Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar hemen ümitlenmeyin ama adetime 5 gün kala benimde böyle cikmisti gebelik testi yaptim hayali silik cizgi cikti ve gittikce netlesti o cizgiii. Yani gebelik olabiliiir. 2.kez yumurtlayanlarda varmis gerci ayda
yok canım ben regl oldum. Ovulasyon testlerinede güvenmiyorum artık...

merhaba arkadaşlar, ben de geçen haftaya kadar bu konuları takip eden ve bilgi almaya çalışan biri olarak tecrübemi paylaşmak istedim sizlerle. cuma günü yani adetimi 4 gün geçe idrar testi yaptım ve Rabbime şükürler olsun hamileyim. Evde geçen aydan kalan ovulasyon testim vardı hemen aklıma geldi deneyeyim diye ve ovulasyon testi de aynı gebelik testi gibi kıpkırmızı çıktı. Allah isteyen herkese nasip etsin inş, ben de sağlıkla kucağıma alayım inş.

Allah hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah canım.tebrikler .isteyen herkese de anneliği nasip etsin.
ben de 6 yıllık evliyim 1 yıldır korunmuyoruz.buay rahim filmi çekildim temiz çıktı .ilk ay şansın çok dedi dr.ama filmden sonra 1 hafta kanamam olunca yumurtlama günümü takip edemedim birliktelik de olamadı.sadece tek 1 gün yaptım testi,silik çıktı o hafta birliktelik oldu.18 Ağustos adet olmam lazımdı ama hala ne gelen var ne giden...bugün gecikmede 2.gün.Eve gidergitmez ov.testi yapıp bakıcam.Acayip heyecan yaptım.inşallah olur da ben de yazarım artık hamileyiiiim diye.Allah herkese hayırlısı ise hayırlı zamanda versin inşallah...

çoook sağol arkadaşım o günlere de hayırlısıyla gelirim inş. sen hiç merak etme testlerini yaptırdıysan ve sıkıntı çıkmadıysa olacaktır inş.bende 11 ay üzerine hamile kaldım. bi de hsg çektirdikten sonra ilk 6 ay olasılığı yükseltiyo. bende hsg çektirdim temiz çıktı ama 3. ayda gebe kaldım. ilk ay olmazsa üzme kendini.

canım benim sağol.sabırsızlık olmasa bide...ilk aydan hemen sonuç bekliyoz sanki sihirli değnek deydi
ama dediğin doğru.ilk 6 ay şans yüksek. inşallah ben de senin gibi çok beklemeden hamile kalırım ..5 te çıkıyorum işten koşa koşa eve gitçem .ovülasyon testim var bir torba
yapayım bakalım ne çıkçak.bugün 2. gün.hayırlısı inşallah. dua edermisin benim için hamişlerin duası kabul olur derler

ben adete 5 gün kala önce ovulasyon testiyle öğrendim hamileliğimi.2.çizgi 1.çizgi ile aynı koyuluktaydı.sonra sıradan 2 liralık bir testle doğruladım 5 gün kala.bazen erken öğrenilebiliyor.beta hcg hormonunun artışına bağlı olarak.aynı gün kan testim 76 çıkmıştı.

Allah tez zamanda hayırlısıyla sana da nasip eder inş. Ama şuna dikkat et, test silik çıkabilir,bu hamile olduğunu manasına gelmez çünkü her zaman kanda bir miktar hormon bulanabiliyor. hamile olman için ovulasyon testinde iki çizgininde kırmızı aynı koyulukta olması gerekiyomuş. dedikleri gibi oldu bende de öyleydi.

Slm kızlar Rabbim hepinize nasip etsin
Gorubce yazmak istedim
İlk bebeğimi 9.haftada dusurdum zor bir kürtaj geçirdim ve iki yıla yakın çocuğum olmadı ovulasyon testi yumurtlama zamanımda bile doğru düzgün ikisininde kırmızı çıktığını hatırlanan
Ama şeytan durttu regl oluyorum ama içimde bi sıkıntı evde gebelik testi yok(malum milyon kere yapınca almıyordum eve artık) ovulasyon testini yaptım regl gunumdu iki köyü çizgi internet söyleyişi dedim iş yerindeki arkadaşın ısrarı ile gebelik testi aldım ve çift çizgi HCG 867 reglin ilk günü hemde
Tabi tedaviye başladık ben ovulasyonu yapmamış olsaydım regl oluyorum diye yine dusuk yapmış olacaktım.

