Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Arkadaslar ben 15.gunumde ovulasyonumun gerceklestigini dusunmustum cnku daha sonra testlerim siliklesmeye basladi 21.gunde biraz daha belirginken en sonki yazili 8lmayam test 25.gunume ait yani batima bugunle birlikte 5 gun kaldi..sizce bu nedir..ikinci kez yumurtlamami yoksa kist mi. Yada gebelik mi? Insallah kist degildir:KK43: buarada erken gebelik testim negatif cikti bugun ..lutfen bilenler aydinlatrsa sevinirim...buarada kasik agrim koyu sarmsi akntim ve surekli uyuklama halim var :KK43:(

canım gectıgımız ay benım testlerım senın gıbıydı ıkı cızgıyı aynı koyulukta goremedım ama hep ikinci cizgi çıktı burda ki arkadaslarla anlam verememıstık sonra adetım bı hafta gectı doktora gıttım kist olusmus ama adetimle birlikte gitti kist :) inşşallah senin oyle değildir canım

canım gectıgımız ay benım testlerım senın gıbıydı ıkı cızgıyı aynı koyulukta goremedım ama hep ikinci cizgi çıktı burda ki arkadaslarla anlam verememıstık sonra adetım bı hafta gectı doktora gıttım kist olusmus ama adetimle birlikte gitti kist :) inşşallah senin oyle değildir canım
Canim peki hep mi koyu cikmisti sende..cunku benim silikti sonra 15.gün koyu cizgiyi yakaladm bide agrilarimdan ve yumurta aki gbi akntimdan anladm sonra siliklesti hayalet gbiydi 21.gunum belirgin gbi geldi ama sonra sordugum hemsire bir arkadas okadar lh hemen hemen herkeste olur bi anlam ifade etmio sknti yok demisti olan bugun oldu koyuya cok yakn cikti ve bugun 25.gunum bata da 5. gun... yarindan itibaren ayni saatte yapmaya devam edicem yani tuhaf hissediyorum bu ay kasik agrilarim ozellikle sol tarafmda bi doluluk var sanki egilip kalkarken igne gbi batio gerilio..bide son iki ucgundur okulda bile cocuklarin etkinlik saatinde uyukluorum zor tutuyorum kendimi uyumamak icin her yarim saate bi idrara cikiyorum..tüm bu belirtileri yasiyorum resmen bbunlar umutlandırdı beni yaa :KK43: bide bildigin islaklik hissediyorum altimda yumurtlama donemindeki gbi yapiskan ama yogun akntim var uc gundur farkettim adete yakin gecmesi gerekmio mu sende varmiydi kist varken olabilio mu ?? :KK43: umarim hayal krikligi olmaz yaaa 8.ayim bu ay:KK42:

Son düzenleme:
Arkadaslar ben 15.gunumde ovulasyonumun gerceklestigini dusunmustum cnku daha sonra testlerim siliklesmeye basladi 21.gunde biraz daha belirginken en sonki yazili 8lmayam test 25.gunume ait yani batima bugunle birlikte 5 gun kaldi..sizce bu nedir..ikinci kez yumurtlamami yoksa kist mi. Yada gebelik mi? Insallah kist degildir:KK43: buarada erken gebelik testim negatif cikti bugun ..lutfen bilenler aydinlatrsa sevinirim...buarada kasik agrim koyu sarmsi akntim ve surekli uyuklama halim var :KK43:(
Benim testlerim de kac gündür hep koyu doktor sagda ki folikulun catladigini ama soldakinin henüz catlayamadigini soyledi yani kist oluyor sanırım o yüzden hep bwlirgin istersen bi kontrole git bak benim testlerimi gostereyim sana 20150513_201624.jpg

Üstteki battan iki gün önceki ovulasyon testim.alttaki bata bir gün kala gebelik testi.evet adete yakin silik çıkabiliyor ovu testi hormonlardan dolayı.ama cok belirginse bence umutlanabilirsiniz.

