bnm ayın 28 de olmam gerekiyodu bugün gecikmenin 3.günündeyim ya meraktan çatlıyorum gidelim kan vereyim diyorum eşim izin vermiyo deli edicek bni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…