Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bn bekarken 28 olurdum 1 buçuk yıldır 28 ile 35 arası degisiyo ama 3 4 aydır 28 29 oluyorum bu ay da cumaya bekliyorum tam 28.gümum insalhh 2 mizde omayjz canm
Ben olacağıma Eminim cnm, vücudumu tanıyorum maalesef

Kizlar ya benim dün bitti adetim 6gün sürüyo yani bugun 7.günüm normalde 14.de yumurtluyorum test yaptim böyle cikti acaba erkenmi yumurtlicam? Bu arafa incir kürü yapiorum ama gecen ayda icmistim ve bu kdr belirgin cikmamisdi cok cok hafifdi cizgi

Eklentiler

• image.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 66

Canım benim de geçen ay böyle oldu yani yumurtlamadan 1 hafta önce koyuydu sonra silikleşti 1-2 gün yumurtlama dönemimde tekrar koyulaştı :) bıktım bu testlerden :)) yordu bizi bu işler :))

Canım o belli olmaz 14.güne kadar böyle silik de devam edebilir.Sonra birden koyulaşabilir. Sen test yapmaya devam et.mesela ben bu ay erken yumurtladim.adetten sonra testim hemen koyulaşmış ti. Belki senin de öyle olur.

Canım benim de geçen ay böyle oldu yani yumurtlamadan 1 hafta önce koyuydu sonra silikleşti 1-2 gün yumurtlama dönemimde tekrar koyulaştı :) bıktım bu testlerden :)) yordu bizi bu işler :))
Koyu derken iki çizgide aynı koyulukta mi. Olup siliklesti.

Bnde yarin bat dün gece kasiklarim çöl sancilandi biber gibi yandı diyebilirim ovu testim kalmadı yarını beklicem insalhh olmam canm ya
Tabi du ku ağrıya göre adet olmam lazımdı ÇÜnku çok ağrıdı eşim gece calisiyodu eğer yanımda olsaydı kalk doktira gidelim dicektim yani bugün olurum belki olsamda olmasamda haber etcem size kizlar

Yok canm eğer yarın olmazsam cumartesi gitcem ozele
Normalde bu kadar ağrıların oluyomu.birde bu ağrılara takılma adet sancisi çok çekipte hamile olan çok gebeliktede adet sancıları çekiliyor. Hatta senin gibi çok sancisi olanlar da adet olacam düşünüp hamile oluyorlar.

Yok canm bu kadar olmaz bnm adetin 2.günü agrim olur adet öncesinde çok çöp hafif olur dünkü çok fenaydı yani geçen ay da adet olcagini gün hafifi mide bulantı ve kaşık ağrısı olmusti 5 6 saat sonra adet oldum o yüzden diyorum dün geceki ağrıya göre adet olmam lazımdı sabretmekten ve hayırlısi demekten başka çare yok

Meraba canim cok sevimdim senin adina ..2013 amaya nin topiginde birlikte paylasmistik herseyi 2nci bebeginde de saglikla al insalah kucagina ...benim 4+3 gunluk hesaba göre hcg 400 cikti doktor dogru durust bisi demedi insalah yukselir insalahh

Aaaaa canimmm insallah yukselecek haberlerini bekliyorummmmn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…