Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

canım benimde böyleydi ama inşallah seninkii bebek göstergesidir.

İnşaAllah canım ya önceki aylar yapardım bat yaklaşınca ovulasyon ama ikinci çizgi ya hiç çıkmazdı ya da ışığa tutunca falan belli olurdu şimdi böyle olunca ümitleniyorum ister istemez :)

Haklısın canm yok çok güvenmiyorum elimdekiler bitsin istiyorum çünki kafa yoruyorum 2 tane kaldı bitsin zaten almiycaam bidaha stres yapıyo ister istemez

Hem stres yapiyosun hem ister istemez umutlaniyosun ins gebesindir ama degilsende o yıkım insani uzuyor o yuzden dedm yanls anlama ben hep ayni uzuntuyle yasiyorm

Hem stres yapiyosun hem ister istemez umutlaniyosun ins gebesindir ama degilsende o yıkım insani uzuyor o yuzden dedm yanls anlama ben hep ayni uzuntuyle yasiyorm
Yok canm yanlış anlamadım haklısın eşimde çok kızıyo zaten siteye falan girmemi istemiyo birqz sprm haraketsizligi var eşimde bnde böyle şeylerle uğraşın ca kızıyo kendini sucluyo

Yok canm yanlış anlamadım haklısın eşimde çok kızıyo zaten siteye falan girmemi istemiyo birqz sprm haraketsizligi var eşimde bnde böyle şeylerle uğraşın ca kızıyo kendini sucluyo

Ay uzulmesin uzuntu bile spermleri etkiliyo.sende bi sorun ciktimi hastanede ayrintili baktilarmi hic.bide ne zamandr ugrasiyosnz

Ay uzulmesin uzuntu bile spermleri etkiliyo.sende bi sorun ciktimi hastanede ayrintili baktilarmi hic.bide ne zamandr ugrasiyosnz
Evet canm baktırdık tabi 16 ay bitmek üzere canm bnde bir problem yok 1 defa klomen kullandık ama olmadı sonra dedim bnde bi sıkıntı yok niye hormon yüklemesi yapayım bidaha kullanmadım eşim vitamin kullanıyo emodex diye artı keçi boynuzu çok kotu degil değerler ama daha iyi olması gerekiyo adetle ilgili bir problemim yok kist falan vs. Bu ay rahim filmi dusunuyorm

İnşaAllah canım ya önceki aylar yapardım bat yaklaşınca ovulasyon ama ikinci çizgi ya hiç çıkmazdı ya da ışığa tutunca falan belli olurdu şimdi böyle olunca ümitleniyorum ister istemez :)
yarın istersen bidaha tekrarla cnm.. bende simdi doktordan geldim herşey yolunda hormonların fln dedi hamile kalabiliosun o yüzden ilaclarla dengemi bozmak istemedigini daha genc oldugmu ve bi kac ay denememi söyledi ben ısrar ettm tedavi olayım diye ama oda hakli 3 ay önce düsük yaptim sonucta olmustu bebiş folik asit iç dedi off kızlar beklemek cok zor

Yaa canım evet doktorun çok haklı sonuçta hamile kalabilmişsin daha önce hiç ilaçlarla bozma hormonlarını inşaAllah en yakın zamanda duyarız güzel haberlerini sıkma canını :) ben de çarşamba falan bi daha yapıcam galiba ovulasyon testini tabi o zamana kadar dayanabilirsem :))

Canim bence de hamile olabilirsin çünkü ikinci çizgi daha koyu çikmiş inşallah öyledir. Aca tersi bir durum yaşayan var mi çok merak ediyorum. Yani ovülasyonda silik çikip hamile olduğunu ögrenenler var mi acabaa ???

Anladm canim benim umudunu kaybetme iliskide yumurtlama gunlerine dokkat et ins gebe kalirsn bi an once aminnn

Silik değilde t çizgisi C den bir tık açık renk olup hamile olduğunu öğrenen var.ama çoğunluk hep koyu t çizgisini görenler.

Bilmiyorum canm ama genelde t koyu olunca hamile olduğunu öğrenen var bnm 2 gundur t c den koyu çıkıyo burdada paylastim bakalım yarın nasıl cikicak

Bilmiyorum canm ama genelde t koyu olunca hamile olduğunu öğrenen var bnm 2 gundur t c den koyu çıkıyo burdada paylastim bakalım yarın nasıl cikicak

Bende anlamiyorum ama t benimde c den koyu cikiyo hayirli haberler alalim insallah

Ediyorum canm rabbim ne zaman ol derse olur sağol canm teşekkür ederim
Güzel haberlerini bekliyoriz canim. Benim yumurtlama üzerinden 9 gün geçti ayak üşümesinden başka farklilik yok ovü testi de bugün çok silk çikti. Daha sonradan koyulaşma şansi var mi acaba. Hamilelik için silikleşmeden koyu mu olmasi gerekiyo ? Siz yumurtlamadan sonra hergün test yaptiniz mi ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…