Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

merhaba kızlar benım adete 4 gün var ovülasyon testı yaptım silik çıktı bu kesinlikle hamıle olmadıgım anlamına mı gelıo

Kızlar anlayan varsa yardım edebilir mi ? Bata 4 gun var biri dün biri bugunki ov. Testı bugun kı koyu olan alttakı tek cızgıde gebelik testi ..

Kızlar, adetime 3-4 gün varken ovulasyon testi yaptım, 4 gün varken ikinci çizgi ilki kadar olmasa da koyu çıktı, 3 gün varken ikinci çizgi baya koyu çıktı ve o gün kan verdim hcg 69 çıktı.

Kızlar bana bir yardım edin lütfen anlamadım hiçbir şey
16 sında ovulasyon testim 2 çizgi koyu kırmızıydı bordo gibi , o gün ve ertesi gün birliktelik oldu.
meraktan test yapmaya devam ettim gir gide silikleşti, hatta dün akşam 2. çizgi neredeyse kayboldu. Bugün tekrarladım testi 2 çizgi kopkoyu yeniden.
Anlamadığım 2. kez mi yumurtluyorum sizce???
Gebelik bukadar erken çıkmaz diye düşünüyorum ama ...

iki kez yumurtlama diye bişey yokmuş canım... adetine kaç gün var

25 ekim bat bu da benim ovulasyon testim

Eklentiler

• IMG_20151023_071739.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 241
yinede silik gibi canım
2 gün sonra adet günüm adete son neş gün kala sürekli obulasyon testlerine baktım gün gün rengi koyılaştı öncekiler de bunlar tek olan da bugünkü acaba ne anlama geliyor en son 25 eylülde afet oldum bat 25 ekiö

Eklentiler

• IMG_20151022_170637.jpg
    101,6 KB · Görüntüleme: 253
  • IMG_20151023_071739.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 209
Adete yakin ovulasyon testi negatif çıkıp yine de hamile olduğunu öğrenen var mı? Yoksa negatif çıkması kesin hamile olmadığını mı gösterir?

Kızlar merhaba benimde aynı şey başıma geldi 5 gün sonra regl günüm az önce ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı ama ikincisi o kadar net değil silikde değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…