Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Yaaaaa cift cizgini bende gördüm inşaallah kan testini merakla bekliyorum hadi inşaallah...
Kizlar kan sonucu cikti 168 dedi daha 3.5 haftalik oldugu icin dusuk heralde deger ama tabi buna sukur Rabbim hic birimizin kucagini bosta birakmasin hayirli evlatlar nasip etsin insallah

Kizlar kan sonucu cikti 168 dedi daha 3.5 haftalik oldugu icin dusuk heralde deger ama tabi buna sukur Rabbim hic birimizin kucagini bosta birakmasin hayirli evlatlar nasip etsin insallah
değerin gayet iyi tatlım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inaşlahhh gözün aydın

Ohh hadi gözün aydın. Cuma günü bir daha baktım dedi ise doktor 2. Bir Test lazım. Bende yarın 2.kere kan vericem mesela. Allahım dualarımız kabul etti çok şükür sağlıkla doğsun inşallah...

Ohh hadi gözün aydın. Cuma günü bir daha baktım dedi ise doktor 2. Bir Test lazım. Bende yarın 2.kere kan vericem mesela. Allahım dualarımız kabul etti çok şükür sağlıkla doğsun inşallah...
Ayyy kizlar çok sevindim adiniza süpper haberler bunlar sağlıkla kucaginiza almayi nasip etsin Allah

Arkadaşlar bu ovulasyon testim. Ovulasyon tarihim geçti rengi koyu çıkıyor gebelik belirtiside yok neden böyle çıkıyor bir fikri olan yardimci olabilirmi

Eklentiler

• image.jpg
    137,4 KB · Görüntüleme: 280
Arkadaşlar bu ovulasyon testim. Ovulasyon tarihim geçti rengi koyu çıkıyor gebelik belirtiside yok neden böyle çıkıyor bir fikri olan yardimci olabilirmi
Tatlim aynisi bana oldu ovulasyon tarihinden kac gün geçti benim 5 gun sonra böyle ćikti ilk defa ama ne anlama geldigini bilmiyorum

Tatlim aynisi bana oldu ovulasyon tarihinden kac gün geçti benim 5 gun sonra böyle ćikti ilk defa ama ne anlama geldigini bilmiyorum
Kızlar hemen ümitlenmeyin ama adetime 5 gün kala benimde böyle cikmisti gebelik testi yaptim hayali silik cizgi cikti ve gittikce netlesti o cizgiii. Yani gebelik olabiliiir. 2.kez yumurtlayanlarda varmis gerci ayda

Kızlar hemen ümitlenmeyin ama adetime 5 gün kala benimde böyle cikmisti gebelik testi yaptim hayali silik cizgi cikti ve gittikce netlesti o cizgiii. Yani gebelik olabiliiir. 2.kez yumurtlayanlarda varmis gerci ayda
benobeno bakalim neler olcak bata 3... kaldi heycandan ölcem ins. Tum isteyenler adina en hayrlisi olur

buda benim ovu testlerim bat yarın ama koyu cıkıyo son 2 gündür yaptıklarım en alttaki bugun sabah yaptm :S

Eklentiler

• image.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 287
allah allah ovulasyon testin koyu aslında ama
bende anlamadım valla :/ adet olucakmısım gibi belirtim de yok son bi kac gündür gögüs ucumda hasasiyet vardı dokunamıyordum ama oda geçti normalde gögüslerimdede hic bi belirtim olmazdı
testlermi kötü acaba dün babytester erken gebelikle yaptım cıkmadı bugunde laboquickle yaptım oda cıkmadı

Ben hamileyken adete iki gün kala ovu testi yapmıştım böyle çıkmıştı. Ya eşit olucak renkler yada T daha koyu cikicak kızlar C daha koyu çıkarsa umutlanmayin ben böyle bi iki hayal kırıklığı yaşamıştim cunku

Eklentiler

• 20150818_235325.jpg
    19,5 KB · Görüntüleme: 281
Kızlar ovulasyon da gebeliği anlamak için t daha koyu olmalı. Kesin bilgi. Denedim öğrendim bide adet geçmeden test yapmayın. Pozitif belki negatif gosteriyo şu anda. Daha geçen 5 aylık hamile arkadaşımla konuştum. İdrar testi yapmış negatif çıkmış. Sonra başka bi arkadaşının hamilesin sen kan ver demesi ile teste gitmiş ve pozitif çıkmış. Bu yüzden azcık daha sabredin. Boşuna Moral bozukluğu olmasın. Öperim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…