Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

kizlar cevap lutfen bu sabah ovulasyon testi yaptm bakarmsnz hamile olablrmym 5 gun var reglime

Eklentiler

• 1446023841642853144483.jpg
    1446023841642853144483.jpg
    40,1 KB · Görüntüleme: 235
kizlar cevap lutfen bu sabah ovulasyon testi yaptm bakarmsnz hamile olablrmym 5 gun var reglime
benimde böyleydi hatta daha koyu gebelik testi negatif 24 de adet olmam gerekiyordu olmadım.yani iki kere yumurtlamada olabiliyor benim stresden gecikdi büyük ihtimal.sen adet tarihini bekleyip gebelik testi yap en sağlıklısı bu

adet tarihinde 1 gün önce bu şekilde oldu inş da zannetmiyorum
Ne sekilde canim. Ben 9 aydir deniyorum hic hamilelik yasamadim ama testlerde uzmanlastim baya :KK70:
Ama ablam 2 kez hamile kaldi. Ovu testiyle anlamisti. Cift cizgiydi .ama silik degil koyu..
Yumurtlamadan 10 gun gectiyse ovuyla ugrasma ama kafa karistiriyor. Gebelik yap.

Ne sekilde canim. Ben 9 aydir deniyorum hic hamilelik yasamadim ama testlerde uzmanlastim baya :KK70:
Ama ablam 2 kez hamile kaldi. Ovu testiyle anlamisti. Cift cizgiydi .ama silik degil koyu..
Yumurtlamadan 10 gun gectiyse ovuyla ugrasma ama kafa karistiriyor. Gebelik yap.
benim bu ay iki kere koyulaşma oldu tam koyulaşma iki gün sonra açıldı

hayır malesef kist mi oldu diye düşünüyorum hiç böyle birşey yaşamadım hayret ettim kaldım
Aaa gitmedin mi doktora bana sormustun sen leke gelincemi gittin diye .. benim yumurtlama gunum yine cikti koyu ov.testleri :KK66: ama bu sefer guzel yumurtlama gununde normale dondu sanirim bende durumlar

X