Eklentiler

• IMG_20150513_233821.jpg
    IMG_20150513_233821.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 536
Benim testlerim de kac gündür hep koyu doktor sagda ki folikulun catladigini ama soldakinin henüz catlayamadigini soyledi yani kist oluyor sanırım o yüzden hep bwlirgin istersen bi kontrole git bak benim testlerimi gostereyim sanaEki Görüntüle 1526758
Ama canim benim hic böyle degilki szinkilet cnku bayagi bir koyu benim 15.gun koyulasti sonra silindi smdi bata 4 gunum kaldi bugun yani sonradan czgiler koyulasmaya basladi anlamadmvalla ben kist mi ne:KK61:

Benim öğlen çıkmıştı canım testim. Ama mümkün olduğu kadar idrara sıkışık olup öyle yap. Sen 2 tane test al. Birini bugün diğerini de yarın sabah ilk idrarla yaparsın :KK66: Bana haber vermeyi unutma, hayırlısı olsun.

Meraba canimmmm sana haber vermek istedimmmm :)

Hamileyimmmmmmmmmmm Rabbimd sükürler olsunnnnnn bi mucizeee resmennnn :) sana yazdigimin sabahinda test aldim yani adetimin 27. günü pazar günü :) erken gebelik testi ama ancak aksma 9 gibi yapma sansim olduu ihtimal bile vermedim cünkü test alinca hemen adet oluodum ama bi tuhaftim da son 1 haftadir ... Psikolojik sandimm :)
Aksam test yaptim hemen gördümm cift cizgiiyii hamdolsun gayet belirgin di inanamadim hemen hastaneye gittim kan verdim adetimin 27. günü kan degerim 159 cikti uötrasonda henüz görünmedi o gün ama kanda cikti hamilesnizzz dediiii doktorr gülerekkk :) sonrasini hiicc duymadimmmm ben zatennn :)
Sonra ertesi gün adet günümde bi test daha yaptim oda pozitiff :) adetimin buqün 31. günü buqün biraz bel ve kasik agrilarim varrr amaaa sükür iyiyimm :)

Meraba canimmmm sana haber vermek istedimmmm :)

Hamileyimmmmmmmmmmm Rabbimd sükürler olsunnnnnn bi mucizeee resmennnn :) sana yazdigimin sabahinda test aldim yani adetimin 27. günü pazar günü :) erken gebelik testi ama ancak aksma 9 gibi yapma sansim olduu ihtimal bile vermedim cünkü test alinca hemen adet oluodum ama bi tuhaftim da son 1 haftadir ... Psikolojik sandimm :)
Aksam test yaptim hemen gördümm cift cizgiiyii hamdolsun gayet belirgin di inanamadim hemen hastaneye gittim kan verdim adetimin 27. günü kan degerim 159 cikti uötrasonda henüz görünmedi o gün ama kanda cikti hamilesnizzz dediiii doktorr gülerekkk :) sonrasini hiicc duymadimmmm ben zatennn :)
Sonra ertesi gün adet günümde bi test daha yaptim oda pozitiff :) adetimin buqün 31. günü buqün biraz bel ve kasik agrilarim varrr amaaa sükür iyiyimm :)
Tatlımm çok ama çok sevindim. Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin. :KK68:

Hamileligimi en erken ovulasyon testleri gösterdi ... Adetime 4 gün kala ve adetime 2 gün kalaki testler yesil olanlar ... Diger ikisi adetimin 27 ve adet günü ( 28.). günü yaptigim erken gebelik testleri...
Diger yesil olanda buqün adetimin 31. günü yaptigim ovulasyon testi ... Yaniii gercektennnn Ovulasyon Testleri Hamilelik Belirtisiiii

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    296,9 KB · Görüntüleme: 477
  • image.jpg
    image.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 458
  • image.jpg
    image.jpg
    126,7 KB · Görüntüleme: 435
Merhaba kizlar benm de adetime 5gun var dun yumurta aki gibi akintim oldu bugün de ovulasyon testi yaptm ikiside ayni koyulukta gec mi yumurtluyorum aceba?

