Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar bunlar benim ovü testlerim 21. Gün yumurtlamıştım ama 29,30,31 de koyu bi de gün içinde koyu sabah silik çıkıyo nedense adete beş gün var sabah hcg yaptım negatif sizce gebelik mi var testmi bozuk:/
arkadaşım eğer gebelik varsa ancak çıkar gebelik testi sabah idrarı ile yap..yoksada iki seçenek var ya hormonal bir sıkıntı stresden olabiliyor yada ikinci yumurtlama ki bu ihtimal az..ben tüp bebk merkezinde güvenilir bir dr a sordum lh günün farklı saatlerinde farklı çıkabilir ona göre kafanızı karıştırmayın dedi..inş hamilesindir..

Bende merak ediyorum ben 5 yilidr evliyim 4 senedir bebek icin ugrasiyoruz esim ameliyat oldu 3 asilama gecirdim hepsi olumsuz oldu en son hsg yapildi ve benim bu hsg sonrasinda hamile kalan cok arkadasim var hsgyi yapali daha 1 ay olacak adetime 3 gun var daha kasik agrilarim var migde bulantisi falan ama bunlar normaldede oluyo bende neyse erken gebelik testi aldim acaba mi diye bilniyordum hepsi pozitif cikiyor yani silik ama belirgin koyu renk degil ilk cizgi kadar normal gebelik testi yaptim negatif benim merak ettigim ise iki defa ozelde kan verdim beta ya bakildi aksam yaptrdgm 1.4 yani negatif sabah yaptrdgm 1.7 ama yine negatif bu nasil oluyor wger hamilelik yoksa bu degerler degismez beden boyle bilen yada yasayan varmilutfen yardimmmmmmmmmmm

hamilelik yoksa değer değişibilir yani 5'in altında olabilir, birde hsg den sonraki ilk ay kalmaman iyi olmuş çünkü hsg röntgen olduğu için yumurta kalitesi bozuyor ve düşüklere sebep oluyor umarım önümüzdeki ay hamile kalırsın, birde lh vucudumuzda hep var silik çıkması normal

Tesekkur ederim cvp verdigin icin insallah onumuzdeki aya kalirim

Hepsini farklı saatlerde idrarı tutarak yaptım hep böyle yapıyodum ama yumurtlamadan sonra hep silikti yumurtlamadan sonraki 6. Gün koyulaştı ve öyle kaldı bugün 10. Gün ve hala koyu kuzeniminde yumurtlama geçti testten mi diye yaptım onun silik zor çıktı hormonal bozukluk mu blmiyorum canım ama hormon testimi yeni yaptırdım lh falan normaldi bu ay rahim filmi çekildim acaba ondanmı böyle bu alttaki peçeteli kuzenin diğeri benim testim

Eklentiler

• image.jpg
    117,5 KB · Görüntüleme: 229
pazartesi sabah ilk idrar ile gebelik testi yap inş hamilesindir :) test açılmadığına göre hamilelik olabilir inş öyledir hayırlı haberlerle gel inşş

Kizlar adetime 4 gun var sizce hic umut yok mu

Eklentiler

• 2015-11-07 22.28.01.jpg
    107,2 KB · Görüntüleme: 279
arkadaşlar bu ovulasyon testlerini daha önceden hamilelik var mı diye kullanmıştım. ancak ikinci çizgi hep diğerine göre daha silikti. her seferinde adet oldum. bu ay test çizgisi de kopkoyuydu. ben hamileliği bu ay ovu. testi ile öğrendim.

Adete 4 var benim testlerimde koyu sence hamile olabilir miyim canım hayırlı olsun bu arada

Eklentiler

• image.jpg
    142,1 KB · Görüntüleme: 185
Adete 4 var benim testlerimde koyu sence hamile olabilir miyim canım hayırlı olsun bu arada

çok teşekkür ederim. SAT günü yaptığım birinci testte test çizgisi (T) daha koyuydu. ikinci test ise aynı renk ve kalınlıktaydı. birkaç güne daha netleşir. en azından ikisinin de aynı koyulukta ve kalınlıkta olması gerekiyor. hayırlısı olur inşallah :)

Tebrik ederim canım Allah kucağına almayı nasip etsin,
Sormak şsteiğim biley varmı ovu. Testini adete kac gün kala yaptın acaba???
Çünkü bende bundan önceki ovu. Testiyle adete 4-5 gün kala yaptığımda baya silik çizgi cıkıyordu bügün yaptım yanı bu ay adetime 4-5 gün kala yaptım öbür aykara nazaran daha belirkim kırmızı cıktı . Siz adete kac gğn kala koyu çift çizgiyi gördünüz ?
Resim ekliycem dikri olan varmı arkadaşlar adetime 4-5 gün var

Adetime 4-5 gün var normalde böyle net bile cıkmıyordu ????

Eklentiler

• image.jpeg
    102 KB · Görüntüleme: 236
Adetime 4-5 gün var normalde böyle net bile cıkmıyordu ????

çok teşekkür ederim. hepimiz için en hayırlısı olur inşallah. ben testi 28. gün yaptım. daha öncesinde yapmamıştım. ovulasyon testinin hamilelik göstermesi için en azından aynı koyulukta ve kalınlıkta olması gerekiyor. daha açık ve ince olması hamilelik olmadığını gösterir. LH hormonu değişkenlik gösteren bir hormon olduğu için belirginliği sık sık değişir. bu sebepten bu yaptığınız testte daha koyu çıkmış olabilir. ancak henüz daha erken . SAT zamanı tekrarladığınızda tatlı bir sürprizle karşılaşmış olabilirsiniz :) Çok beklemeden hayırlısıyla bebeğinize kavuşmanız dileğiyle...

İ
İnşallah tatlım Rabbim ümitlerimi boşa cıkarmaz inş.
Cvp verdiğin için teşekkür ederim tekrardan tebrik eder Rabbim kucağına almayı öpüp koklamayı nasıp etsin

Ovulasyon testiyle hamilelik sabah ilk idrarda öğrenebilir miyiz ovulasyon testi normalde öyle değil ya bilemedim kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…