Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Arkadaşlar merhaba,
Adetime 2 gün filan var ortalama bu akşam ovülasyon testi vardı elimde ondan yaptım testten önce su ve sıvı tükettim aşağıda eklediğim şekilde çıktı testim hamile olma ihtimalim var mı sizce?

Eklentiler

• 20160907_210756-1.jpg
    19,4 KB · Görüntüleme: 161
Can'ım çok daha koyu olması lazım t ile c ya aynı olacak yada t daha koyu olacak ben dün netten bir test okudum merak ettim yaptım karbonat testi idrarını bir kaba yapıyorsun üstüne biraz karbonat atıyorsun karbonat dibe çöküyor ama tekrar yukarı çıkıp köpürüyorsa hamilesin demekmiş ben yaptım biraz köpürdü istersen sende yap eskiden kadınlar hamile olup olmadıklarını öyle anlarlarmış

Daha koyu olması gerektiğini okudum ama "ben sıvı tüketmiştim ondan o kadar koyu değildir" bahanem var şuan.. o karbobat testini daha önce denedim ben ama tutmamıştı bende.. inşallah hamileyizdir.. senin bat ne zaman ben belki bi hcg testi alırım bugün o daha doğru olur

Can'ım benim bat 12 si geçen ay 18 inde regli olmuştum 5ay önce sipirali çıkarttırdım o tarihten beri 6 gün öne kaydı yani anlıycan benim daha var biraz rahasızdım dr genel kan tahlili yapalım dedi hemen hcg yide araya sıkıştırdım tamam dedi bakalım çıkacağını zannetmiyorum ama merak ediyorum

Hadi inşallah güzel sonuçlar alırız o zaman

Arkadaş ne zor şeymiş benim kızım 11 yaşında ona hemen hamile kalmıştım yine hemen hamile kalırım sanmıştım birde 10 yıl sipiralle korundum omu yaptı anlamadım her ay beklemek çok zor Allah tez zamanda hepimize sağlıklı evlatlar versin inşallah

Kızlar kan testi yaptırdım bugün hamile değilmişim ama hala daha adet olmadım 12 gün gecikti...tam adet olacağım gün ovulasyon testinde T çizgisi C den koyuydu ve kaç gün boyunca öyle koyu çıktı bende heveslenmiştim öyle olunca ama sanırım iki defa yumurtladım

selam kızlar.ben 26 günde bir adet oluyorum ve ovulasyon testimde 12.gün yumurtlama olmuştu.yumurtlamanın üstünden 9 gün geçti dün öğlen işyerinde ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi de çıkmıştı.sonra akşama kan tahlili yaptırdım ama kan değerim 0,11 çıktı.neden böyle oldu anlamadım

Eklentiler

• 20160908_103307-1.jpg
    14,7 KB · Görüntüleme: 106
Tatlım üzülme
canım bazen geç döllenme oluyor belki hamilesindir bende dün kan tahlili yaptırdım artık bıktım özelde yaptırmaktan sağlık ocağında yaptırdım <5 yazmışlar doktorda yoktu hiç bir şey anlamadım acaba sınırdamı

Bende sağlık ocağında yaptırdım canım bendede <5 yaziyordu yaninda da >1.20 yaziyodu bende çok birşey anlamadım ama hemşire hamile değilsin dedi...adet gecikmemin 13.günü bugün hala daha adet olacak gibi değilim anlamadım bende neden bu kadar geciktiğini...

Can'ım bende başka değer yazmamışlar sadece <5 referans 0-5.0 bu kadar tam değer yok hiç bir şey anlamadım

bilmiyorum canım bütün umutlarımı yitirdim.ovulasyon testinde çıkan ikinci kırmızı çizgiye çok güvenmiştim

Aynı benim durumum ya bende ovu testi yapmıştım senin gibi pozitif çıktı umutlandım ama bu sabah adet oldum. Değerin çok düşük hamilelik durumun yok boşuna ümit etme arkadaşım kendi kendimizi üzüyoruz böyle yaparak.. inşallah bir an önce gelirler ve bizi daha üzmezler bebeklerimiz

bütün ümitlerimi test sonucum çıkınca tükettim zaten.dediğin gibi biran önce gelirler inşallah

Canım E="NrmKaraca, post: 48022964, member: 781194"]Bende sağlık ocağında yaptırdım canım bendede <5 yaziyordu yaninda da >1.20 yaziyodu bende çok birşey anlamadım ama hemşire hamile değilsin dedi...adet gecikmemin 13.günü bugün hala daha adet olacak gibi değilim anlamadım bende neden bu kadar geciktiğini...[/QUOTE]
Canim herşeyden allah tan öncelikle ama sana şunu söylemek isterim 1.20 çıkıp değeri yükselen biri vardı burda kendm okudum şahitm sen iki sonra mutlaka testi yenile varsa suprz yoksa nasip olur insallh vardr

Canim herşeyden allah tan öncelikle ama sana şunu söylemek isterim 1.20 çıkıp değeri yükselen biri vardı burda kendm okudum şahitm sen iki sonra mutlaka testi yenile varsa suprz yoksa nasip olur insallh vardr[/QUOTE]

Canım benim inşallah öyle birşey vardır ve değerim yükselir bakalım beklemedeyim..kendimi heveslendirmek te istemiyorum ama yoksa da artık gelsin kırmızılar biz de yolumuza bakalım dimi

Canim hgidişte kn allah tan öncelikle ama sana şunu söylemek isterim 1.20 çıkıp değeri yükselen biri vardı burda kendm okudum şahitm sen iki sonra mutlaka testi yenile varsa suprz yoksa nasip olur insallh vardr

Canım benim inşallah öyle birşey vardır ve değerim yükselir bakalım beklemedeyim..kendimi heveslendirmek te istemiyorum ama yoksa da artık gelsin kırmızılar biz de yolumuza bakalım dimi [/QUOTE]
Biliyrm canm en zoru adet gecikip varmi yokmu her lavobaya gidiste kontroller rabbm hepimizi sevndrsn insallh ama sen mutlak testi yenile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…