Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar merhaba benimde aynı şey başıma geldi 5 gün sonra regl günüm az önce ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı ama ikincisi o kadar net değil silikde değil
Acaba gebelik işatetimi bu bende çok metal ediyorum canım testlerimi bir önceki sayfada gösterdim bende 17 ekimde n beri test yapıyorum git gide koyulaştı 25 ekim adet günüm bekliyorum nolacak

Acaba gebelik işatetimi bu bende çok metal ediyorum canım testlerimi bir önceki sayfada gösterdim bende 17 ekimde n beri test yapıyorum git gide koyulaştı 25 ekim adet günüm bekliyorum nolacak
Senin bişey kalmamış ki :) inşallah öyledir ya 3 senedir bekliyoruz ama yok

Kızlar merhaba benimde aynı şey başıma geldi 5 gün sonra regl günüm az önce ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı ama ikincisi o kadar net değil silikde değil

kızlar sizin adete az kalmış kanda da çıkar aslında ... benim daha çoook , 3 Kasım...

kızlar sizin adete az kalmış kanda da çıkar aslında ... benim daha çoook , 3 Kasım...
Canım zaman geçmek bilmiyor kafayı bir takınca bu ay yanlız bir kez ilişki oldu o da yumurtlama gunummuş ama tutumu tutmadımı bilemem bir haftadan beri ovuladyon testi yapıp duruyorum evde o olduğu için

Canım zaman geçmek bilmiyor kafayı bir takınca bu ay yanlız bir kez ilişki oldu o da yumurtlama gunummuş ama tutumu tutmadımı bilemem bir haftadan beri ovuladyon testi yapıp duruyorum evde o olduğu için

2. çizgi nasıl koyu mu ?? koyuysa ya da gitgide koyulaştıysa daha olumlu deniyor ama bilemiyorum ben de .

Kızlar adete 5 gun var ovulasyon testim boyle cikti hamilelik varmidirki acaba 29 Ekim'de adet tarihim ve evlilik yıl dönümümüz ins guzel haber veririm

Eklentiler

• image.jpg
    121,8 KB · Görüntüleme: 205
Kızlar adete 5 gun var ovulasyon testim boyle cikti hamilelik varmidirki acaba 29 Ekim'de adet tarihim ve evlilik yıl dönümümüz ins guzel haber veririm

var gibi sanki :) okuduklarıma göre , gebelik testi de yapsan ... hatta bunu buldum bak ,

ark.mrb.bu ovulasyon testi ile gebekigin.anlasilmasi bence dogru bende labaquick marka ov.testi kullaniyordm bu ay kullanmadm yumurtlama gunu filanda hc hesaplamadm esimin israri uzerine adete 1 hafta falan vardi elimde kalan 3-5 testim vqrdi 1 tanenesini denedm 2.cizgi de ilki kadqr olmasada kirmizi idi 3-4 gun sonra yine yaptm yine ayni bu arada arastirdm boyle hams oldugunu ogrenen varms bat tarihm geldi bir daha yaptm 2.cizgide kipkirmizi pozitif yani ama adet gunm dayanamadm gidip test aldm aksam uzeri idi testi yaptm 2.cizgi belli belirsz cok silik birgun sonraki sabah yine ayni silk cizgi aksama kan testi deger 106 ama deer cok artmiyor dis gebelk riskm var simdi seri beta hcg olcturuyorm merak eden varsa diye yazmak istedm yani adet zamani pozitif cikan ovulasyon testi gebelk lehine ben artik adet gecikmsi olmadan ov.testi ile ogrenicem.sizden ricam bana dua edin lutfn dis gebelk olmasn..

Canım okadar belirsizimki ins vardır. Bebis cokta kaptiramiyorum sonu hüsran olur diye Allah'ın izniyle ins vardır yarında testi yapayım bakalım nasıl cikicak ovulasyon

Ben adet oldun 3 gün sürdü kahverengi şekilde bitti şimdi ovalasyon testi yaptım yine iki çizgi var hemen mi yumurtladim acaba

ovalasyon testinde adetten sonra yapan var mı acaba ben yine adet olcakmisim gibi ağrılarım var

Adetim yyarin bugune kadar yaptıgım ovulasyon testleri giderek koyulaştı ama bugunkünün rengi silikti galiba hamile degilim napalım hayirlisi belkide hormonlarım bana oyun oynadi

Eklentiler

• 20151024_071615.jpg
    109,6 KB · Görüntüleme: 216
arkadaşlar hamile kalmak istedikten sonra sürekli bu siteyi takip ediyordum ve kendime eğer hamile kalırsam belirtilerimi ve test ile ilgili bilgileri yazacağıma söz vermiştim.
erken hamilelik belirtilerim; yumurtlama gumunden sonra ara ara kasıklarımda sızılar ve adete 9-10 gün kaladan itibaren sağ kasığımda şiddetli ağrı belime ve özellikle sağ bacağıma sızı şeklinde vuruyordu ve hiç geçmiyordu...(nadiren geçiyordu) ben özellikle buradan anladım hamile olduğumu...
Adet gününe 3-4 gün kala gebelik testinde silik çıktı ve özellikle çok konuşulan ovulasyon testleri hamileliği gösteriyormu EVET GÖSTERİYOR! gebelik testinin silik çıktığı gün (yani adete 3-4 gün kala) ovulasyon testinde iki çizgi aynı koyuluktaydı.. Herkese sevgiler..! Buarada benim kullandığım ovulasyon ve gebelik testi markası L ile başlayandı.( labokuik)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…