Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kizlar bir sey sorucam ben kilomen kullandim adetin 4. Gunu basladim ve 5 gun kullandim 9 gunu yani pazartesi gittim dr 3 tane yumurtan var guzel dedi daha bir cok varda kucuk onlarda buyuyebilir dedi persembe gel dedi dunden bu tarafa acayip belimde kasiklarimda agri var gece resmen uyuyamadim belimin agrisindan test yaptim acaba catladimi yumurtam die pozitif degil daha catlmamis yarin kontrolum var iskide onermedi yani bir birletelikte olmadi sanirim catlama iynesi verecek acaba bu testler yuzde yuz dogru gosteririmi catladiysa yarina kadar gider sansim ya(

Sanırım hamileyim Bugün test yaptım evde. fotoğraftaki gibi çıktı. Kesin sonuç için yarın doktora gideceğiz. İnşallah hamileyimdir ☺

Eklentiler

• IMG_0933.JPG
    25,7 KB · Görüntüleme: 164

Merhaba canım. 6 günden beri pozitif dediğin adet gecikmesinden önce mi sonra mı ?
bir de bu durumda siklusun kaç gün ve ovulasyon kaçıncı günlerde oldu söyleyebilir misin?..
teşekkürler şimdiden :) aynı durumdayım da test yapsam mı diye düşünüyorum.....

Canım benım yunurtalama 24 saat içerisinde oluyo yani kırmızıyı gördüğünde çalışmalara başla

Kizlar yardiminiza ihtiyacm var bugun 13.gunu cift cizgi gorundu bundan sonra ne yapmaliyim

Eklentiler

• IMG_20170119_121700.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 148
  • IMG_20170119_121700.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 126
Yarın çalışmaya başla tatlım bu akşam bişe yapmayın eşinin spermleri iyice biriksin yarın akşam ilişki yaşayın ondan sonraki akşam bi daha yaşayın bide yarın akşam ilişkiye girmeden sert bi kahve içir yarım saat önce felan spermlerin haraketliliği artar

Dun dr da olcturmustum 17 mm dedi bugun yarin catlar dedi bugunde test yaptim sonuc bu yani normalde bugun iliski gunum sende tecrubelisin eger oyle diyorsan vardir bi bildigin dedigin gibi yapayim tatlim

Tamam canım eğer gelinde ovulasyon testi varsa saat 2 den 6 ya kader sıvı alımı yapmadan bekle sonra bi tekrar ovulasyon testi yap . Eğer silikse bu akşam gir ilişkiye ama koyu ise hala yarın gir

Bitanem bende beklıyorum adetim geceli bugun 5. Gün ama bilemıyorum :) ne var ne yok bu akşam test yapıcam saat 5 gibi ne cıkacak merak edıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…