Merhaba hanimlar yeni katildm araniza bende 14 aydir cocuk istiyorum iki dusugum var ve kan pihtilasmasi oldugu ogrenildi ayin 11'nde adet gordm 3 gun surdu aslinda daha fazla surmesi gerekti idrar testi yaptim cikmadi o zaman 5 gun once kasiklarm cok agridi sonra iki hun gectikten sonra bu sefer cok asiri derecede batmalar oldu karnim agridi arada da midem bulaniyor gibi , ya ben oyle zannediyorm ama sanki su aralar sık lavobaya gidet gibiyim adetimin 11. Gunu ovulasyon testi yaptm ikinvi cizgi cok net cikti erken mi yumurtladim ki anlamadm bugn adetimin 13. Gunundryim 28-29 gundr bir adet oluyorum

Kasik agrilrim cok oldu oysa adetim yeni bitti yumurtlama zamanima da vardi neden o kadar cok agridi ve batmalar oldu anlamadm bana cevp verin kizlar lutfennnn

biliyorum canım ama keşke ikisi de aynı renk olsa benim bugün gecikmemin 7. günü.hala bir iz yok.sadece belim aşırı ağrıyo. gecikmenin 2.günü kanda 1.20 hcg çıktı yani negatif. ovülasyon testi vardı evde .3 gün önce de onu yaptım ama silik. bugün de bitsin yarın sabah erkenden dr.gidicem.inşallah kist olmamıştır.hakkımızda hayırlısı artık

Kasik agrilrim cok oldu oysa adetim yeni bitti yumurtlama zamanima da vardi neden o kadar cok agridi ve batmalar oldu anlamadm bana cevp verin kizlar lutfennnn
canım muhtemelen yumurtlamışsındır o gün.batmayla birlikte akıntının artışı da varsa çatlamış demektir zaten.
benim bi arkadaş var 8.gün yumurtluyo.adeti 5 gün sürüyo zaten temizlendikten 3 gün sonra hadi bakalım hooppp yatağa
ben de geç yumurtlayanlardanım.SAT a 5 kala falan ...oluyo öyle.illaha 14.15. gün olmak zorunda diil yani.
kendini dinle anlarsın zaten.hayırlısı olsun canım...

Kızlar merhaba ben pyroclinice ovu testi kullanıyorum bu ay. 5-6 gündür hep pozitif çıkıyor günde 2 kez öğlen 12 akşam 7 gibi yapıyorum ama hiç silikleşmedi hep pozitif kaldı (benim çizgim kontrol çizgisinden hep daha koyu çok belirgin çıkıyor) acaba gebelik olabilir mi diye (adet olmuştum ama ara ara bulantım vardı üstüne görüp farkında değilsem diye) dün kanda bhcg baktırdım <1.2 negatif çıktı ama halen ovu testi çok bariz pozitif. Boşuna saçmasapan umutlanmak da istemiyorum aslında, sonra üzülüyorum çünkü. Yorumlarınızı bekliyorum kızlar bu arada bugün adetin 16. Günü. Adetin 11. gününden beri testler pozitif çıkıyor

Arkadaslar adetime 7 gun var ov testi yaptim sonuc ikinci testide koyu sizce hamile olabilir miyim uyuyamiyorum bile lutfen resim yuklemeyi beceremedim.adetime 10 gun varken bile goguslerim cok agriyordu smdide bi halsizim bas agrmda oluyor ov testinde olabilir mi boyle

Adete 3 gün var. Ovulasyon testi yaptım negatif hamilelik olsa kesin pozitif olurdu değil mi? Hadi hamilelik testleri hemen göstermiyor ama ovulasyonda negatif olup yine de hamile olunabilir mi? Çok moralim bozuldu

Canım yaşadığın şeyi ben iki kez yaşadım artık asla ovü testine güvenmiyorum...Evet hamile olduğunu ögrenenler var ama beni kaç defa yıktı geçti...hatta ilkinde hamile olduğumu düşünüp şükür namazı kıldım...Ha ayrıca üc haftalık hamile olan arkadaşıma ovü testimden verip denetmiştimki benimkide aynı koyulukta çıkmıştı....Demem oki kanda çıkmadan hamile olduğunuza inanmayın ve umutlanmayın...

Cvp için saol canım hayırlısı artık ne diyelim

Kızlar selam ben daha yeniyim gerçi ama sizi dışardan takip ediyorum. Benim sat 11 ağustos, 24 ağustosta ovulasyon testinde çift çizgiyi gördüm. 25 ağustosta öncesinde de 15-18-22 ağustosta ilişki oldu. Yumurtlamadan sonra akıntım kesilmedi ve kasıklarımda sürekli bi ağrı var. Bat ında 8 eylül ama okuduklarıma dayanarak bugün tekrar ovulasyon testi yaptım fotosunu ekledim bi yorum yapar mısınız biliyorum erken ama heyecan işte napim

Eklentiler

• 2015-08-29 22.46.35.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 176

canım seninle aynı durumdayız. 24 ağustosta ovule oldum ben de, bat 9 eylül. 22 ve 25 ağustostaki denemelerinde başarılı olmuş olabilirsin. ama gebeliği öğrenmek için henüz çok erken. hergün düzenli olarak ovulasyon testi yapmaya devam ediyorum ben. hem klomen kullandığım için 2 kez yumurtlar mıyım acaba diye hem de eğer inşallah hamile kalırsam çizgiler arasındaki koyulaşma farkını tam olarak ayırt edebileyim diye. sana da aynısını tavsiye ediyorum. bi de ateşini ölçmeni öneririm. benim ve herkesin ovulasyondan sonra hep yüksek seyrediyor, adetten 1-2 gün önce düşüyor, düşmezde bu da gebelik göstergesi. inşallah ikimiz de hayırlı haberler alırız bu ay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…