Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Yok stresli dğlm bu ay fazla takmıyorm sadece akıntıyı yakalayamadım düzensz yumurtlamam da yok aslında, kayganlştırıcı kullandk bu ay çok ıslaktım blki o yüzdn yakalayamadım onu da bilmyrm :s yne de mide bulantsı dışında belirtiler var bi tuhafım

Seni cok iyi anlıyorum umarım astıgın suratın aksam gülücükler sacar bizede haber et bizde mutlu olalım insAllah guzel sonuclar alırız hepimiz
İnş cnm eğer tuttuysa gerçekten bu ay bşy denedim onun sayesinde tuttu büyük ihtimal hepinize söylerim herkesn olsunn olmzsa gerek klmaz ztn :)

Bir de ovulasyon testinde hamilelik ihtimali icin c nin t den daha koyu olmasi gerekmiyor muydu
Ya aynı koyulukta ya da daha koyu olması gerekiyo bnm gecikmeden snra pozitif olması da gayet saçma bugünkü testte pozitif ama çok çok koyu değil

Ne yöntemi merak ettim cnm sen yinede soyle is gorur belki
Yengem 2 sene hamile kalamayınca annem beline ekmek buğusunda bardak çekmiş adetten sonraki günlerde bu ay bna da çekti eğer kaldysam faydası olmştr çünkü eşimin bu ay sperm sayısı azdı yeni yükseldi

Bu arada kayganlastrcı vb seylern spermi öldürdügünü okudum intrnette biyerde
Yok canım su bazlı olanlar öldürmüyo bi arkdşm hastaneden getrdi bna da ultrasona koyarkn sürdkleri jelden bak ovi testi de bu 5. Günkü gecikmede

Eklentiler

• IMG_1529.JPG
    24,6 KB · Görüntüleme: 115
Kızlar benim ovulasyonum negatif cıkıyo bu %100 hamile olmadgımamamı isaret adetm gecikti ve negatif cıkıyo yinede hc ümit yokmu illa hamile olnca ovulasyonda cıkıyomu

konuyla alakasız ama hangi site bu. ben bu tarz bir forum çok aramıştım geçmiş yıllarda bulamamıştım.

Aaaşse yararsa nasl oldugunu anlatrsn bizde yapatırırız herkse yapablrmi acaba kolay bisimi
Kolay vlla o kdr korktm ne acı ne bşy araştrmştım zaten ekmek buğusu yumurtalıkları çekiyomş bel açıklığına fln iyiymş bi zararı da yok inş tutmştr :/

Kızlar benim ovulasyonum negatif cıkıyo bu %100 hamile olmadgımamamı isaret adetm gecikti ve negatif cıkıyo yinede hc ümit yokmu illa hamile olnca ovulasyonda cıkıyomu
Sen demedin kaç gün kldı bata ? Herkeste de çıkmıyomş ama olursa hamilelk %90 olurmş yani hamile olup pozitf göremeyenlerde var

Canım bu gecikem döneminde hc yasamadıgın belirtin oldumu olduysa nedir
Bnm hiç başım ağırmaz gecikmenin olduğu gün başladı 3 gün mahvetti bni belim sırtım kımıldayamıyorm resmem bde ellerim titriyodu tansiyonum düşmüş gbi blki bşka bşyden ama bna tuhaf gldi hiç yaşamadğm için dün akşm da düğünde bass vurdukça göğüs uçlarım sızlamaya başladı bugün kaşınıyolr tatlı tatlı bugünkü ovi testi de dünkü gbi 34. Gün yumırtluyo olsam hadi dyelm bunlr neden oluyo kafam çok karışık

Canim benim bat 12 mart dündü benimde gecikmem var ama ikinci günü gecikmemin ama ovulasynda hep belli belirsiz ikinci cizgi cıkyo okdr

Şimdi sen çift çizgiyi yakalamşsın siliniyo ya o gün çatladı onu 1. Gün say 14. Gün ne zamAn oluyo? 14. Gün adet günün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…