Eklentiler

• 20150515_132856.jpg
    20150515_132856.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 393
Merhaba kizlar benm de adetime 5gun var dun yumurta aki gibi akintim oldu bugün de ovulasyon testi yaptm ikiside ayni koyulukta gec mi yumurtluyorum aceba?
Canım daha önce ov. testinde böyle koyuluk görmediysen evet bugün yumurtluyorsun. Ama öncesinde çift çizgi yakaladysan, gebelikten dolayı testin bu kadar koyu çıkmış olabilir.

Kizlar bat 4.gunundeyim hala olmadim ama ikinci yumurtlamadan da 11. gunundeyin gebelik testi ilk idrarla yapmadim negatif cikti ayni idrarla ovu testi yaptim bole cikti ama 2-3 dk sonra resimdekinden birazdaha koyulasti sizce hamile kalma ihtinalim varmi bu arada iki gun onceki ovu testim cok silikti

Eklentiler

• 20150518_135629.jpg
    20150518_135629.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 273
Kizlar bat 4.gunundeyim hala olmadim ama ikinci yumurtlamadan da 11. gunundeyin gebelik testi ilk idrarla yapmadim negatif cikti ayni idrarla ovu testi yaptim bole cikti ama 2-3 dk sonra resimdekinden birazdaha koyulasti sizce hamile kalma ihtinalim varmi bu arada iki gun onceki ovu testim cok silikti

Canim bende 11. Gunumdeyim benimde aynen boyle cikiyor ve gebelik negatif.. maalesef hamile degilim cunku ikisininde yumurtlamadaki gibi koyu olmasi lazim cok üzgünüm

Canim bende 11. Gunumdeyim benimde aynen boyle cikiyor ve gebelik negatif.. maalesef hamile degilim cunku ikisininde yumurtlamadaki gibi koyu olmasi lazim cok üzgünüm
Ama bir guruptaki kobustugum arkadas 11. gununde ayni cikmis gun ve gun koyulasmis testi bende hic belirti yok kasiklarimda batma var ve cok halsizim uykum geliyo surekli o arkadastada hic belirto olmamis adeti gecince idrarda gebelik resti silik ve pozitif cikmis ondan umutlandim bende 14. gune kadar bekleyecegim ins ikimizde hamileyizdir

Ama bir guruptaki kobustugum arkadas 11. gununde ayni cikmis gun ve gun koyulasmis testi bende hic belirti yok kasiklarimda batma var ve cok halsizim uykum geliyo surekli o arkadastada hic belirto olmamis adeti gecince idrarda gebelik resti silik ve pozitif cikmis ondan umutlandim bende 14. gune kadar bekleyecegim ins ikimizde hamileyizdir

Valla benimki koyulasmiyo bugun ovulasyonun 12. Gunu yaptim yine ayni cikti sabah ilk idrarla gebelik testi yaptim o da negatif.. simdiye kadar olsa cikardi illkaki.. gerci senin kasiklarinda batma varmis canim sen hamile olabilirsin inslahda oylesindir

Valla benimki koyulasmiyo bugun ovulasyonun 12. Gunu yaptim yine ayni cikti sabah ilk idrarla gebelik testi yaptim o da negatif.. simdiye kadar olsa cikardi illkaki.. gerci senin kasiklarinda batma varmis canim sen hamile olabilirsin inslahda oylesindir
Benim bat 5. Gunundeyim yumurtlamanin 12 gunundeyim bugünde hic adet belirtisi yok kasiklarimda sadece batma var dun gebelik testini ilk idrarda yapmamistim ondan negatif olabilir ben geç yumurtladigim için geç belli olur diyorlar saat 5 gibi ovu.testi belki yaparim umut iste bekliyoruz senin batima ne kadar vardi cnm

canım 2. ye yumurtladım demişsin gecikmemissindir.. bugün tekrar yapsaydın belki koyulaşmısdır.. bakarsın 2. yumurtadan hamiş kalırsın ne güzel çift yumurtluyosun

X