Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar bugün adet günüm sabah idarar testi yaptim malesef negatif
inşallah gelecek ay güzel haber verirsin bizlere, ben tüm testleri bitirdim artık eve sokmayacağımm.. bu siteyede adetimle beraber girmeyeceğim.

inşallah gelecek ay güzel haber verirsin bizlere, ben tüm testleri bitirdim artık eve sokmayacağımm.. bu siteyede adetimle beraber girmeyeceğim.
Bn nerşeyse bu ay hiç görmedim son 1 haftadır girdim ovu testlerini görünce öyle ama bncede boyke şeylere kafa yorarak strese giriyirix

Bn nerşeyse bu ay hiç görmedim son 1 haftadır girdim ovu testlerini görünce öyle ama bncede boyke şeylere kafa yorarak strese giriyirix
aynen arkadaşım , böyle yerlere gire gire strese feci giriyoruz. bir dur demek lazım.. vucudumda benle dalga geçiyor 1 haftadırr regl ağrısı bel ağrısı çekiyorum :'(

Kızlaaar çok taktık kafamıza o yüzden böyle oluyor şu testlerden kurtulalım düzeleceğiz inş :)) bi sonraki ay hepimiz hamileliğimizi duyurmak için yazarız inş :)

aynen arkadaşım , böyle yerlere gire gire strese feci giriyoruz. bir dur demek lazım.. vucudumda benle dalga geçiyor 1 haftadırr regl ağrısı bel ağrısı çekiyorum :'(
Belkide psikolojik ama aklımız dan hamileleik düşüncesi hiç cikmiyo esim kızıyo zaten ondan gizli giriyorum insalhh hamişlik belirtileridir bebeğin gelmiştir bnm yaptığım test erken gebelik değil adet olana kadar azcık umudum var gecenin arkadaşımın 1 hafta geçmiş adeti çıkmamış idrarda kan da çıkmış

Kızlaaar çok taktık kafamıza o yüzden böyle oluyor şu testlerden kurtulalım düzeleceğiz inş :)) bi sonraki ay hepimiz hamileliğimizi duyurmak için yazarız inş :)
İnsalhh canm bitirdim zaten yapmam artık test falan hayırlısıyla insalhh hepimiz gobuslerimizi doldururuz

bende eşime söz verdim girmeyeceğim regl olunca diye , ben erken gebelik yaptım koskocaman tek çizgiyi gördüm ben..

Ben zatem erken gebelik yapmıştım tatlışlar negatifti ovulasyonda da silikleşince moralman çöktüm ama toparladım kendimi şimdi de adetimi bekliyorum ama gelmedi hala, bide kist falan çıkmasın da onunla uğraşmayayım :)) normalde en azından leke gelmesi gerekiyordu sürekli wcye koşuyorum başladı diye ama ı ıh :) 2 2ba86 A Araftaaa

ayyy sormaa, benidme 1 haftadır regl ağrım var sürekli wcdeyim bende korkuyorum kist çıkar die , kafaya koydum çünkü dre gideceğim die :) kist mist çıkarsa gelecek regliyi beklemem lazım vs vs vs

Canım belki erken gebelik testleri yanlış sonuç gösteriyordur olamaz mı? E eklerpasta

Olabilir tabiki çünkü çok kişi yaşamış bunu erken gebelik testi negatif çıkmış 2-3 liralık testler pozitif çıkmış ve hamileymiş, ama benim ovulasyon da silik çıktığı için test yapmama gerek görmüyorum :)) anca şöyle 3-4 gün geçerse adetim gider kan testi yaptırırım

bende eşime söz verdim girmeyeceğim regl olunca diye , ben erken gebelik yaptım koskocaman tek çizgiyi gördüm ben..
Yok bnm ki erken gebelik değil internetten almıştım laboquik diye bir marka azcık umudum var tabi ama gene bnde adet bekliyorum kiyamam eşimde gözümün içine bakıyo aman dikkat et bebeğe bişey olmasinlar falan bn de diyorum ne bebeği yok adet olcam diyorum

Bnm bizzat yakın arkadasim 2 ay önce adetten 1 hafta geçiyo cikmiyo kana gitmiş öyle öğrenmiş gebe olduğunu şimdi 3 aylık hamile

Biliyosun ki bnm ovu testler hep koyuydu 2 gün önce yaptığım silik çıktı ama onda da çok sıvı alistem hiç dikkat etmedim idraimi tutmadım ondan silik cikmis olabilir genede moralimi bozmadi değil yani o yüzden adet bekliyirum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…