Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Daha günüm geçmedi canım 5 gün var adetime ama sabah erken gebelik testi yaptım negatif çıktı (
Ben hic güvenmiyorum erken testlere bence bosuna para tuzagi onlar bak ben düsük yaptigim hamileligimin testleri ortadaki aninda böyle oldu oda ucuzlardan mavi olan erken gebelik o daha silikdi bi kac saat sonra koyulasti ki ertesi gün degerime baktirdim 593 du yani ucuz testlerde varsa eger silikte olsa cikar ve bence erken yapmissn biraz daha bekle cnm su güzel günün hürmetine Rabbim herkese nasip etsin

Eklentiler

• image.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 68

Ben yanlış anladım sanırım senin adetin 3 gün gecti zannettim.adetine 3 gün varsa idrarda cikmayabilir.

Ben yanlış anladım sanırım senin adetin 3 gün gecti zannettim.adetine 3 gün varsa idrarda cikmayabilir.
Evet cnm bnde zaten şaşırdım dedim açaba yanlışmı anladı bugünü saymazsam 3 gün var adete canm ve bugün yaptığım ovu testi t c den daha koyu atmıştım fotosunu

Evet cnm bnde zaten şaşırdım dedim açaba yanlışmı anladı bugünü saymazsam 3 gün var adete canm ve bugün yaptığım ovu testi t c den daha koyu atmıştım fotosunu
Testini biliyom canım baya koyu sabredemessen kan testi yaptir.kanda çıkar.

yaa bu ovulasyon testleri nedense güvenilir gelmiyor bana , tam yumurtlama günümde koyu çıktı bugun adetime 1 haftaya yakın zaman var şimdide silik. acaba ben iki kere yumurtluo olabilir miyim? ilkine güvenmedim bir daha yaptım yine aynı siliklikte

Testini biliyom canım baya koyu sabredemessen kan testi yaptir.kanda çıkar.
Ya aslında sabrederim 16 ayda sadece 2 kere kan testi yaptırdım ama içimde faekli bir his var ya nebiliyim yarın yaptircam ama salı günü belli olcak sağlık ocağında yatırcam

Canım yumurtlama döneminden sonra siliklesiyo adete yakın iki çizgi aynı koyulukta olmali.ozmaan gebelikten supelenebilirsin.iki çizgi herzaman çıkıyo zaten.

Canım yumurtlama döneminden sonra siliklesiyo adete yakın iki çizgi aynı koyulukta olmali.ozmaan gebelikten supelenebilirsin.iki çizgi herzaman çıkıyo zaten.
canım bende iki çizgi yumurtlamadan sonra çıkmadı, yok gebelikten şüphelendiğim yok. sadece ayda iki kere yumurtlama giib bişey olamaz demi die merak ettim. Evdeki ovulasyonları vs bitirmek için uğraşıyorumda kendi kendime ümitlenmemek için

Ya aslında sabrederim 16 ayda sadece 2 kere kan testi yaptırdım ama içimde faekli bir his var ya nebiliyim yarın yaptircam ama salı günü belli olcak sağlık ocağında yatırcam
Ya seni aslında umutlandirmak istemiyorum sonra belki hamile dwyilsindir. Uzulursun.ama ben senin hamile olduğunu düşünüyorum. Bende öyle çıksa aynı şeyi kendim içinde düşünürdüm. Ve dayanamaz sabah gebelik testi yapardım. Sen yine kendini iki durumada hazırla.

Sende bendeki durumu yaşıyorsun. Yumurtlamadan sonra ikinci cizgi gorulemeyecek kadar silikti.sonra belirgin olmaya başladı acaba koyulaşmı.diye bekledim koyulasma olmadı ben adet oldum.sanırım adete yakın lh hormonu yavaş yavaş artıyor yumurtlama dönemine kadar yumurtlama döneminde en koyu halini alıyor. Ama gebelik varsa adete yakın çok koyu oluyor.

Bakalım adet günümde tekrar yaparım adet olmazsam tabi :)) inşaAllah Rabbim herkese nasip etsin anne olmayı , o kadar üzüldüm ki yani anlatamam (

Silikleşmeye yaşıyoz sonra biraz daha koyu oluyor.umutlaniyoruz. koyulaşiyo diye
Bakalım adet günümde tekrar yaparım adet olmazsam tabi :)) inşaAllah Rabbim herkese nasip etsin anne olmayı , o kadar üzüldüm ki yani anlatamam (
Üzülme burda hepimiz aynı durumdayiz.eczacı ne derse desin 5 gün erken test yapmak için.o böyle bir deneyim yaşamış mi. Yasiyana şahit olmuş mu.yada benim gibi 100 lerce insanın deneyimlerine tanıklık etmiş mi. Hamilesin yada değilsin 5 gün erken.5 gün önceden öğrenen varmi diye sorarsan evet var.erken yumurtlama olmuş vesaire.ama negatif görüp yanilan kişi sayısı çok daha fazla. Adetini bekle teste takılma.

Canım benim ya çok sağol valla içini rahatlattın bi nebze de olsa bi de mesela belirti mi bilmiyorum ama beyaz krem gibi akıntım oluyo ara ara mantar falan sandım ama kokusuz yani inş bebiş vardır da ondandır :) var mı böyle bi belirti yaşayan hiç biliyo musun

Aynen canm bnde hazirliyorum zaten bakalım yarin tekrar yapcam atarim buraya daha mı koyu yoksa siliklesiyomu anliycan neler oldugunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…