Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

nem az once test yaptım ovu testıymıs.pozıtıf cıktı.yarın gebelık testı alıp yapıcam ınsallah o da pozıtıf cıkarsa bılgılendırecegım sızlerı de.ınsallah ovu testı dogru soyluyordur ınsallahhhhh

adetine kaç gün vardı ?

adetine kaç gün vardı ?
Adet duzenim olmadigi icin bu soruyu cvplamak zor.gecen sene sprial taktirdim cikarttirdim o cok duzenimi bozdu hala da duzelmedi.bazen 30 gunde bazen 43 gunde bir oluyordum.2 aydir duzenli gibiydi Haziran 18 temmuz 17 bu ay da olmadim hala.

Bugun gebelik testi yaptim ve pozitif
Demekki ovu testi de gebeligi gosteriyor
Hımm anladım allah tamamını erdirsin bize de nasip etsin ovulasyon ve gebelik kitlerinin gotosynu atar mısın :) bende polikistikten düzensizim de ilaçla düzene soktum gibi bakalım

Kızlar merhaba
Şu teste bir bakın... Realite 3 gün var umutlandım şimdi.. 2 gün öncede meraktan kan testi yaptırdım negatif çıktı 

Eklentiler

• _20160821_181508.JPG
    15,2 KB · Görüntüleme: 124
Arkadasla lutfen bana acil cevap verin ben bu gun avulasyon testi yaptim 've iki cizgi cikti ve (+) bu sekil di ikiside sizce hamilemiyim ona gore gebelik testi yapcam

Arkadasla lutfen bana acil cevap verin ben bu gun avulasyon testi yaptim 've iki cizgi cikti ve (+) bu sekil di ikiside sizce hamilemiyim ona gore gebelik testi yapcam
Adete kac gun var.normal zamanda da cok hafif cizgi cikabiliyor zaten hormon olcuyor ya ama yumurtlama gunu yada hamilelikte cok koyu cizgi cikiyor.hafifse cok takilmayin derim

Hımm anladım allah tamamını erdirsin bize de nasip etsin ovulasyon ve gebelik kitlerinin gotosynu atar mısın :) bende polikistikten düzensizim de ilaçla düzene soktum gibi bakalım
Sagolasin Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah.yuleyebildim mi bilmiyorum.beyaz olan ovulasyon testi dun gece yaptim.pembeli olan gebelik.bugun sabah yaptim

Arkadaşlar bende araniza yeni katıldım..adet olmama 5 gün kaldı ve ben dün ovulasyon testi yaptığımda sonuç bu şekildeydi..sizce hamilelik ihtimalim var mı? Cevaplarınızı bekliyorum

Eklentiler

• P_20160818_183558.jpg
    22,6 KB · Görüntüleme: 170
Arkadaşlar bende araniza yeni katıldım..adet olmama 5 gün kaldı ve ben dün ovulasyon testi yaptığımda sonuç bu şekildeydi..sizce hamilelik ihtimalim var mı? Cevaplarınızı bekliyorum

Gunaydin.bence olabilir.benim ovu testinde pozitif cikti sonra gebelik testi yaptim.ama benim adetim gecmicti.sabredip 1 hafta sonra gebelik testi yapicaksiniz.baska care yok ne yazikki kesinlestirmek icin

Gunaydin.bence olabilir.benim ovu testinde pozitif cikti sonra gebelik testi yaptim.ama benim adetim gecmicti.sabredip 1 hafta sonra gebelik testi yapicaksiniz.baska care yok ne yazikki kesinlestirmek icin

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Sizinde bebeğiniz hayırlı olsun Allahım tez zamanda sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…