Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Hadi canim sıra sende.sendende hayırlı haberleri bekliyoruz

yaa bence hamilesindir :) içini ferah tut :) ne rahatsızlığın vardıki ameliyat vs olmuştun?

Cikolata kisti hastasiyim ben 2 kez ameliyat 2 kez asilama 2 tup bebek sonunda oglum olmustu smdi 2 yasnda bi kardesi olsn dye istiyorduk 2 yil hic korunmamistk.hatta yaza tup bebek yaptrcaz diyoduk

Cikolata kisti hastasiyim ben 2 kez ameliyat 2 kez asilama 2 tup bebek sonunda oglum olmustu smdi 2 yasnda bi kardesi olsn dye istiyorduk 2 yil hic korunmamistk.hatta yaza tup bebek yaptrcaz diyoduk
inşallah tüp bebeğe gerek kalmadı :) iğrenç bir süreç o. maalesef benim bir negatif sonucum varda.

inşallah tüp bebeğe gerek kalmadı :) iğrenç bir süreç o. maalesef benim bir negatif sonucum varda.

Ins canm bugun kan vercem yarin cikarma olsn yarinda ciksa sonucu ogrenms olurum en azindan.rabbim gonlune gore veran seninde aminn

Canm bnm inan çok sevindim bn gözün aydin insalhh sağ salim kucağına alırsın bana da dua et şimdi ovu testlerini çok merak ettim bnmki gibi mi yaaa keşke atabilsen iyice umut ettim şimdi

Canm dosya yukle diyorm olmuyor napmaliym anlatsana

Canm kac gun var adete bu sabah ben yaptm birisi kopkoyuydu digeri o kdr koyu degldi snra ogleden snra test alip yaptm ins yarin kana gore sevincem ben.ins sen gebesindir bende
C mi daha koyuydu t mi canm e senin 5 gun geçmiş canm adetten normal bnm daha 3 gün var adet günüme Varsa da idrarda cikicagını sanmiyorum

C mi daha koyuydu t mi canm e senin 5 gun geçmiş canm adetten normal bnm daha 3 gün var adet günüme Varsa da idrarda cikicagını sanmiyorum

Sagdaki kopkoyuydu soldaki ona yakindi canm dosya yukle dyorum boyutu buyuk dyor telefondan olmadi napsamki

Ay insalhh canm ya bu ovu testlerine göre hamisim ama gene de ya testler yaniltoyosa diye dusunuyorum
Seni anlıyorum. İnsan konduramiyo.hayal kırıklığına ugramaktan korkuyo.bende senin gibi olsaydım. Kendim için bu kadar net konusamazdım.hep açabalarım olurdu.inşallah hayal kırıklığı yasamassin valla bende seninle birlikte hayal kırıklığı yaşıçam emin ol.çünkü senden umudum var insalllah hamilesin.

Bnde de öyle olmuştu atamıyodum sonra boyutunu küçüklttum simd fotoyu çektiktem sonra galeriden fotoya gir üst te fotoğraf düzenleme var böyle kare üstünde kalem işareti var gir oraya sonra ayarla diyo boyutu yüzde elli yap kaydet o iniyoz telefona anında sonra siteye git yukliniyi hemen

Bnde de öyle olmuştu atamıyodum sonra boyutunu küçüklttum simd fotoyu çektiktem sonra galeriden fotoya gir üst te fotoğraf düzenleme var böyle kare üstünde kalem işareti var gir oraya sonra ayarla diyo boyutu yüzde elli yap kaydet o iniyoz telefona anında sonra siteye git yukliniyi hemen

Ay ağzından bal damliyo canm bnm insalhh tutunmustur bebeğim artık ama eğer gebe değilsem bu ovu testkeri bnde tutmadı demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…