Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Güzel haberlerini bekliyoriz canim. Benim yumurtlama üzerinden 9 gün geçti ayak üşümesinden başka farklilik yok ovü testi de bugün çok silk çikti. Daha sonradan koyulaşma şansi var mi acaba. Hamilelik için silikleşmeden koyu mu olmasi gerekiyo ? Siz yumurtlamadan sonra hergün test yaptiniz mi ??
Bnm 10 gün oldu tahmini canm yok bn devamlı yapmadım 2 gün önce başladım dün ve bugün t c den koyu cikiyo geçen ay kullandim ama hiç bu kadar koyu olmadı bildiğim kadarıyla yumurtlamadan sonra siliklesiyo adete yakin eğer gebelik varsa koyulaşıyo hatta t c den koyu oluyo ama geçen sayfalarda bir vardı t si cok koyu değildi yani c ye yakın ama c kadar değil dı onda gebelik vardı ama bizim durumlar nasıl olir bilmiyorum canm eğer bn gebe değilsem demekki ovu testleri gebelik için pek guveni kır değil çünki bnm kiler baya koyu

Güzel haberlerini bekliyoriz canim. Benim yumurtlama üzerinden 9 gün geçti ayak üşümesinden başka farklilik yok ovü testi de bugün çok silk çikti. Daha sonradan koyulaşma şansi var mi acaba. Hamilelik için silikleşmeden koyu mu olmasi gerekiyo ? Siz yumurtlamadan sonra hergün test yaptiniz mi ??
Ben yumurtlamadan sonra hep yaptım birkaç gün tek çizgiydi sonra silik çizgiye dönüştü . Tabiiki Regl oldum

Yaa canım evet doktorun çok haklı sonuçta hamile kalabilmişsin daha önce hiç ilaçlarla bozma hormonlarını inşaAllah en yakın zamanda duyarız güzel haberlerini sıkma canını :) ben de çarşamba falan bi daha yapıcam galiba ovulasyon testini tabi o zamana kadar dayanabilirsem :))
dayan dayan dene en azından :) bende ısmarladm ovulasyon testLERİ :) geldi bugün

Kizlar gunaydin 5.gun gecikmemin hala olmadim.sabah ovulasyon yaptim evde var dye ilki kadar olmasada oda koyuydu bugun test alip yapacagm artk cnku bu bekleyişte insani umutlandiriyor ve sonu husran oluyor en azindan acabami dye dusunmeyecegm size yazarm

Kizlar gunaydin 5.gun gecikmemin hala olmadim.sabah ovulasyon yaptim evde var dye ilki kadar olmasada oda koyuydu bugun test alip yapacagm artk cnku bu bekleyişte insani umutlandiriyor ve sonu husran oluyor en azindan acabami dye dusunmeyecegm size yazarm
Bencede baya geçmiş yapta kurtul değilsen kafandan atarsin en azından inşallah hamilesin dir.

aynen asit sonuçta, gariban hevesiydi benimkii :KK43: artık regl dönemlerimde 1 hafta önceden moralman göçertiyorum kendimi.

Ayy canım yaa aynı benm konuşmalarım :)) çok benzettim kendime seni :)) hamile bi arkadaşım var ona diyorum böyle moralmanlarım çöktü ilgilen benimle motive et diye :))

Ay bn senin yerinde olsam direk kana giderdim hadi yapya güzel haberlerle gek insalhh

rabbimm sağ salim kucağına aldırsınn , tüylerim çekildi. Hayırlı olsun bizlerede dua et

Canim ben defalarca tup bebek asilama ameliyat gecirms insanm normal yoldan olmazdi hala soktayim hemen kan vermem lazm yarin cikar ancak cnku.rabbim ins dogrudur ins sizlerede nasip eder.resim yukleyemedm ama ovulasyonda cikan cikti bu arada.ikiside koyuydu biri hafif silikti

Canim ben defalarca tup bebek asilama ameliyat gecirms insanm normal yoldan olmazdi hala soktayim hemen kan vermem lazm yarin cikar ancak cnku.rabbim ins dogrudur ins sizlerede nasip eder.resim yukleyemedm ama ovulasyonda cikan cikti bu arada.ikiside koyuydu biri hafif silikti
canımmm özel bir hastaneye kan vermeye gitsene , 2 saate çıkıyor. valla tüylerim diken diken yazdıklarını okudum.

Ay canım çok heyecanlandim bende gözün aydin. Kaç kere girdim siteye haberini bekliyodum. İnsalllah salicakla kucağına alırsın.

X