Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar bende ovulasyon testi ile öğrenmiştim gebeliğimi. Faydası olur belki diue paylaşayım. Değerimin 458 olduğu ovulasyın ve gebelik testlerim.

Eklentiler

• 20150226_121732.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 495
  • 20150225_084211-1.jpg
    176,2 KB · Görüntüleme: 523
5 yazında bu oğlum var çok şükür 2.ciyi dudunuyoruz yaklaşık 6 aydır ama olmadı şimdiye kadar ovulasyon testi hiç pozitif sonuç vermemişti. Bu ay incir+havuc kuru uyguladı ovulasyonda da pozitif sonucu gordum. Bu yüzden umutluyum ama bi taraftan da umutsuz çünkü ilk gebelik için de 3 ay catlatma iğnesi vurulmustum ama olmamıştı. Bakalım zmn neler getirecek bize merakla bekliyorum.

Canim merhaba ovu testini ne zaman yapmistin sen

Çok özür dilerim cnm. Hatalı olmuş.
Ovu testimi bir hafta öncekini koymuşum. Regl günü test yaptım ben. Ovu testim regl günü böyşe çıkmıştı. Pozitif diye düşünerek bunun üzerine gebelik testi yapmıştım. Hemen ilk mesajımda da düzeltiyorum

Eklentiler

• 20150709_091029.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 484
peki belirtilerin nelerdi?
benim 7 gün kaldı ve ovülasyon testim koyulaşmaya başladı.

Kızlar hatalı olmuş ovu testim bir hafta verken yaptığımı paylaşmışım.
Ben regl günü test yapmıştım. Regl günü yaptığım ovu testim ve gebelik testlerim bunlar. Kusura bakmayın tekrar :) buyrunuz

Eklentiler

• 20150225_084211.jpg
    160,2 KB · Görüntüleme: 467
  • 20150225_091029.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 433
Son düzenleme:
peki belirtilerin nelerdi?
benim 7 gün kaldı ve ovülasyon testim koyulaşmaya başladı.

Çok güzel cnm. Benim mide yanmam oluyordu bariz onu hatırlıyorum. Hiç beklemiyordum bırakmıştım artık mekik falan çektim hep düşün Allah korumuş. Belirti olarak bir de aniden rahmime bi ağrı girmişti batma gibi bişey. Ani bi kasılma. Başka da belirtim olmadı. Asıl belirtiler kusmalar mide bulantıları uyku hali vs 6. 7. Haftadan itibaren oldu bende.

Kizlarrrr lh testlerin üstte 3 gün önceki altta bugünku testim var bat a ise 6 gün var ne dersiniz umut vaad ediyor muyum

Eklentiler

• IMG_20150710_150146.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 267
Kizlarrrr lh testlerin üstte 3 gün önceki altta bugünku testim var bat a ise 6 gün var ne dersiniz umut vaad ediyor muyum
bnmde bat a 6 var bukdr koyulkta aşağı yukarı bende merak ediorm inş koyulaşır ikimiznkide cnm ama henüz yetersn bu koyuklar bizim için sanki

Kızlar kesin gösteriyor mu bu testler gebeliği bende yaptım negatif çıktı: ( adet günüm yarın olsa çıkardı değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…